Esileht Pereelu ja suhted Kuidas tõlgendada neid märke?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kuidas tõlgendada neid märke?

Postitas:

Olen sissevõetud ühest töökaaslasest. Suhtleme tööalaselt ja ka niisama jutustame skype’s. Tihti tuleb minu kabibetti ja võime vabalt tund aega rääkida… tööjutte ja niisama oma hobidest, raamatutest vms.
Ma ei oska flirtimiskunsti aga ikka väljendan et ta on tore ja huvitav…

Aga kas ma võin tõlgendada tema käitumist sellena et ka mina võiks talle meeldida – seltskonnas tuleb alati minu juurde, ükski koosviibimine või koolitus ei lähe nii et ta istuks mujal kui minu kõrval. Need kõrvutiistumised on sellised et oleme suht kokkulitsutud – põlved puutuvad kokku, õlad… räägime alati poolsosinal ja väga lähestikku nägudega. Kuna tema mulle väga meeldib siis mul lausa kõrvetab seest nendes olukordades. Aga see on kestnud peaaegu aasta ja ma ei saa aru kas midagi sealt edasi ka läheb või peab ta mind oma sõbraks. Kuidas ilma küsimata aru saada mis tema mõtetes toimub.

Lisan et mul on laps aga mehega oleme lahus ja tõenäoliselt mu töökaaslane seda asjaolu ei tea, ta võib arvata et olen kooselus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põnev

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaasi, et sa ei ütleks talle, et sul on piinlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tema on vaba?
jutu sisse annab sellise juhul ju põimida küll oma suhtestaatust. oleks ju kurb küll, kui huvi on mõlemapoolne, aga mõlemad mõtlevad jumal teab mida kokku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen sellisse kontoriromansi läbi teinud. kõik oli ilus, tööl käia oli põnev, oli inspiratsiooni, erutust, töötahet.. paari meist ei saanud, aga üsna lähedaseks saime küll.
tee talle selgeks et oled vaba, mine tea mis võib juhtuda, see võib olla millegi ilusa algus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead ikka juhm olema, kui sa pole suutnud mehele, kes sinust huvitatud on, aasta jooksul selgeks teha, et sa vaba oled. See ei tohiks ju raske olla, vadistada muu jutu seas, et “oh, kui hea, et just sel nädalavahetusel see üritus on, Juku on siis nagunii oma isa juures” või midagi muud taolist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 23:39; 09.12 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh kontoriromansid on nii lahedad. Mul endal oli romaan ülemusega. Ka aasta aega. Algas samamoodi- kõrvuti istumised, kogemata puudutused jne. Jôulupeopilte vaadates kommenteerisid kõik, et nees kaks on küll armunud jne. Olime salaja suhtes umbes pool aastat. Tööl avalikult paar ei olnud. Siis läks kõik allamäge, läksime tülli ja mõlemad lahkusime töölt.
Sinuasemel ma ei sildistakski teievahelist. Lasemsin sellel mõnusal särinal olla ja lihtsalt läheks vooluga kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehega oleme lahus ja tõenäoliselt mu töökaaslane seda asjaolu ei tea, ta võib arvata et olen kooselus.

Aasta aega juba sosistate, aga siiani ei tea, kes on vaba ja kes hõivatud..???
Kõigepealt võiks nagu elementaarsed asjad omavahel selgeks sosistada, eks siis juba saab edasi otsustada, mida teha.
Kas ma sain õigesti aru, et sa mehe suhetest samuti ei tea midagi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 09:56; 09.12 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja- kõigepealt uuri välja, kes mees on vaba ja siis anna märku et ka sina oled vaba( kui oled) .Minul hetkel selline situatsioon netituttavaga, kellega võime tunde lobiseda, teame et olema mõlemad vabad ja üsna hiljuti sai ta ka aru ,et olen temasse armunud. Tema ütles küll, et praegu ta ei ole suhtest huvitatud, aga kes teab mis hiljem saab. Samas aga on meie suhtlemine jäänud endiselt tihedaks ja plaan varsti ka kohtuda. Meie selline “suhe” on kestnud paar kuud, sinul peaks olema selle võrra lihtsam, et juba aasta olete kassi-hiirt mänginud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas ma võin tõlgendada tema käitumist sellena et ka mina võiks talle meeldida – seltskonnas tuleb alati minu juurde, ükski koosviibimine või koolitus ei lähe nii et ta istuks mujal kui minu kõrval.

Aga kas on vaja mehe leidmisest selline teadusprojekt teha? Tõlgenda vabalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema kisub PIINLIKUKS tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebameeldiva inimesega keegi ju aasta aega lähestikku ei sosistaks. Aga kui mehel oleks tõsine huvi, oleks ta seda juba esimestel kordadel selgelt välja näidanud. Kuna teemaalgataja sellest aru ei saanud või pole seda kunagi olnudki, siis ongi olukord praegu selline nagu on.

Teemaalgataja, kui sa tahad selle mehega suhet, siis pead temalt tema huvi kohta küsima. Aga sellega võib kaasneda ka heast sõbrast ilma jäämine. Millega oled valmis riskima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebameeldiva inimesega keegi ju aasta aega lähestikku ei sosistaks. Aga kui mehel oleks tõsine huvi, oleks ta seda juba esimestel kordadel selgelt välja näidanud. Kuna teemaalgataja sellest aru ei saanud või pole seda kunagi olnudki, siis ongi olukord praegu selline nagu on.

Võib olla siiski ka nii, et mees arvab, et on seotud. Mina lobisesin oma mehele tutvumise alguses (toimus välismaal, erialane üritus) üsna ruttu välja, et mul kodus elukaaslane on, nii et ta mattis oma mõtted maha ja suhtles minuga aasta otsa niisama sõbrana, aga pani käpa peale niipea, kui elukaaslasest lahku läksin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 23:39; 09.12 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PFFF. Ega kõik inimesed ole mingid kiimakotid. Kui on tore inimene, mis vahe, abielus või ei, rääkida ikka huvitav. Ma oleksin küll pagana löödud, kui mehed ei söandaks minuga isegi pikemalt lobiseda, kuna ma olen abielus…nagu miks? Miks inimesed peaksid loobuma minuga sügavatest vestlustest, kuna ma olen abielus? Mis taak see peaks olema küll. See pole ju mingi seksuaalne tegevus ega mitte eelmäng. Kahju inimestest, kes sellest aru ei saa.

Mul on sinu mehest kahju, kes ei tea, et tema naisel on kellegagi kontoriromantika ja AASTA JOOKSUL ta pole oma “sõbrale” kordagi rääkinud oma mehest. (a`la käisime mehega draamateatris ja nii hea tükk oli tehtud)
Sest kui ta räägiks või mainiks sõna mees, siis romantika 1 katkeks 2. hakkaks haisema
(loodan, et ikka teemast rääkisid, mitte niisma ei elanud mingeid pingeid välja)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 09:56; 09.12 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aasta jooksul sosistamisest kuhugi kaugemale pole jõutud, siis suure tõenäosusega pole tema vaba. Naudib sinu tähelepanu ja niisama suhtlemist, aga oma suhtega riskida ei taha.

Kui tal oleks suurem huvi, oleks ta ise juba selgeks teinud, kas oled suhtes või mitte. Või teab ta seda niigi, et oma lapse isaga koos ei ela, keegi kontoris ju ikka teab, mingi aja peale saab ju selgeks, mis seisus töökaaslaste isiklikud elud on. Eriti kui laps on olemas, siis kasvõi teised naised ju teavad, kas kasvatad üksi või oled lapse isaga koos jne. Ei ole just eriti salastatud info töökaaslaste vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa üldse aru, kuidas on võimalik aasta aega rääkida ja mitte jõuda isiklikele teemadele. A v-o olen ma lihtsalt kohutavalt labane inimene ja mu ettekujutus ei küündi selleni, kuidas te omavahel kirjandusest ja kunstist ja elu mõttest räägite. Aga kuidagi ju ikkagi peaks lipsama sisse mingi olmeteema…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oehh jeerum – sositate põlved ja pead koos nagu tütarlaste kooli kasvandikud ja juba aasta aega. See mees peaks olema kas homo või kohi, kui ta edasi ei liigu või on mingi muu põhjus hoida suhet sellisena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas tõlgendada neid märke?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.