Esileht Pereelu ja suhted Kuidas toimub lati madalamaks laskmine?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 83 )

Teema: Kuidas toimub lati madalamaks laskmine?

Postitas:

Kuidas saab latti üldse alandada? Et mõtlen, et lasen lati alla ja hakkabki suvaline Joodiku-Eevald meeldima või mees, kes välimuse poolest üldse peale ei lähe ning sugulast meenutab? Minu meelest ei ole armumine ikkagi ratsionaalne. Kas meeldib või mitte, pole su enda teha.

Ok, saan aru, kui sul on väga palju tehislikke tingimusi, mis peavad täidetud olema, nii et kui mees muidu ka meeldib, siis humanitaari põhimõtteliselt ei vaata, mehe auto peab maksma vähemalt 100 000 eur ja lubadeta mees pole üldse mees või siis, et mehe lemmik on Arsenal ja sinu Manchester United ja sina tahad kuulata Meie Meest, aga tema Eriti Roppe Laule. Sellised mõttetud pisiasjad ühesõnaga või mõnikord isegi suuremad asjad, nagu mehe amet või haridus, mida saad suure tahtmise korral ignoreerida. Aga kui mees üldse mehena ahvatlev ei tundu, siis on ju lati alandamine või võimaluse andmine umbes sama, mis lesbiks hakkamine. Sunnid end seda tegema, aga külgetõmmet lihtsalt pole.

Kas on üldse inimesi, kes lati alandamise pärast end füüsiliselt ebameeldiva inimesega seksima sunnivad? Kui naine näeb üldse mehena 1% meestest, siis asi pole ju latis, vaid täiesti kontrollimatus aspektis, milleks on külgetõmbe puudumine.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.03 03:39; 22.03 09:57; 23.03 04:15; 24.03 06:00; 26.03 23:54; 31.03 20:37; 02.04 00:47; 02.04 14:20; 02.04 14:44; 07.04 01:30; 07.04 01:32; 07.04 02:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks selle all mõistetakse erinevaid asju. Minu peas võib see tähendada kahte erinevat olukorda. Üks on, kus naiselt tõesti ongi mõttetud kriteeriumid mehele (need, mida loetlesid). Teine on, kui latt pole mitte niivõrd kõrgel, vaid vales kohas, naine keskendub valedele teguritele, kujutleb omale pildi soovitud mehest ja siis hakkab seda otsima. Tegelikult on vaja aga otsida inimest, kellega on hea, mitte kellel on blondid juuksed ja oskab tantsida. See on olukord minu enda elust. Kuni 30-seks saamiseni otsisin omale meest. Ainult tumedapäised tulid kõne alla, pidid olema ikka kenad ja liiga pikad ei tohtinud olla (ühe kuti jätsin lausa maha, sest oli 195cm). Kui sain 30, algas ahastus ja leppisin, et ei leia nagunii kedagi. Tillerdasin niisama elus ringi. Ja ühel hetkel oli mu mees kohal, ei mingit tumedat pead, isegi juukseid eriti mitte, ligi 190 pikk, absoluutselt teistsugune kui mu senised meestuttavad – kohmetu, tagasihoidlik, samas tark ja tugev. Ja tantsida ei oska! Ja nii me elame juba varsti 20 aastat. Päevapealt tundsin ära, et see ongi. Aga sinnani olin ei tea mida või keda otsinud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.03 04:13; 22.03 09:39; 22.03 12:52; 02.04 02:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on üldse inimesi, kes lati alandamise pärast end füüsiliselt ebameeldiva inimesega seksima sunnivad?

Lati alla laskmine ei ei tähenda minu mõistes seda, et mehelesaamise nimel füüsiliselt ebameeldiva mehega seksin või jõhkardil end klobida lasen.

Pigem ikka seda, et mees ei pea tingimata olema vähemalt magistrikraadiga, omama maja ja kahte autot ning olema 185cm pikkune laiaõlgne kaunismees. Või siis võib mehel olla eelnevast kooselust laps, kuigi 20-ndates eluaastates olles selle kindlasti välistanud oleksin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis lati alandamine? Kes seda teha käsib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis lati alandamine? Kes seda teha käsib?

Jah, latt pole enam käibelgi. Ammu eurod.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis lati alandamine? Kes seda teha käsib?

Teemaalgataja otsib paaniliselt juba kaua aega meest, aga ei leia.
Ja siis üritabki põhjust leida, et miks.
Veel tekitab talle hämmingut küsimus, et miks kõrgharitud mehed teda, printsessi, ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 08:30; 02.04 07:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see oleneb ikka sellest kui kõrgel latt on! Iga latti ju ei annagi langetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on idioot. Ma ka mõtlesin, et mis kuradi lattide madalamaks laskmisest ta jaurab, kui Läti läks ammu eurole üle.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on idioot. Ma ka mõtlesin, et mis kuradi lattide madalamaks laskmisest ta jaurab, kui Läti läks ammu eurole üle.

Selgita palun, kuidas tema idioot on, kui sina valesti aru said?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.03 04:13; 22.03 09:39; 22.03 12:52; 02.04 02:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See toimub lihtsalt. Lähed sõbrannaga välja jõurama, joote ja laaberdate kõrtsist kõrtsi, kuni mõne sobiliku meespidutseja endale külge haagid ja ta koju lohistad. Kui oled üle 30a siis pead ennast tema seemnega viljastama ja heal juhul ka rasestud. Peale seda sa ei pea temaga suhtlema vaid otsid edasi partnerit, kes sulle vähemalt vaimselt midagi pakuks. Kui see enne raseduse välja paistmist ei õnnestu soovitaks oodata, kuni laps 2-3a saab. LApsega naised on palju liikuvam ja nõutavam grupp meeste seas, kui üle 30 ja lasteta. Keegi ei taha ennast siduda naisega, kes ei ole suutnud 30 a saamiseni ennast kellegiga siduda. Tõenäoliselt on siis iseloom nii halb või seksib nagu puunukk.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See toimub lihtsalt. Lähed sõbrannaga välja jõurama, joote ja laaberdate kõrtsist kõrtsi, kuni mõne sobiliku meespidutseja endale külge haagid ja ta koju lohistad. Kui oled üle 30a siis pead ennast tema seemnega viljastama ja heal juhul ka rasestud. Peale seda sa ei pea temaga suhtlema vaid otsid edasi partnerit, kes sulle vähemalt vaimselt midagi pakuks. Kui see enne raseduse välja paistmist ei õnnestu soovitaks oodata, kuni laps 2-3a saab. LApsega naised on palju liikuvam ja nõutavam grupp meeste seas, kui üle 30 ja lasteta. Keegi ei taha ennast siduda naisega, kes ei ole suutnud 30 a saamiseni ennast kellegiga siduda. Tõenäoliselt on siis iseloom nii halb või seksib nagu puunukk.

Kas sidumine tähendab kohe lapsi? Umbes pooled ei saa enne 30ndat lapsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.03 03:39; 22.03 09:57; 23.03 04:15; 24.03 06:00; 26.03 23:54; 31.03 20:37; 02.04 00:47; 02.04 14:20; 02.04 14:44; 07.04 01:30; 07.04 01:32; 07.04 02:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab latti üldse alandada? Et mõtlen, et lasen lati alla ja hakkabki suvaline Joodiku-Eevald meeldima või mees, kes välimuse poolest üldse peale ei lähe ning sugulast meenutab? Minu meelest ei ole armumine ikkagi ratsionaalne. Kas meeldib või mitte, pole su enda teha.

Ok, saan aru, kui sul on väga palju tehislikke tingimusi, mis peavad täidetud olema, nii et kui mees muidu ka meeldib, siis humanitaari põhimõtteliselt ei vaata, mehe auto peab maksma vähemalt 100 000 eur ja lubadeta mees pole üldse mees või siis, et mehe lemmik on Arsenal ja sinu Manchester United ja sina tahad kuulata Meie Meest, aga tema Eriti Roppe Laule. Sellised mõttetud pisiasjad ühesõnaga või mõnikord isegi suuremad asjad, nagu mehe amet või haridus, mida saad suure tahtmise korral ignoreerida. Aga kui mees üldse mehena ahvatlev ei tundu, siis on ju lati alandamine või võimaluse andmine umbes sama, mis lesbiks hakkamine. Sunnid end seda tegema, aga külgetõmmet lihtsalt pole.

Kas on üldse inimesi, kes lati alandamise pärast end füüsiliselt ebameeldiva inimesega seksima sunnivad? Kui naine näeb üldse mehena 1% meestest, siis asi pole ju latis, vaid täiesti kontrollimatus aspektis, milleks on külgetõmbe puudumine.

Ega see armumine nüüd alati ühest pilgust ka ei teki, vahel tuleb selleks, et armuda, inimesega kuid järjest tihedalt suhelda. Kõrge latiga inimesed aga välistavad juba ainuüksi suhtluskonnast nt põhi- ja keskharidusega inimesed, eeldades, et ega nende hulgas ju “normaalseid” pole. Lati allalaskmine tähendabki seda, et sa suhtled kõrgharidusega inimeste kõrval tihedamalt ka kesk- ja põhiharidusega inimestega või nt kohtud valgekraede kõrval tihedamalt ka sinikraedega, kui puust ja punaseks teha.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 22.03 10:02; 22.03 18:08; 23.03 09:50; 23.03 12:09; 26.03 18:46; 26.03 18:49; 02.04 13:14; 02.04 13:19; 02.04 16:44; 02.04 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks kutsusin ise end sisemiselt korrale, kui istusime lõkke ääres ühe üsnagi atraktiivse mehega, kes paraku oli minust veidi lühem (+ veel paar asja, mis otseselt ideaalkujutlusele ei vastanud). Ma teatasin endale, et sa oled 30, nii nõmeda põhjuse tõttu nagu seda pikkus on, võimalust käest lasta oleks lihtsalt rumalus. Ja lihtsalt teadlikult eirasin seda pikkuse asja ja keskendusin mehe meeldivatele omadustele.

Ilmselt siis on mul iseloom halb või seksin nagu puunukk, vähemalt mõned siin mind nii sildistavad. Igatahes nüüd olen juba pikka aega abielus.

Mina olin ilma kaaslaseta nii pikalt seepärast, et need, kes minu vastu huvi tundsid, ei meeldinud mulle igas aspektis ja mulle tundus alatu nendega niimoodi mängida, kui ma tean, et nad ei ole minu jaoks õiged. Viimaks 30 aastasena sain aru, et sellist, nagu “täiesti õige inimene” minu jaoks ei eksisteeri sest olen liiga ratsionaalne inimene ning ilmselt tuleb kohaneda lisaks teise inimese headele külgedele ka tema vigadega. Olen õnnelik, et sellise otsuse tegin, sest selgub, et mulle polegi see teise inimese armastama õppimine tükkis tema vigadega eriti raske.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 10:06; 07.04 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei pea olema, laps peab! Kas see käib ka sinna hulka?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on idioot. Ma ka mõtlesin, et mis kuradi lattide madalamaks laskmisest ta jaurab, kui Läti läks ammu eurole üle.

Selgita palun, kuidas tema idioot on, kui sina valesti aru said?

Loll pole see, kes aru ei saa, vaid see, kes seletada ei oska.

Samas ma EI USU, et keegi ei ole varem ilma läti latiga seostamata kuulnud väljendit “latt liiga kõrgel” või “lase latt allapoole”

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loll pole see, kes aru ei saa, vaid see, kes seletada ei oska.

Ei ole nõus. Mõnikord on nii, aga seekord kindlasti mitte. Pigem on ikka lugejas viga, kui tal ei tule pähegi, et väljend “latti madalamale laskma” ei tähista läti raha kõrget kukkumist, vaid midagi muud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.03 04:13; 22.03 09:39; 22.03 12:52; 02.04 02:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lati madalamaks laskmine käibki nii, et sa tutvud mehega, mitte tema asjade või haridusega. St et üritad mitte lasta eelarvamustel tekkida, kui saad teada, et tal pol ekõrgharidust või et ta töötab prügiautojuhina.

Muidugi ie pea mingit ejoodikutega käima ja kui ei meeldi suitsuhais, siis ei meeldi. Aga just need nö kõrvalfaktorid, mis ei määra meest, et mis auto tal on jne. Üritad nendest näitajatest üle olla ja anda võimalusel.

Ja just niimoodi, et kui muidu nagu jutt klapib ja lõbus on olla, et ei pööra selga, sets “tal on madalam haridus kui minul” või “tal ei ole isegi autot”. Ikka käid mõned korrad väljas, kui muidu jutt klapib ja annad võimaluse endale armuda – mitte ei oota armastust esimesest silmapilgust.

J akui esimesle kohtamisel pole üldse klappi, kõik on ebamugav, siis ju ei lähe uuesti ka siis, kui lati poolest vastab 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 14:44; 23.03 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrgest latist räägivad naised, kellel pole meest. Väidetavalt on siis meheta olek tingitud sellest, et niivõrd vingele naisele mitte keegi ei sobi. Harva on tegelikult põhjus selles. Enamasti peidab ennast nende kõrgelatiliste puhul hoopis äärmiselt halb iseloom või mõni muu omadus, mis teeb ta kooseluks sobimatuks. Ehk et “minu latt on nii kõrge ja sellepärast olen ma üksi” on tegelikult ettekääne ja hale enesepettus. Need inimesed pole lihtsalt kohanud seda õiget. Kui sa kohtad inimest, kellega on sul koos hea ja mõnus olla, siis kaovad igasugused latid nagu pikkus, laius, kehakaal, haridustase või arvelolev rahanumber.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näide elust enesest:
minuga soovis suhelda üks mees, kes oli minust vanem. Mõtlesin, et liiga vana ja ütlesin seda talle ka. Aga kuna otsisin kaaslast, siis andsin talle ikkagi võimaluse. Nüüd oleme aastaid abielus.

Mis külgetõmbesse puutub, siis suhtluse alguses pole see oluline. Paljud esmapilgul nägusad mehed muutuvad kiiresti ebahuvitavaks kui neid lähemalt tundma õppida ja vastupidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttav välistas kõik suitsetajad. Nüüd elab kuus aastat koos ahelsuitsetajaga. Tore mees on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttav välistas kõik suitsetajad. Nüüd elab kuus aastat koos ahelsuitsetajaga. Tore mees on.

Jah mul ka selline , välistas suitsetajad ja joodikud, nüüd elab koos suitsetaja ja joodikuga ja kõige lisaks veel töötuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrgest latist räägivad naised, kellel pole meest. Väidetavalt on siis meheta olek tingitud sellest, et niivõrd vingele naisele mitte keegi ei sobi. Harva on tegelikult põhjus selles. Enamasti peidab ennast nende kõrgelatiliste puhul hoopis äärmiselt halb iseloom või mõni muu omadus, mis teeb ta kooseluks sobimatuks. Ehk et “minu latt on nii kõrge ja sellepärast olen ma üksi” on tegelikult ettekääne ja hale enesepettus. Need inimesed pole lihtsalt kohanud seda õiget. Kui sa kohtad inimest, kellega on sul koos hea ja mõnus olla, siis kaovad igasugused latid nagu pikkus, laius, kehakaal, haridustase või arvelolev rahanumber.

Ei – see ei pruugi nii olla. Ma elan oma mehega juba ligi 20 aastat ja arvan siiani, et mul oli mehe valikul latt kõrgele seatud kahes aspektis – tal pidid olema head geenid (tark, mehelik, hea inimene) ning ta pidi suutma tõestada, et ta on ka hea isa. Leidsin sellise muuseas alles 37-selt. Mees ei ole kordagi kurtnud, et mul on sitt iseloom, vastupidi, kiidab mind igal sammul. Tänan tegelikult õnne, et ma oma latti selles osas alla ei lasknud, sest ma sain tõesti jackpoti. Enne teda välistasin ma pikemad lähisuhted umbes 10 mehega, kes üritasid mind endale saada ja absoluutselt kõigiga oli esimestel kuudel hea ja tore olla. Üks mees oli veel, kes vastas enam-vähem minu seatud kriteeriumidele, aga tema osutus kahjuks homoks – sõbrad oleme siiani.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 22.03 10:02; 22.03 18:08; 23.03 09:50; 23.03 12:09; 26.03 18:46; 26.03 18:49; 02.04 13:14; 02.04 13:19; 02.04 16:44; 02.04 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, lati alandmine ei käi nii, et sa sunnid ennast ebameeldiva mehega magama, see tähendab, et sa vaatad üle enda poolt seatud välised tingimused, millele su mees peab vastama. Ja järjestad need tähtsuse järjekorras ja hakkad tähtsusetumaid kõrvale jätma.
Näiteks pikkus – paljudel naistel on kusagil mõtteline meetripuu, mille kindlast kriipsust allapoole jäävaid mehi nad keelduvad jutulegi võtmast. Ent loobu sellest kriipsust, räägi mehega juttu, vaata teda erapooletu pilguga ja anna oma probleemid vabaks. Kui ei hakka meeldima, siis ei hakka – ent sageli on see pikkusenõue ainult ühiskondlik poos. Vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 21:12; 30.09 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma olen ainuke, kellel mingeid spetsiifilisi tingimusi või latte pole olnudki? Või vähemalt mitte teadlikult. No selline asi, et joodiku või kurjategijaga suhtesse ei astu, on ju enesestmõistetav, seda pole vaja välja nuputada või defineerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma olen ainuke, kellel mingeid spetsiifilisi tingimusi või latte pole olnudki?

Ei ole.
Minu jaoks tähendab lati alla laskmine seda, et mees meeldib iga kandi pealt, mistõttu lepid sellega, et ta mõnes küsimuses sinust aru ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 22.03 22:00; 24.03 06:37; 26.03 19:11; 30.03 19:29; 31.03 22:58; 01.04 04:11; 01.04 17:40; 01.04 19:47; 02.04 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma olen ainuke, kellel mingeid spetsiifilisi tingimusi või latte pole olnudki? Või vähemalt mitte teadlikult. No selline asi, et joodiku või kurjategijaga suhtesse ei astu, on ju enesestmõistetav, seda pole vaja välja nuputada või defineerida.

sama siin. no milleks inimesi kastidesse lahterdada juba neist unistades? elu on palju värvikam, kui selle mitmekesisusel end kaasa viia lased. päris jube ju, kui keegi mind ennast niimoodi lahterdaks ja hindaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrgest latist räägivad naised, kellel pole meest. Väidetavalt on siis meheta olek tingitud sellest, et niivõrd vingele naisele mitte keegi ei sobi. Harva on tegelikult põhjus selles. Enamasti peidab ennast nende kõrgelatiliste puhul hoopis äärmiselt halb iseloom või mõni muu omadus, mis teeb ta kooseluks sobimatuks. Ehk et “minu latt on nii kõrge ja sellepärast olen ma üksi” on tegelikult ettekääne ja hale enesepettus. Need inimesed pole lihtsalt kohanud seda õiget. Kui sa kohtad inimest, kellega on sul koos hea ja mõnus olla, siis kaovad igasugused latid nagu pikkus, laius, kehakaal, haridustase või arvelolev rahanumber.

Tavaliselt räägivad kõrgest latist just mehed, näiteks ajakirjanikud.

Samas pole kõik tingimused ka latid, mida saab unustada. Näiteks, kui mees ikka ligitõmbav pole ja teie jutt ei klapi, siis ei saa ta selleks. Kui näiteks juhuslikult valitud inimene võtta, siis on ikka väga väike tõenäosus, et sobite. Minul on suurema osa meestega küll nii, et nende paljalt nägemine on umbes, nagu alasti vanaonu saunas, ei midagi erutavat ega ka hirmuäratavat, nagu sugulane. Seksuaalses situatsioonis paljalt näha neid küll ei taha. Haridustase, auto, korter jms on tehislik, aga külgetõmme ikka ei ole. Isegi hea välimus ei pruugi külgetõmmet tekitada, neid ilusaid poisse on küll, kes jätavad rohkem venna mulje.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.03 03:39; 22.03 09:57; 23.03 04:15; 24.03 06:00; 26.03 23:54; 31.03 20:37; 02.04 00:47; 02.04 14:20; 02.04 14:44; 07.04 01:30; 07.04 01:32; 07.04 02:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma olen ainuke, kellel mingeid spetsiifilisi tingimusi või latte pole olnudki? Või vähemalt mitte teadlikult. No selline asi, et joodiku või kurjategijaga suhtesse ei astu, on ju enesestmõistetav, seda pole vaja välja nuputada või defineerida.

sama siin. no milleks inimesi kastidesse lahterdada juba neist unistades? elu on palju värvikam, kui selle mitmekesisusel end kaasa viia lased. päris jube ju, kui keegi mind ennast niimoodi lahterdaks ja hindaks.

Kas te tõesti pole kunagi sellele mõelnud, et just suuresti tänu sellele, et mehe valikul erilisi latte ei seata, meil nii palju katki läinud perekondasid ja üksikemasid ongi, rääkimata meestest, kes ei suvatsegi oma lastele elatist maksta ega nende kasvatamises kuidagi osaleda? Kui naine kuulutab, et ta ei sea meeste osas mingeid latte, siis minul ei ole küll ühestki üksikvanemast olukorras, kus laste isa lastest väljagi ei tee, kahju, vaid pigem vaatan neid selle pilguga, et nad on oma saatust väärt.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 22.03 10:02; 22.03 18:08; 23.03 09:50; 23.03 12:09; 26.03 18:46; 26.03 18:49; 02.04 13:14; 02.04 13:19; 02.04 16:44; 02.04 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole kunagi olnud mingit sellist kunstlikku latti (nagu exceli tabel või)?

Suhte olen loonud meestega, kellesse olen armunud. See ongi “latt” ja seda ei anna ju ise tahtlikult kusagile nihutada. See lihtsalt on.
Südant ei sunni.

Selline “latt” tuleb kõne alla vaid mõistuseabielu puhul, kus hindadki mehi nagu kaupa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole kunagi olnud mingit sellist kunstlikku latti (nagu exceli tabel või)?

Suhte olen loonud meestega, kellesse olen armunud. See ongi “latt” ja seda ei anna ju ise tahtlikult kusagile nihutada. See lihtsalt on.
Südant ei sunni.

Selline “latt” tuleb kõne alla vaid mõistuseabielu puhul, kus hindadki mehi nagu kaupa.

Ja oled valmis lapsed tegema absoluutselt iga mehega, kellesse armud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 22.03 10:02; 22.03 18:08; 23.03 09:50; 23.03 12:09; 26.03 18:46; 26.03 18:49; 02.04 13:14; 02.04 13:19; 02.04 16:44; 02.04 16:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 83 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas toimub lati madalamaks laskmine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.