Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas tööl kiusajale koht kätte näidata?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kuidas tööl kiusajale koht kätte näidata?

Postitas:

Kuidas olete saanud tööl kiusavast inimesest võitu?
Inimene käib mind ülemusele mustamas täiesti alusetult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.07 17:16; 07.07 18:19; 13.06 20:25; 13.06 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean seda tunnet, õnneks oli koondamine. Aga muidu oli nokk kinni saba lahti, lootusetu..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean seda tunnet, õnneks oli koondamine. Aga muidu oli nokk kinni saba lahti, lootusetu..

Sind koondati?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.07 17:16; 07.07 18:19; 13.06 20:25; 13.06 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina võid ju sama teha. 😉 Tuled ja räägid oma lahku arvamused kiusavast inimesest. Muidu kiusamine on erinev ja see teema sõltub siiski ka sellest, mis konkreetselt toimub/us.
Mind abistas see, et julgesin inimesele koheselt oma kohta näidata. Minu puhul oli nii, et kiusaja oli vanem töötaja ja mina uus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas olete saanud tööl kiusavast inimesest võitu?
Inimene käib mind ülemusele mustamas täiesti alusetult.

lahkumine omal soovil.
või kaebad kohtusse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks omal soovil, kui kiusamise tõttu? Pöördu Tööinspektsiooni – soovitan helistada, kohapeal võttis vähemalt mind vastu raamatust järge ajav neiu, kelle antud nõuanne oli… ebapädev. Töökiusamist on üsna raske tõestada ja inimesed ka ei taha ega julge enda eest seista, aga kui niikuinii minek, siis võiks küll kasutada kõiki võimalusi. Kogu tõendeid ja räägi ka ülemusega, et sina oled tuvastanud töökiusamise ilmingud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 14:59; 13.06 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööinspektsioon ei aita siin. Mis parakrahv keelab mind minna ülemusele kaebama, okey faktid mõtlen ise välja ja seega eksisin, aga selle selgitab juba ülemus välja ja normaalne ülemus ütlebki lõpuks, et aitab küll, ega me lasteaias pole.
Ise saad kiusaja paika panna, kui ise vastad samaga ja astud talle valusa ja ebamugava koha peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 14:18; 11.07 13:32; 14.06 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööinspektsioon ei aita siin. Mis parakrahv keelab mind minna ülemusele kaebama, okey faktid mõtlen ise välja ja seega eksisin, aga selle selgitab juba ülemus välja ja normaalne ülemus ütlebki lõpuks, et aitab küll, ega me lasteaias pole.
Ise saad kiusaja paika panna, kui ise vastad samaga ja astud talle valusa ja ebamugava koha peale.

Tegemist on ju laimuga, kui “faktid” on välja mõeldud ja laimamise eest lausa karistatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööinspektsioon ei aita siin. Mis parakrahv keelab mind minna ülemusele kaebama, okey faktid mõtlen ise välja ja seega eksisin, aga selle selgitab juba ülemus välja ja normaalne ülemus ütlebki lõpuks, et aitab küll, ega me lasteaias pole.
Ise saad kiusaja paika panna, kui ise vastad samaga ja astud talle valusa ja ebamugava koha peale.

Tegemist on ju laimuga, kui “faktid” on välja mõeldud ja laimamise eest lausa karistatakse.

Ütlesin ju et selle selgitab välja ikka ülemus kellele ta esitab neid väljamõeldud fakte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 14:18; 11.07 13:32; 14.06 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas olete saanud tööl kiusavast inimesest võitu?
Inimene käib mind ülemusele mustamas täiesti alusetult.

Asi on tegelikult lihtne. Tema mõistes oled sina justkui teinud midagi valesti. Kui see mustaja tuleb ja ütleb seda sulle endale ja juhib su tähelepanu tehtud veale, on ta heatahtlik. Kui see mustaja aga sinu selja taga ülemusele kaebamas käib, nii et ta sulle asjast midagi ei teavita, on tegu pahatahtlikkusega. See näitabki ära, et tahetakse “ära panna”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas olete saanud tööl kiusavast inimesest võitu?
Inimene käib mind ülemusele mustamas täiesti alusetult.

Ma sain sellise probleemi korda nii, et ütlesin tegevjuhile, et sellise inimesega ma ühes toas enam töötada ei soovi. Et valigu, kas viib selle inimese mujale ruumi või lahkun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kellelgi veel mingeid soovitusi. Mina uus töötaja ja vanem töötaja väga ebameeldivalt käitub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.07 17:16; 07.07 18:19; 13.06 20:25; 13.06 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kellelgi veel mingeid soovitusi. Mina uus töötaja ja vanem töötaja väga ebameeldivalt käitub.

No mis uus töötaja sa enam oled..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kellelgi veel mingeid soovitusi. Mina uus töötaja ja vanem töötaja väga ebameeldivalt käitub.

No mis uus töötaja sa enam oled..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.07 17:16; 07.07 18:19; 13.06 20:25; 13.06 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raske on midagi soovitada, eriti kui oled uus. Minul lõppes asi nii, et lahkusime mõlemad – minu kiusaja oma ülemuse tungival soovil varem ja kuna mind oli see 1,5 aastat kestnud pinge täitsa tümaks küpsetanud, siis u kuu hiljem ka mina. Töökiusamine on tõsine asi, aga kahjuks ei julge või ei oska (taha) enamus ülemusi seda ei märgata ega sellega tegeleda.
Aitab ainult kas iseenda tugev närv ja enesekindlus või/ja see, kui ülemus sind rohkem hindab ja sa suudad tööalaselt ennast vajalikumaks teha. Probleeme ega probleemseid töötajaid ei armasta ükski juht ja mõnikord, eriti kui kiusaja on kaval, võtab temast lahti saamine rohkem aega. Minu juhtumi puhul just nii oligi. Kui jõuad asjad rahulikult enda kasuks keerata, teiste kaastöötajate (vaikiva) toetuse pälvida ja piisavalt oodata, siis võid võitjana välja tulla sellest olukorrast – aga psühholoogiliselt ei ole see kerge. Kui hakkad “kohta kätte näitama”, eriti kui teed seda rohmakalt, võid saada ise külge probleemse inimese kuvandi ja siis pead tõenäoliselt hoopis ise lahkuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 14:59; 13.06 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kellelgi veel mingeid soovitusi. Mina uus töötaja ja vanem töötaja väga ebameeldivalt käitub.

Peaaegu aasta juba möödas ja ikka veel kiusab? Kui sa aastaga end kehtestada suutnud ei ole, siis tuleb uus töökoht otsida. Ilmselgelt on ülemus kiusaja poolel, nii et teha pole suurt midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa teemaalgataja ikka 101% veendunud, et Sind kiusatakse? Äkki arvab see ülemus (ja kolleegidki) hoopis vastupidist?
Hiljuti suhtlesin ühe tuttava staažika keskastmejuhiga, keda üks noor alluv süüdistab kiusamises ning pommitab ülemust solvavate ja süüdistavate e-kirjaga kogu asutuse juhtkonda. Milles ülemus siis süüdi on?
Ütles/ei öelnud valel hetkel Tere. Vaatas imeliku pilguga/ Vaatas mööda. Julges paluda esitada aruanne õigel ajal. Julges nõuda töö ajal mobiilist filmivaatamise lõpetamist. Palus vastata koostööpartnerite kirjadele õigeaegselt. Palus esitatud aruandes mõned vead ära parandada. Ei andnud keset tööpäeva 3 tundi tasustatud vaba aega juuksurisse minekuks jne jne jne
“Kiusatav” saadab Iga jumala päev ülemuse kohta kaebusi nii personalijuhile kui kõigile muudele juhtkonna liikmetele. Ülemus on selles asutuses töötanud aastaid, on tunnustatud kolleeg, “kiusatav” aga on verivärske baka lõpetanud “Lumehelbeke” kes arvab, et tööl käimine tähendab töökohas vaid mobiilis surfamist, mitte reaalselt töö tegemist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga vaata kõigepealt oma käitumist, et kas see vanem töötaja ei näita sulle oma käitumisega kohta kätte seoses sinu kiusava käitumisega tema suhtes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 14:18; 11.07 13:32; 14.06 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean häbiga tunnistama, et mina vist olen ka töökiusaja. Ma ei ole küll käinud kedagi mustamas ja ei soovi ka kellelegi halba, aga …

Olen enda alal aastaid töötanud ja tunnen enda tööd peensusteni. Seetõttu tullakse tihti minu käest nõu küsima. Mul ei ole selle vastu midagi ja aitan alati lahkesti.

Meile tuli uus töötaja. Kuna ala on väga raske, on palju nüansse, palju infot ja kõik muutub väga kiiresti, siis on loogiline, et tekib küsimusi. Uus töötaja hakkas käima minu käest nõu küsima. Räägin talle ära, kuidas asi on ja kuidas peab tegema. Selle asemel, et asi teadmiseks võtta ja käituda juhtnööride järgi, hakkab tema aga minuga vaidlema. Et ei, tegelikult on see asi nii. Kui ma tema versiooni asjast ära kuulan, siis saan aru, et ta teadmised asjast on sama kaugel kui kuu maast. Püüan siis talle veel kord selgitada, et oled valesti aru saanud. Tegelikult on ikka nii ja palun tegutse selle juhendi järgi. Tema vaidleb edasi. Heakene küll, kui nii toimuks mõnikord, siis poleks sellest ju midagi. Aga ta käib niimoodi erinevate asjade kohta küsimas päeva jooksul mitu korda. Mind ei riiva see, et minu teadmisi kahtluse alla seatakse. Pigem on selline juhendamine, mis paisub teinekord lausa vaidluseks, tohutult väsitav. Mul on ju oma töö teha. Meil on meeletu tempo ja tohutu töömaht. Ja siis ma pean enda töö kõrvalt ühe tegelasega vaidlema või teda veenma, et ma ei eksi teda õpetades.

Kuna ta sageli minu juttu ei uskunud, siis käis ka teistelt vanematelt olijatelt uurimas. Sealt sai täpselt samasugused vastused. Aga mõnikord juhtus ka nii, et sai samasuguse vastuse, aga pisut teistsuguse nurga alt. Ja see ajas teda segadusse ja paanikasse. Ühtäkki ta enam ei orienteerunud üldse, mida tegema peab. No näiteks. Ütlesin, et enne, kui seda ja seda hakkad tegema, soovitan sul see ära teha. Teine, kellelt ta nõu küsis, tegi asju jälle teistsuguses järjekorras. Ja oligi temal segadus majas – kuidas siis õige on? Tegelikult on mõlemad variandid õiged. Teinekord oskas ta segaduses olles pool asutust tagajalgele ajada. Käis ja kogus kõikidelt infot ja sai kõikidelt natukene erineva vastuse. Ja oi seda paanikat siis!

Inimesena on ta tegelikult malbe ja kena inimene, aga kolleegina on temaga koos keeruline töötada. Ta ei ole üldse pahatahtlik, aga ta kuidagi suudab teised närvi ajada. Ja ta on tõsine energiavampiir. Suur osa energiast läheb päeva jooksul tema aitamisele.

Mingil momendil tundsin, et ma ei suuda enam enda tüdimust varjata. Kui ta jälle nõu küsima tuli, muutusin närviliseks ja ei jaksanud enam pehmelt, kätthoidvalt teda toetada. Olin järsk ja resoluutne. Ütlesin, et konkreetselt, et see asi on nii – võta või jäta ja rohkem palun ärme sellel teemal argumenteeri. Tema aga solvus. Ta on loomult väga malbe ja õrnake ning võtab sellist käitumist väga südamesse. Nii, et ma ei imesta üldse, kui ka tema mind töökiusajaks peab. Jah, see on tõesti minu poolt inetu, et teinekord, kui ta on jälle midagi kummalist välja mõelnud, vahetame ühe kolleegiga omavahel pilke ja muigame. Aga see kuidagi aitab maandada seda pinget, mida ta suudab tekitada.

Meile ikka aegajalt tuleb uusi töötajaid. Vanemad tegijad alati aitavad neid ja mitte kunagi ei ole sarnast probleemi olnud kui selle ühe kolleegiga.

Teemaalgataja, mõtle, kas võib olla mingi konkreetne põhjus, miks sa sellele kolleegile oled hambusse jäänud? Kas ta on teistega ka selline või ainult sinuga? Ehk tasub temalt otse küsida, miks ta niimoodi käitub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks olen ka pidanud ülemusele uue töötaja puudujääkidest rääkima, sest ta käis pidevalt minu käest samu küsimusi küsimas ja see segas minu tööd. Ütlesin ja kavatsen ka edaspidi öelda ülemusele, et tegelegu temaga ise, sest mul ei ole tööl aega uusi inimesi välja koolitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas tööl kiusajale koht kätte näidata?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.