Esileht Kodunurk kuidas triigite …

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: kuidas triigite …

Postitas:

Kuidas te triigite sellist pluusi varrukat, mis on õla ümbert kitsas, siis läheb veidi laiemaks, ja all servas on kitsamaks tõmbav serv? Varrukas ise ulatub peaaegu küünarnukini. Samas pole see varrukas ka nii lai, et mahuks triikima kahekordselt pandud varrukat. Ma proovin triikrauda sisse sokutada ülemisest otsast, õla pealt, aga samas on see varrukas ikkagi piisavalt puhvis, et need krooked kipuvad triikimisel plisseerkortse sisse võtma. Ega mul vist väga selgelt ei õnnestunud seletada ka, milles probleem. Aga äkki kellelgi olnud samasuguste varrukatega rõivas ja mõistab.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 17:25; 15.10 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

puhvvarrukat mõtled? varrukatriikimislaud oleks kõige parem variant, aga kui seda pole. eks siis tuleb triikraua otsaga ligineda sealt kus saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teatud materjali saab ka aurutada, näiteks siidi ja mõnd kunstkangast. Puuvilla kahjuks mitte. Pane pluus rippuma ja isegi tavalise triikrauaga, millel on aurufunktsioon, saab aurutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

varrukalauaga triigin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ostagi ühtki sellise varrukaga riideeset, mis pesust tulles kortsunud on ja triikrauaga lihtsalt ligi ei pääse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi sinna varruka sisse midagi toppida – väiksem tekike või froteerätik – parajasti nii palju, et varrukas siledalt ümber oleks, siis saab väljastpoolt triikida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi sinna varruka sisse midagi toppida – väiksem tekike või froteerätik – parajasti nii palju, et varrukas siledalt ümber oleks, siis saab väljastpoolt triikida.

Tahtsin just sama soovitada. Mina olen nii teinud, et keerutan mingi froteeräti ümber käe ja siis käsi koos rätiga varruka sisse, teise käega triigin.
Varrukalauaga on muidugi mugavam, kui see vähegi sobib. Ja pisike reisitriikraud on ka hea abimees igasuguste keerukate asjade triikimisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi sinna varruka sisse midagi toppida – väiksem tekike või froteerätik – parajasti nii palju, et varrukas siledalt ümber oleks, siis saab väljastpoolt triikida.

Aitäh Sulle! Tegin nii ja väga hästi töötas 🙂

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 17:25; 15.10 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen samuti praktilise meelega ja üritan vältida selliste riideesemete ostmist, mille triikimine totaalselt võimatu on. Aga paraku e-kaubanduse ajastul see alati ei õnnestu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostke aurutaja, ma tavalist triikrauda kasutan ainult padjapüüride ja voodipesu triikimiseks. Kõik riided aurutajaga. 200% rahul

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk kuidas triigite …