Esileht Pereelu ja suhted Kuidas tugev olla?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: Kuidas tugev olla?

Postitas:

Ei arvanud, et minagi pean selle nõmeda armukese-teemaga tegelema, aga siiski 🙁 Elasin mehega enne abiellumist ja laste saamist 6 aastat koos, mõtlesin, et tunnen inimest. Nii pereinimene oli, väga armunud minusse, 14 aastat pole ma pidanud kunagi teiste seelikute pärast muretsema. Oh…ja siis ikkagi. Isegi tema. Jah, meie suhe oli selleks hetkeks päris halb, mõtlesin juba isegi mõnda aega lahutusele. Oma mõtte välja ütlemiseni küll ei jõudnud. Tema tuli selle jutuga. Olin kohe nõus. Aga juhtus nii, et jäime rääkima, miks ja kuidas selleni jõudsime. Rääkisime palju, palju. Kõik südamelt ära ja siis taipasin, et asi polegi nii hull. Kui mõlemad oma käitumises korrektiive teeme, siis on meie suhtel veel potentsiaali. Milleks siis peret lõhkuda? Tundus, et ka tema mõtles nii, tegelikult isegi ütles, et tahab ikkagi koos olla.
Ma justkui ärkasin mingist letargilisest olekust ja tundsin endas uut elujõudu, tahtsin toimivat tervet peret väga, tahtsin igasuguseid uusi asju teha, tahtsin temaga jälle intiimsusi jagada (ja tegingi). Veel mõnda aega tagasi arvasin, et vihkan seksi, aga see oli ainult sellepärast, et olime teineteisest nii kaugele jäänud.
Ja siis tuli välja, et keegi kolmas on mängu segatud. See on lihtsalt uskumatu, kuidas kuu ajaga sai minust ahervare. Vaimselt ja emotsionaalselt täiesti läbi pekstud.
Nüüd on see juba mõnda aega läbi. Mees kahetseb väga. Tundub, et ta on tõesti siiras. Tahab minuga olla. Aga ma ei suuda. Saan aru, miks ta armus (see oligi suuresti minu süü, et ta end tõrjutuna tundis, kuid ka minul oli midagi puudu ja ma ei käinud küla peal lohutust otsimas). Kergendav asjaolu on ehk seegi, et suht kohe pärast asja füüsiliseks minekut tuli ta lahutusest rääkima. Hiljem on ütelnud, et oli pettunud kui ma nõus olin. Siis arenes neil asi muidugi pöörases tempos ja samal aja lahkasime meie kodus oma probleeme. Ma loll ei kahtlustanud midagi, kõik hakkas välja kooruma alles pärast otsust siiski koos olla. Üks vale teise järel. Iga vale eelmisest suurem. Lõpuks olin nii marus, et panin asja nn suure kella külge ja siis mees sai aru, millega on hakkama saanud ning asi lõppes.

Sellest on juba mõnda aega möödas, väga raske on olnud. Eriti sellepärast, et tunded pole kummalgi päris adunud ja lapsed on ju meil ka, kelle peale peab mõtlema. Kohutavalt kahju on, et võiksime elada normaalset pereelu, aga ma ei suuda. Mis siis, et see oli väga lühike (kokku vast kolm kuud, füüsiline pool lõppes pärast meie nn ära leppimist, aga suhtlus siiski jäi). Tema teod ja hirmsad sõnad, mis ta mulle selle paari kuu jooksul ütles, kummitavad lakkamatult mul peas. Ja samas tunnen temast füüsiliselt puudust. Enamus õhtuid lõpeb tülitsemisega, siis magame eraldi. Mida pikemalt eraldi oleme, seda suurem läheduse vajadus tekib. Lõpuks lõpetame ikkagi voodis ning seks iseenesest on hea, aga pärast seda kukun emotsionaalselt kokku, sest peas on mõtted, kuidas ta teisega oli 🙁
Tunnen, et ei saa neist piinavatest mõtetest/mälestustest lahti, et lihtsalt pean selle suhte lõpetama. Vahel isegi tunnen, et ongi hea, et see läbi sai. Hea, et sest jobust lahti saan (mõtlen nendele probleemidele, mis meil enne olid ja mis mind kohutavalt häirisid ja kuidas tahtsin neist vabaneda). Suudan seda tunnet hoida vast pool päeva ja siis langen jälle musta auku. Tulevad meelde jälle need leppimise päevad ja see tunne kui õnnelik ja elus siis olin.
Ma pole 4 kuud normaalselt maganud. Isegi rahustiga magan vaid 3 tundi, harva 5. Viimasel ajal võtan õhtuti paar drinki, et uinuda, vahel kombineerin ka rahustiga. Tean, et see pole hea 🙁 Aga teisiti ei suuda uinuda. Ühel ööl lubasin end kaissu võtta, magasin üle pika aja hästi. Järgmisel päeval viisime lahutuse avalduse sisse. Pagan küll. Öelge, et see on lihtsalt harjumus, et temata magada ei suuda, sõltuvus? Sõltuvus sellest turvatundest, mida ta mulle pakkus. Nüüd lihtsalt ma ei suuda teda usaldada, aga kaisus on ikkagi hea, tuttav ja turvaline. Vajan seda turvatunnet nii väga. Ja samas vajan kindlust, et saan oma partnerile kindel olla. Tema peale enam ei saa 🙁
Ja ilmselt ei suuda ka kedagi teist usaldada, kui üldse peaks kunagi kellegi leidma. See pole mul niigi kerge, sest olen veidi teistmoodi, nii välimuselt (mitte just inetu, aga mitte ka tavaline eesti mehe maitse) kui ka natuuri poolest, introvert ka veel, pluss lapsed. Pettunud. Usaldusprobleemiga. Ja samas just praegu vajan eriti lähedust 🙁 Vahel on tunne et hüppa või suvalise atraktiivse võõraga voodisse… Mis pole üldse minu moodi. Tegelikult on abikaasa mul ainuke partner olnud ja temagi ootas mind kaua (olin toona noor ka muidugi). Uhh. Võtsin mingil meeleheite hetkel isegi ühe vana peikaga ühendust (kes tõsi küll, on mu abikaasaga üsna sarnane). Õnneks ta andis viisakalt mõista, et tal on keegi ja asi rohkem piinlikuks ei kiskunud. Aga tema positiivne olek aitas jälle päeva õhtusse saada. Kahjuks hommik oli taas nutune.
Ei leia endas seda jõudu konkreetne lõpp teha ja edasi minna. Tulevik tundub nii tume ja trööstitu. Ükskõik mispidi. Kui jään mehega, on lastega lihtsam ja ei tunne end üksikuna, aga samas olen ärevil, et midagi võib jälle juhtuda. Kui lahutan, siis olen õnnetu ja lastega ka raskem muidugi. Pluss materiaalne pool. Iseenesest nälga ei jää, aga ega suurt midagi lubada ka ei saa. Läksin alles hiljuti pärast LHP-d uuesti täiskoormusega tööle. See aasta pidi just majanduslikult parem tulema, pidime perega koos reisile minema, köögis kap.remonti tegema. Veel eelmisel aastal oli juttu pesamunast. Kõik unistused vastu taevast.
Kuidas vastu pidada? Oleme mõlemad sellest tahan-suudan-ei suuda-võibolla suudan trallist väsinud ja kurnatud. Isegi tema optimism hakkab otsa saama. Lahutuse avaldus on küll sisse antud, aga tunnen juba, et kui ta õhtul küsib, et kas kaissu võib võtta, siis olen nõus, kuigi peaks mitte olema 🙁

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.06 18:11; 06.06 22:42; 09.06 14:41; 09.06 16:07; 09.06 16:22; 09.06 16:38; 09.06 16:55; 23.06 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kumb teist nüüd lahutada tahab siis? Ma ei saa hästi aru, magate kaisus ja seksite, milleks siis lahutada? Mul tuli tunne, et te võiks küll äkki mingit paariteraapiat proovida. Kui saaks asjad selgeks räägitud, siis ehk oleks lootust paarina edasi jätkata. Samas, kui lahutusavaldused sisse viisite, siis ilmselt tahate ikka lahutada ja sel juhul ei ole vist mõtet jamama hakata, aga sellest ma ei saagi aru, kuidas lahutavad inimesed koos edasi suudavad elada (ja miks nad seda teevad või milleks üldse lahutada, kui nagunii koos elatakse ja seksitakse). Asi võib vabalt olla mu viletsas mõistmisvõimes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga väga tuttavad tunded ja sinu jutt võiks vabalt ka minu kirjutatud olla. Nüüdseks on meie kriisist möödas peaaegu 2 aastat, oleme ikka veel koos. Esimene aasta pärast seda, kui mees koju tagasi kolis (oli ära ainult ühe kuu, suhe armukesega oli ka väga tormiline ja lõppes ka kiiresti) oli ikka väga raske. Meeletud emotsioonid, viha, tülid, leppimised. Tegelikult ei tahagi seda üldse meenutada. Aga viha tekitas ka kirge ja seks oli hea ja oli väga mõnusaid lähedasi hetki. Mõtlesin ka palju iseendale, käisin pidudel, flirtisin täiega. Nüüdseks oleme rahunenud. Vahel ikka tuleb kõik meelde ja lõpuni enam ei usalda teda. Aga kas ma üldse kedagi veel saaksin usaldada, ma ei tea. Miks ma otsustasin temaga kokku jääda – peamiselt laste pärast ja meie ühiselt loodud ilusa kodu pärast. Samas olen koguaeg mõelnud – olen ikkagi veel noor, mis tulema peab, see tuleb. Las lapsed saavad natuke suuremaks, ära minna jõuan igal ajal. Majanduslikult saaksin ka hakkama. Mis on positiivne on see, et tegelikult on meie suhe nüüd parem. Lähedust ja seksi on rohkem, käime rohkem väljas. Ma ise olen muutunud ka paremaks suhtlejaks, võtan asju vabamalt kui enne. Kui mulle midagi ei meeldi, siis ütlen selle välja ja mees tavaliselt proovib siis ka asju paremaks muuta. Ükskõik, mis otsuse sa teed, jääd temaga või lähed ära, tea, et tugevad emotsioonid lõpuks ikkagi vaibuvad ja sa saad ennast jälle hästi tunda. Minul oli abi ka psühholoogist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on abikaasa mul ainuke partner olnud ja temagi ootas mind kaua (olin toona noor ka muidugi). Uhh. Võtsin mingil meeleheite hetkel isegi ühe vana peikaga ühendust (kes tõsi küll, on mu abikaasaga üsna sarnane).

Alaealisena juba tutvusid oma abikaasaga, samas on sul mingeid ekspeikasid varrukast võtta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 19:47; 07.06 11:45; 07.06 13:29; 07.06 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on abikaasa mul ainuke partner olnud ja temagi ootas mind kaua (olin toona noor ka muidugi). Uhh. Võtsin mingil meeleheite hetkel isegi ühe vana peikaga ühendust (kes tõsi küll, on mu abikaasaga üsna sarnane).

Alaealisena juba tutvusid oma abikaasaga, samas on sul mingeid ekspeikasid varrukast võtta?

Kohtudes olin 20. Eks varem ikka oli ka põgusaid suhteid.

Lahutust tahan (või “tahan”) mina. Mees on kuude kaupa leidnud põhjuseid seda mitte teha, aga kuna ma pole suutnud oma viha talitseda ja süüdistan teda pidevalt nende samade “vanade” asjade pärast (mida ei tohi teha, ma tean, aga valu ja raev minus on nii meeletu, et see ikkagi purskub välja). Viimasel ajal on temagi hakanud eemale tõmbuma ja ei usu vist enam isegi, et siit midagi võiks välja tulla. Ja jäi lõpuks nõusse. Vahepeal mulle tundus, et suudan sest kõigest üle olla. Olen proovinud võtta sama suhtumist, et lahutada jõuab alati, vaatab, mis elu toob. Pakkusin talle isegi varianti, et kui tahab abielu, siis kuna temal oli üks viga on mulle ka üks viga lubatud (kui peaks midagi väga huvitavat nina alla sattuma ning ta mu hooletusse on jätnud), minu üllatuseks oli ta isegi nõus. Optimistina ta muidugi arvas, et ta ei lase kunagi sel juhtuda. Aga mida aeg edasi, seda kehvemaks mu enesetunne muutus. Mõtted istuvad minevikus kinni ja kõik see närib ja närib. Ma olen väga pika vihaga paraku. Probleem on ju tegelikult selles, et ma ei taha lahku minna, aga ilmselgelt ei suuda andestada ega rahulikult koos olla. See on lihtsalt nii vale. Ma ei taha isegi seda võimalust nn tagasi teha. Mõte sellest juba häirib mind. Pole minus seda pohhuismi. Ei meeldi mulle mööda nurgataguseid hiilida. Tahan ausat ja puhast suhet, tahan kasvõi keset Vabaduse väljakut suudelda kui tuju peale tuleb, ilma et peaks näpuga vibutamist kartma. Meie suhe pole enam puhas, ning see häirib mind väga. Ja see tunne, et mind on koheldud kui kaltsu, mind alandatud ja häbistatud… See ei kao. Sellepärast pean lahutama. Ehk saan natuke eneseväärikust tagasi. Ja hirm on, et siin sõdade keskel hakkame varsti üksteist vihkama.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.06 18:11; 06.06 22:42; 09.06 14:41; 09.06 16:07; 09.06 16:22; 09.06 16:38; 09.06 16:55; 23.06 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli psühhopaatidest armukesed hõõruvad muidugi rõõmust käsi, aga normaalsed inimesed saavad siit teemast ehk veel kord kinnitust, kui vale ja vastik on see teooria, et armuke teeb abielu paremaks. Petmine lõhub kõik-kõik ära. Petmine äärmiselt rõlge ja purustav tegu. Mitte ilmaasjata pole see piiblis surmaväärt patt. Üks petja ruineerib hulga elusid ja mitte keegi ei saa õnnelikumaks, isegi mitte see armunu. Lastest ärme üldse räägi, tempel mällu igaveseks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.06 23:03; 07.06 09:31; 07.06 09:34; 07.06 09:36; 08.06 09:01; 15.06 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga anna mehele andeks, endale andeks ja minge eluga edasi, sest tõelises lahtuses sul pole enam sedagi mis sul täna on. okei mõtled milline oli mees teise naisega? aga ole tollest naisest parem ja kus sa tead, et tollel naisel tegelikult oli parem? neil ei tulnud suhet. võta seda mehe armukese pidamist nagu uue auto ostmist mille sa samal päeval õnnetult sodiks sõitsid. tuleb leppida oma prohmakaga, sest nagu sa ise ütlesid, ise olid ka osaline selles kui mees armukese leidis. löö käega ja lepige ära. tulevikus kui leiad ise kõrvalsuhte, siis naudi vabalt, elu ongi selline.

su soovid on muidugi veidrad, sul ju oli puhas ja aus suhe, aga sa ei hoolinud sellest. sa tahad tegelikult mugavust. keegi sulle kindlustaks truuduse kus sina hoolimatult niisama elad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 23:47; 06.06 23:56; 07.06 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli psühhopaatidest armukesed hõõruvad muidugi rõõmust käsi, aga normaalsed inimesed saavad siit teemast ehk veel kord kinnitust, kui vale ja vastik on see teooria, et armuke teeb abielu paremaks. Petmine lõhub kõik-kõik ära. Petmine äärmiselt rõlge ja purustav tegu. Mitte ilmaasjata pole see piiblis surmaväärt patt. Üks petja ruineerib hulga elusid ja mitte keegi ei saa õnnelikumaks, isegi mitte see armunu. Lastest ärme üldse räägi, tempel mällu igaveseks.

armuke lõhub mugava inimese elu, nõus
tavaliselt tuleb armuke mängu kui teisest ei hoolita, omavaheline intiimsus ammu kadunud, üksteisest on kaugenetud. teine ei pea sellist psühhopaadist vangivalvuriga kooselus enam vastu ja leiab armukese kellega õnnelik olla. nüüd siis see õnnetu vangivalvurike kellel suhtest juba aastaid kama kaks oli, nutab ja halab kuidas teda reedeti, kuidas armukesega oli kõik ägedam ja parem. ego saab haiget kui kusagil on keegi parem ja kelle juurde ära mindi.

magava kassi suhu ei jookse isegi hiir, nii et igaüks on siin elus omaenda õnnesepp ja kui oma õnnest ise ei hoolita, hoolib keegi teine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 23:47; 06.06 23:56; 07.06 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli psühhopaatidest armukesed hõõruvad muidugi rõõmust käsi, aga normaalsed inimesed saavad siit teemast ehk veel kord kinnitust, kui vale ja vastik on see teooria, et armuke teeb abielu paremaks. Petmine lõhub kõik-kõik ära. Petmine äärmiselt rõlge ja purustav tegu. Mitte ilmaasjata pole see piiblis surmaväärt patt. Üks petja ruineerib hulga elusid ja mitte keegi ei saa õnnelikumaks, isegi mitte see armunu. Lastest ärme üldse räägi, tempel mällu igaveseks.

Pooletoobine usuhull on rääkinud.
Pole tõesti kahju, kui su elu on möödunud oma mehe riista valvates, et see jumala eest valesse kohta ei satuks. Kepp on sulle vist elu mõte ja ainus suhet koos hoidev asi. Kuidas lapsed asjasse puutuvad, nemad valvavad ka teie peres vanemate siivsa suguelu üle?

Jah, meie suhe oli selleks hetkeks päris halb, mõtlesin juba isegi mõnda aega lahutusele. Oma mõtte välja ütlemiseni küll ei jõudnud. Tema tuli selle jutuga. Olin kohe nõus.

Tegelikult poleks vaja edasi kommenteeridagi. Suhe oli halb, sina tahtsid lahutust. Sama arvas ka mees. Mida sa ometi nüüd hädaldad? Ise ei tahtnud koos elada. Kas eeldasid, et mees peab leinaperioodi ja tsölibaati kuni sina mõtled, kas sa ikka vihkad seksi või kannatad selle ära, et mees köögis kap. remondi valmis saaks?

Sõltuvus sellest turvatundest, mida ta mulle pakkus. Nüüd lihtsalt ma ei suuda teda usaldada, aga kaisus on ikkagi hea, tuttav ja turvaline. Vajan seda turvatunnet nii väga.

Turvatunde peab inimene ise endale looma, endas kindel olema. Ei ole vaja esimese sekspartneriga verinoorelt abielluda, tasub enne ise suureks saada, mitte kodust issi turvalisest sülest mehe kaissu turvalisust otsima joosta. Loo ennast kõigepealt ise ja kasva inimeseks, siis ei ole vaja kellegi seljataga elada. Kui sa seda 20 aastaselt teha ei tahtnud, siis tuleb nüüd teha.

Ja see tunne, et mind on koheldud kui kaltsu, mind alandatud ja häbistatud…

SINA tahtsid lahutust.

Veel mõnda aega tagasi arvasin, et vihkan seksi, aga see oli ainult sellepärast, et olime teineteisest nii kaugele jäänud.

Ja siin on ehk põhjus, miks mees kedagi teist otsima hakkas. Kõik naised ei vihka seksi. Sinu mees ka ilmselt mitte. Ta otsis omasugust.

Ausalt- sellist jama võid rääkida psühholoogile, kes selle kuulamise eest 50 eurot tunnis võtab.
Kokkuvõte sinu loost: Mees oli jobu ja ma vihkasin seksi. Tahtsin lahutust ja olin rõõmus, kui mees lahutusest rääkis. Siis mõtlesin ümber, aga mees oli juba teise leidnud. Tegin skandaali ja panin asja suure kella külge (rääkisid lastele ja ämmale, et mees on värdjas???) Mees oli nõus uuesti proovima, aga ta on endiselt jobu, sest otsib nüüd lähedust ja proovib suhet parandada.

Selle mehe asemel ma hoiaks sinusugusest ebaküpsest hüsteerikust ja tujutsejast eemale. Sa lämmatad inimese ära oma klammerdumise ja sõltuvusega. Ole ise inimene ja isiksus, õpi andestama, küllap siis sinu mees ka sulle su hetkelise tuju pere lõhkuda andeks annab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 00:56; 09.06 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usaldust te tagasi ei saa, kui sina ei suuda lahti lasta oma sundmõtetest. Ja sa ei suuda. Ma tean seda tunnet, ma olen ise samasugune. Proovisime, mis proovisime, 2 aastat vegeteerimist ja lahku läksime lõpuks ikkagi. See 2 aastat oli nagu suur must auk, mis oli täis pisaraid, kannatamist, kahtlustamist, röökimist, leppimist, uuesti röökimist, uuesti pettumist, uuesti lubaduste murdmist ja nii edasi ja nii edasi. Säästa ennast ja kolige lahku. Ei aita 50 eurot ega pereterapeut, kui mees kord on puudujääke läinud rahuldama suhtest väljapoole, teeb ta seda ka edaspidi. Ja kui naine on jätnud mehe vajadused tähelepanuta, teeb ta seda ka edaspidi. Nokk kinni, saba lahti. Aamen.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on abikaasa mul ainuke partner olnud ja temagi ootas mind kaua (olin toona noor ka muidugi). Uhh. Võtsin mingil meeleheite hetkel isegi ühe vana peikaga ühendust (kes tõsi küll, on mu abikaasaga üsna sarnane).

Alaealisena juba tutvusid oma abikaasaga, samas on sul mingeid ekspeikasid varrukast võtta?

Kohtudes olin 20. Eks varem ikka oli ka põgusaid suhteid.

Lahutust tahan (või “tahan”) mina. Mees on kuude kaupa leidnud põhjuseid seda mitte teha, aga kuna ma pole suutnud oma viha talitseda ja süüdistan teda pidevalt nende samade “vanade” asjade pärast (mida ei tohi teha, ma tean, aga valu ja raev minus on nii meeletu, et see ikkagi purskub välja). Viimasel ajal on temagi hakanud eemale tõmbuma ja ei usu vist enam isegi, et siit midagi võiks välja tulla. Ja jäi lõpuks nõusse. Vahepeal mulle tundus, et suudan sest kõigest üle olla. Olen proovinud võtta sama suhtumist, et lahutada jõuab alati, vaatab, mis elu toob. Pakkusin talle isegi varianti, et kui tahab abielu, siis kuna temal oli üks viga on mulle ka üks viga lubatud (kui peaks midagi väga huvitavat nina alla sattuma ning ta mu hooletusse on jätnud), minu üllatuseks oli ta isegi nõus. Optimistina ta muidugi arvas, et ta ei lase kunagi sel juhtuda. Aga mida aeg edasi, seda kehvemaks mu enesetunne muutus. Mõtted istuvad minevikus kinni ja kõik see närib ja närib. Ma olen väga pika vihaga paraku. Probleem on ju tegelikult selles, et ma ei taha lahku minna, aga ilmselgelt ei suuda andestada ega rahulikult koos olla. See on lihtsalt nii vale. Ma ei taha isegi seda võimalust nn tagasi teha. Mõte sellest juba häirib mind. Pole minus seda pohhuismi. Ei meeldi mulle mööda nurgataguseid hiilida. Tahan ausat ja puhast suhet, tahan kasvõi keset Vabaduse väljakut suudelda kui tuju peale tuleb, ilma et peaks näpuga vibutamist kartma. Meie suhe pole enam puhas, ning see häirib mind väga. Ja see tunne, et mind on koheldud kui kaltsu, mind alandatud ja häbistatud… See ei kao. Sellepärast pean lahutama. Ehk saan natuke eneseväärikust tagasi. Ja hirm on, et siin sõdade keskel hakkame varsti üksteist vihkama.

see on lihtsalt väga tüüpiline reedetud naise tunne, mis sind valdab. Usaldust saab üles ehitada aastatega, lammutada minutitega. Ja kui sa mõtled sellele, et tahad tegelikult temaga jätkata, siis minge terapeudi juurde, kes aitaks teil selle tunnete sasipuntra lahti harutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks, et mine kõigepealt iseendaga psühholoogi juurde. Ega see ei välista pereterapeuti – aga sul on vaja oma hing kuidagi korda saada.
Teiseks…
võtke mehega aeg maha. Sa ütled, et ei usalda teda? Minu meelest usaldad sa teda praegu liigagi palju, kui oma emotsioonid kõik tema peale välja purskad. Justkui sa usaldaksid teda rohkem, kui iseennast – sina ei tule oma emotsioonidega toime, kuidas tema peaks sinu omadega toime tulema või neid ära lahendama? Lahutusavaldus oli ka selline emotsioonipurse.
Proovi korraks seda nõksu, et räägid sama jutu, mida sa siin oled kirjutanud, mehele rahulikult, neutraalselt ja ilma karjumata ära. Annad info, mitte emotsiooni. Ja vaata siis, mida tema vastab. Kui ütleb, et toome need avaldused sealt siis tagasi, siis tehke seda. Kui ütleb, et tema enam ei jaksa seda tralli taluda, siis ei ole midagi teha, siis ongi see rong läinud. Kuule, sa oled ikka talle ka liiga teinud, kui aus olla.
Kui aga mees on siiski veel veendunud, et tahab sinuga jätkata, siis arutage rahulikult läbi – mida tema saaks teha selleks, et sa usalduse ja turvatunde tagasi saaksid. Mida sina ise selleks teha saaksid. Ja siis sõida natukeseks ajaks kodunt ära, nii et mees jääb lastega omapead. Mehe ja naise vastuoludes on sageli päris määravaks see, et naine on pidevalt lastega rakkes ja naise fookus on rohkem pere peal, naise nägu on alati perekonna suunas, aga mehe nägu on pööratud perest väljapoole ja mees tunnetab pidevalt, et pere on tal selja taga. Selline rollijaotus pole tingimata halb, aga sellest tekivadki teatud kindlad probleemid – et naisele tundub, et mees ei pühendu piisavalt perele ja mehele tundub, et teda ei taheta peresse. Pöörake see nüüd mõneks ajaks ümber. Las mees keskendub lastele ja perele ja sina vaatad ka korraks väljapoole. Mine, reisi kusagile ära. Tee midagi uut. Tuleta endale meelde, et sa oled inimene. Las mees õpib ära lapsevanemaks olemise vastutuse.
See võib aidata teil mõlemal asja uue nurga alt näha ja kas ära leppida või rahulikult lahku minna, üks kahest.

Ütled, et armukese teema tekkis siis, kui teil juba oli suhe halb? Siis ma ei saa üldse aru, mida sa praegu tahad. Millest see suhe teil enne halb oli?

Üks asi veel. Ütled, et mees suhtleb armukesega endiselt? See on suur viga. Kuni see jätkub, pole teil võimalik usaldust taastada. Kui su mees tõesti nii loll on, et sellest ise aru ei saa, siis sellisega ei tahaks mina juba enam mingil juhul koos elada. Kaissu veel sellisele ronida, phäh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühtegi suppi ei sööda kuumalt. Praegu on emotsioonid laes ja lahutamine võib tunduda kui lahendus, aga tegelikult ei lahenda see ju midagi, sest omavahel on teil asjad ikka täitsa sassis. Lapsevanematena tuleb teil ikkagi edasi tegutseda ja sassis olevad suhted ühel või teisel moel ära klaarida, muidu ei lõpegi see valu ja seest närimine kunagi ära. Nii ei saa elada.

Su jutust jääb mulje, et teil ei ole (armukeseteemat kõrvale jättes) suurt midagi pahasti. Suhe nõuabki pidevat tööd, ei ole nii, et pärast mingeid aastaid tiksub täitsa iseenesest ideaalselt. Eks te olete juba pikalt koos olnud ja siis laste saamine ning kasvatamine – et suhe natuke unarusse jäi, ei ole ju tegelikult üllatav. Istusite maha, rääkisite asjad selgeks ja kui armukeseteemat poleks vahele tulnud, oleksite uue värskusega ilusti edasi läinud.

Kõikides suhetes on probleeme, teie ei ole ainsad. Ja armukesi on väga paljudel meestel elu jooksul olnud, kõik ei jää lihtsalt vahele.

Leia psühholoog ning räägi-räägi-räägi veel mehega ka. Lahkuminek ei ole tingimata parim lahendus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta paariks päevaks aeg maha. Veel parem, kui nädalaks. Mine kuskile loodusesse, mere äärde, puhkama. Üksi. Telefoni ära näpi.
Psühholoog ei teeks paha. Füüsiline töö. Või kõndimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, sul on laps umbes 2-3aastane ja andsid lahutuse sisse?

See on teil täiesti absoluutselt tüüpiline olukord ju. Väike laps, naine seksida ei jaksa (mis on loomulik), mees läheb naise koormuse vähendamise asemel küla peale teisi naisi otsima. Veider on loos see, et teil on lapsi veelgi, ilmselt üks (või mitu) on siis vanem ja seega sama asi varemgi läbi tehtud? Ka mina pean imelikuks seda, et kirjutad, et mees on su esimene partner aga kuskilt ilmub välja “üks” varasem peika, mis viitaks justkui sellele, et peikasid on rohkem kui üks. Koos olete siis olnud 14 aastat või 20 aastat?

Õpi end selgelt väljendama, jääb edaspidi osa probleeme vähemaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli psühhopaatidest armukesed hõõruvad muidugi rõõmust käsi, aga normaalsed inimesed saavad siit teemast ehk veel kord kinnitust, kui vale ja vastik on see teooria, et armuke teeb abielu paremaks. Petmine lõhub kõik-kõik ära. Petmine äärmiselt rõlge ja purustav tegu. Mitte ilmaasjata pole see piiblis surmaväärt patt. Üks petja ruineerib hulga elusid ja mitte keegi ei saa õnnelikumaks, isegi mitte see armunu. Lastest ärme üldse räägi, tempel mällu igaveseks.

armuke lõhub mugava inimese elu, nõus

tavaliselt tuleb armuke mängu kui teisest ei hoolita, omavaheline intiimsus ammu kadunud, üksteisest on kaugenetud. teine ei pea sellist psühhopaadist vangivalvuriga kooselus enam vastu ja leiab armukese kellega õnnelik olla. nüüd siis see õnnetu vangivalvurike kellel suhtest juba aastaid kama kaks oli, nutab ja halab kuidas teda reedeti, kuidas armukesega oli kõik ägedam ja parem. ego saab haiget kui kusagil on keegi parem ja kelle juurde ära mindi.

magava kassi suhu ei jookse isegi hiir, nii et igaüks on siin elus omaenda õnnesepp ja kui oma õnnest ise ei hoolita, hoolib keegi teine.

Mind huvitab, kas needsamad, kes leiavad sada põhjust armukese vabandamiseks – et ikka liiga lahkelt pakuti ja midagi ei saa võtta, mis pole ripakil -, vabandavad sama innukalt ka käperdajaid ja ahistajaid, sest ilmselgelt võtsid ka nemad selle, mis on ripakil?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.06 23:03; 07.06 09:31; 07.06 09:34; 07.06 09:36; 08.06 09:01; 15.06 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, sul on laps umbes 2-3aastane ja andsid lahutuse sisse?

See on teil täiesti absoluutselt tüüpiline olukord ju. Väike laps, naine seksida ei jaksa (mis on loomulik), mees läheb naise koormuse vähendamise asemel küla peale teisi naisi otsima. Veider on loos see, et teil on lapsi veelgi, ilmselt üks (või mitu) on siis vanem ja seega sama asi varemgi läbi tehtud? Ka mina pean imelikuks seda, et kirjutad, et mees on su esimene partner aga kuskilt ilmub välja “üks” varasem peika, mis viitaks justkui sellele, et peikasid on rohkem kui üks. Koos olete siis olnud 14 aastat või 20 aastat?

Õpi end selgelt väljendama, jääb edaspidi osa probleeme vähemaks.

Vastuolukägu jälle siin mitte millestki aru saamas ja kõik on nii segane.
Ei ole siin neid ebakõlasid, loe hoolega ja ära mõtle ise igasugu imeasju juurde. Siis on ilusti selge kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.06 23:03; 07.06 09:31; 07.06 09:34; 07.06 09:36; 08.06 09:01; 15.06 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli psühhopaatidest armukesed hõõruvad muidugi rõõmust käsi, aga normaalsed inimesed saavad siit teemast ehk veel kord kinnitust, kui vale ja vastik on see teooria, et armuke teeb abielu paremaks. Petmine lõhub kõik-kõik ära. Petmine äärmiselt rõlge ja purustav tegu. Mitte ilmaasjata pole see piiblis surmaväärt patt. Üks petja ruineerib hulga elusid ja mitte keegi ei saa õnnelikumaks, isegi mitte see armunu. Lastest ärme üldse räägi, tempel mällu igaveseks.

Pooletoobine usuhull on rääkinud.

Pole tõesti kahju, kui su elu on möödunud oma mehe riista valvates, et see jumala eest valesse kohta ei satuks. Kepp on sulle vist elu mõte ja ainus suhet koos hoidev asi. Kuidas lapsed asjasse puutuvad, nemad valvavad ka teie peres vanemate siivsa suguelu üle?

Jah, meie suhe oli selleks hetkeks päris halb, mõtlesin juba isegi mõnda aega lahutusele. Oma mõtte välja ütlemiseni küll ei jõudnud. Tema tuli selle jutuga. Olin kohe nõus.

Tegelikult poleks vaja edasi kommenteeridagi. Suhe oli halb, sina tahtsid lahutust. Sama arvas ka mees. Mida sa ometi nüüd hädaldad? Ise ei tahtnud koos elada. Kas eeldasid, et mees peab leinaperioodi ja tsölibaati kuni sina mõtled, kas sa ikka vihkad seksi või kannatad selle ära, et mees köögis kap. remondi valmis saaks?

Sõltuvus sellest turvatundest, mida ta mulle pakkus. Nüüd lihtsalt ma ei suuda teda usaldada, aga kaisus on ikkagi hea, tuttav ja turvaline. Vajan seda turvatunnet nii väga.

Turvatunde peab inimene ise endale looma, endas kindel olema. Ei ole vaja esimese sekspartneriga verinoorelt abielluda, tasub enne ise suureks saada, mitte kodust issi turvalisest sülest mehe kaissu turvalisust otsima joosta. Loo ennast kõigepealt ise ja kasva inimeseks, siis ei ole vaja kellegi seljataga elada. Kui sa seda 20 aastaselt teha ei tahtnud, siis tuleb nüüd teha.

Ja see tunne, et mind on koheldud kui kaltsu, mind alandatud ja häbistatud…

SINA tahtsid lahutust.

Veel mõnda aega tagasi arvasin, et vihkan seksi, aga see oli ainult sellepärast, et olime teineteisest nii kaugele jäänud.

Ja siin on ehk põhjus, miks mees kedagi teist otsima hakkas. Kõik naised ei vihka seksi. Sinu mees ka ilmselt mitte. Ta otsis omasugust.

Ausalt- sellist jama võid rääkida psühholoogile, kes selle kuulamise eest 50 eurot tunnis võtab.

Kokkuvõte sinu loost: Mees oli jobu ja ma vihkasin seksi. Tahtsin lahutust ja olin rõõmus, kui mees lahutusest rääkis. Siis mõtlesin ümber, aga mees oli juba teise leidnud. Tegin skandaali ja panin asja suure kella külge (rääkisid lastele ja ämmale, et mees on värdjas???) Mees oli nõus uuesti proovima, aga ta on endiselt jobu, sest otsib nüüd lähedust ja proovib suhet parandada.

Selle mehe asemel ma hoiaks sinusugusest ebaküpsest hüsteerikust ja tujutsejast eemale. Sa lämmatad inimese ära oma klammerdumise ja sõltuvusega. Ole ise inimene ja isiksus, õpi andestama, küllap siis sinu mees ka sulle su hetkelise tuju pere lõhkuda andeks annab.

Segi pöörasid? On nüüd hea olla, et said omalt poolt ka ikka paar nätakat anda ja “head teha”? Üks hirmsamaid vähkkasvajaid ühiskonna kehas on sadistid ja kõigeteadjad. Keegi veel kiitis seda okset?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.06 23:03; 07.06 09:31; 07.06 09:34; 07.06 09:36; 08.06 09:01; 15.06 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Segi pöörasid? On nüüd hea olla, et said omalt poolt ka ikka paar nätakat anda ja “head teha”? Üks hirmsamaid vähkkasvajaid ühiskonna kehas on sadistid ja kõigeteadjad. Keegi veel kiitis seda okset?

Loe nüüd teemaalgatust ja ehk saad aru, et tegu on libateemaga, millele peabki pisut karmimalt vastama. Romaane võib igaüks endale sahtlisse kirjutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 19:47; 07.06 11:45; 07.06 13:29; 07.06 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei tea, kas on libateema või mitte. Igatahes kui taoline lugu võtta ja natuke mõelda, siis saab selgeks nii, et perekond oli madalseisus(miks, seda täpselt pole öeldud, aga vist paistsis keskmised pereprobleemid, olme, üksteise märkamine ja hoolimine või mingi vana asi ka) ja asjal lasti aga minna, midagi ei muudetud ja mees oli see, kes otsis omale uue kõrvale, mis ei muuda asja paremaks, ikka hullemaks.
Nüüd naine tahaks, et kõik oleks hästi, saaksasjad korda, need sündmused on teda(meest ei tea) raputanud ja ta tahaks olla ise parem, ennast muuta (meest ei tea, ka tema peaks sama tahtma), aga naine ei saa seda teha, sest mees on juba petnud ja see on kõige häirivam asi naisele, mis enam endiseks elul muutuda ei lase, kuigi ta tahaks.
Ta on üliärritunud, tunneb hirmu ja ei usalda ja adrenaliin muudab ta endalegi tundmatuks, äärmuslikuks. Ta tahaks, et mees suudaks selle teise naise unustada ja ei suhtleks temaga iial enam ja kinnitaks seda naisele niimoodi, et naine saaks uskuda. See oleks võimalik, kui mees suudaks selle tunde tekitada ja mitte ainult – et see mees ka selle järgi edaspidi elaks, mitte ei kinnitaks vaid sõnades. Loodame, et see mees vähemalt turvaseksiga väljaspool perekonda tegutses.
Aga kui naisel sellised tunded on ja mees tegelikult ka on kinnine ja suhtleb vaikselt mööda küla edasi, siis on asi otsas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 12:14; 07.06 12:17; 07.06 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks võimalus on see, et distantseerid end intiimsuhtest mehega, leiad selleks kellegi ajapikku teise ja suhtled mehega nagu vana tuttavaga, lastes tal pere lõhkumise eest oma elu täielikult kinni maksta. Ehk sead tingimused, tahad siin elada, siis plekid kinni kõik kommunaalid ja muud vajalikud pere kulud. Seda tuleb loomulikult teha kavalalt, et mees ei tunneks, et see on kättemaks. Ise aga hakkad elu nautima, sest kogu sinu teenitu on nüüd sinu taskuraha. Kui mehel on õigus elada nii, nagu tema tahab, teistega arvestamata, siis on iseenesest mõistetav, et ka sinul on samad õigused. Leebe kättemaks on alati parim vahend enesekindluse tagasisaamiseks. See annab ikka päris hea tunde.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 12:14; 07.06 12:17; 07.06 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Segi pöörasid? On nüüd hea olla, et said omalt poolt ka ikka paar nätakat anda ja “head teha”? Üks hirmsamaid vähkkasvajaid ühiskonna kehas on sadistid ja kõigeteadjad. Keegi veel kiitis seda okset?

Mis okse? Väga mõistlik analüüs ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.06 12:26; 08.06 09:31; 09.06 16:24; 09.06 16:25; 09.06 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See lugu on nüüd parim näide, miks ei tasu oma elu esimese mehega verinoorelt kuni-surm-meid-lahutab-suhet luua. 20ndad eluaastad on proovimiseks, pettumiseks, armumiseks, mitte süütuse hoidmiseks, mida peetakse justkui garantiiks, et mees kogu ülejäänud elu suurest tänutundest igat naise tuju talub. Tõesti arvad, et see “enda hoidmine” on mingi saavutus ja kingitus? Pigem näitab sinu kogenematust ja lapsikust millest sa senimaani lahti pole saanud.
Püsivat suhet ei saa luua, kui pole ise enne täiskasvanuks saanud. Enesekindlaks. Iseseisvaks. Teemaalgataja pole senimaani suureks saanud. Seda klammerdumist, meeleheidet, märtrimängimist on õudne vaadata.

Hea, et sest jobust lahti saan (mõtlen nendele probleemidele, mis meil enne olid ja mis mind kohutavalt häirisid ja kuidas tahtsin neist vabaneda). Mis probleemid enne olid? Mida see mees on sulle teinud ja mida ta oleks pidanud tegema, kui sa lahutada tahtsid? Andma oma hinge selle eest, et proua oma meelt muudaks?

Naisena olen ma enamasti naiste poolt olnud, praeguse loo korral- mehele pole ühtegi etteheidet. Inimene käitus normaalselt ja väärikalt, tahtis lahutust, kui uus suhe tekkis. Loodetavasti on mehel mõistust sellest hüsteerilisest ronitaimest eemale hoida. Mõni kasvab iseseisvaks, teist peab elu õpetama, et õnn on igaühe enda teha ja ei saa sõltuda köögi remondist või süütuse hoidmisest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 19:47; 07.06 11:45; 07.06 13:29; 07.06 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See lugu on nüüd parim näide, miks ei tasu oma elu esimese mehega verinoorelt kuni-surm-meid-lahutab-suhet luua. 20ndad eluaastad on proovimiseks, pettumiseks, armumiseks, mitte süütuse hoidmiseks, mida peetakse justkui garantiiks, et mees kogu ülejäänud elu suurest tänutundest igat naise tuju talub. Tõesti arvad, et see “enda hoidmine” on mingi saavutus ja kingitus? Pigem näitab sinu kogenematust ja lapsikust millest sa senimaani lahti pole saanud.

Püsivat suhet ei saa luua, kui pole ise enne täiskasvanuks saanud. Enesekindlaks. Iseseisvaks. Teemaalgataja pole senimaani suureks saanud. Seda klammerdumist, meeleheidet, märtrimängimist on õudne vaadata.

Hea, et sest jobust lahti saan (mõtlen nendele probleemidele, mis meil enne olid ja mis mind kohutavalt häirisid ja kuidas tahtsin neist vabaneda). Mis probleemid enne olid? Mida see mees on sulle teinud ja mida ta oleks pidanud tegema, kui sa lahutada tahtsid? Andma oma hinge selle eest, et proua oma meelt muudaks?

Naisena olen ma enamasti naiste poolt olnud, praeguse loo korral- mehele pole ühtegi etteheidet. Inimene käitus normaalselt ja väärikalt, tahtis lahutust, kui uus suhe tekkis. Loodetavasti on mehel mõistust sellest hüsteerilisest ronitaimest eemale hoida. Mõni kasvab iseseisvaks, teist peab elu õpetama, et õnn on igaühe enda teha ja ei saa sõltuda köögi remondist või süütuse hoidmisest.

mis see vanus siia puutub kui suhe kestab ainult nii kaua kuni mõlemad seda soovivad? pole vahet millises eluvanuses suhte lood, kui sa ise ei viitsi suhtes enam pingutada, siis teine otsib kellegi teise. see pole ainult mingi meeste teema vaid samamoodi leiavad armukesi ka naised. kui mees kodus naisele tähelepanu ei pööra, tähtsamad on muud teemad, siis naine leiab armukese. siis te muidugi ei kuku teda hukka mõistma vaid tunnete kaasa, sest tema mees on selles kõiges süüdi. aga vastupidisel juhul on ka mees süüdi, sest miks ta kodus naisele tähelepanu ei osutanud ja armukese otsis.

kui elada definitsioonis mees on alati süüdi, siis tulebki koguaeg draamas elada. see on enda valik.
kui muututakse nii mugavaks kus elukaaslane enam mingit huvi ei paku, siis antakse teisele signaal, et sa pole enam oodatud, mine otsi mujalt endale seda mida sa tahad. siis tullakse siia pillima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 23:47; 06.06 23:56; 07.06 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks võimalus on see, et distantseerid end intiimsuhtest mehega, leiad selleks kellegi ajapikku teise ja suhtled mehega nagu vana tuttavaga, lastes tal pere lõhkumise eest oma elu täielikult kinni maksta. Ehk sead tingimused, tahad siin elada, siis plekid kinni kõik kommunaalid ja muud vajalikud pere kulud. Seda tuleb loomulikult teha kavalalt, et mees ei tunneks, et see on kättemaks. Ise aga hakkad elu nautima, sest kogu sinu teenitu on nüüd sinu taskuraha. Kui mehel on õigus elada nii, nagu tema tahab, teistega arvestamata, siis on iseenesest mõistetav, et ka sinul on samad õigused. Leebe kättemaks on alati parim vahend enesekindluse tagasisaamiseks. See annab ikka päris hea tunde.

Sa teemaalgatust ka üldse lugesid? Lahutust tahtis naine, kes pidas oma meest jobuks, kellest on vaja iga hinna eest lahti saada. Oma klammerdumismaania tõttu ta lihtsalt ei julgenud seda välja öelda. Mees julges ja naine kargas rõõmust lakke, et jobust lahti saab. Kui teine naine silmapiirile ilmus, siis tuli kiiresti meelde, et iseseivalt ta hakkama ei saa, ilma meheta jäävad ära reisid ja köögiremont. Ja siis tõmmati saag käima, tehti draamat ja hakati mehega manipuleerima.

Hea soovitus sul- las mees “plekib kinni” kommunaalid, see on raisale paras karistus. Mingis teises eestis, kus ellujäämine sõltub tüübist, kes “kommunaale plekib”, võib see kõlada nagu hea plaan. Enam madalam vist ei anna olla? Enesekindluse taastab see, et mees sulle viis sotti kuus hambusse viskab, lihtsalt, et hullust rahu saada? Ja sina käid uhke näoga ringi, et said “kätte maksta”? Minu meelest oleks see mehe jaoks kõige lihtsam ja parem lahendus, aga miinimumpalka saav ronitaim-naine ei saa sellest vist nagunii aru.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 19:47; 07.06 11:45; 07.06 13:29; 07.06 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks võimalus on see, et distantseerid end intiimsuhtest mehega, leiad selleks kellegi ajapikku teise ja suhtled mehega nagu vana tuttavaga, lastes tal pere lõhkumise eest oma elu täielikult kinni maksta. Ehk sead tingimused, tahad siin elada, siis plekid kinni kõik kommunaalid ja muud vajalikud pere kulud. Seda tuleb loomulikult teha kavalalt, et mees ei tunneks, et see on kättemaks. Ise aga hakkad elu nautima, sest kogu sinu teenitu on nüüd sinu taskuraha. Kui mehel on õigus elada nii, nagu tema tahab, teistega arvestamata, siis on iseenesest mõistetav, et ka sinul on samad õigused. Leebe kättemaks on alati parim vahend enesekindluse tagasisaamiseks. See annab ikka päris hea tunde.

Sa teemaalgatust ka üldse lugesid? Lahutust tahtis naine, kes pidas oma meest jobuks, kellest on vaja iga hinna eest lahti saada. Oma klammerdumismaania tõttu ta lihtsalt ei julgenud seda välja öelda. Mees julges ja naine kargas rõõmust lakke, et jobust lahti saab. Kui teine naine silmapiirile ilmus, siis tuli kiiresti meelde, et iseseivalt ta hakkama ei saa, ilma meheta jäävad ära reisid ja köögiremont. Ja siis tõmmati saag käima, tehti draamat ja hakati mehega manipuleerima.

Hea soovitus sul- las mees “plekib kinni” kommunaalid, see on raisale paras karistus. Mingis teises eestis, kus ellujäämine sõltub tüübist, kes “kommunaale plekib”, võib see kõlada nagu hea plaan. Enam madalam vist ei anna olla? Enesekindluse taastab see, et mees sulle viis sotti kuus hambusse viskab, lihtsalt, et hullust rahu saada? Ja sina käid uhke näoga ringi, et said “kätte maksta”? Minu meelest oleks see mehe jaoks kõige lihtsam ja parem lahendus, aga miinimumpalka saav ronitaim-naine ei saa sellest vist nagunii aru.

Loe nüüd uuesti, lahutuse jutuga tuli välja mees.
Mina ütleksin, et just see, kus inimene rabeleb tööd teha, et ise oma kommunaalid maksta, on teise eesti probleem. Esimeses eestis nauditakse ikka seda, kus teised ehk lollid rabelevad ja sina võtad lihtsalt hüved vastu ehk riisud koore. Ehk jutt ei ole mitte ellu jäämisest, vaid mäng käib oluliselt kõrgemal tasandil. Et sulle asi selgemaks teha, võiks kasutada nt piltlikku kujundit orjad ja orjapidajad. Kui mees on sigatsenud ja tunneb süümekaid, on teda väga lihtne “orjastada”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 12:14; 07.06 12:17; 07.06 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sain teada, et mees mind on petnud pakkisin tema asjad ära ja saatsin mehe kodust ära. Sellega lõppes igasugune füüsiline suhtlus meie vahel. Lastega kohtumised leppisime kokku. Olemasolev kodu oli pooliku pere jaoks liiga töömahukas ja seetõttu kolisin ma meie kodust/ müües kodu maha. Vahetasin keskkonda, sest kõik oli nii vastumeelne.
Mina sain abi psühhiaatri juures peaaegu 1,5aastat käisin. Ta aitas mul mind ennast leida. Mees ei otsinud abi vaid langes teisiti põhja ja leidis oma jaoks sobivad eluväärtused üles. Psühhiaatri juurde saab minna saatekirjata!
Ta otsis kolm aastat teed mu juurde tagasi- ning leidis.
Nüüd elame juba 4 aastat uuesti koos. Suhe muutus, võtan pingevabalt. Nuineljaks ei pea koos olema.
Sina peaks aja maha võtma ja asjad selgeks mõtlema. Minule oli oksendamise põhjuseks vaja vaid näha teda, mõelda, kuidas või miks mind reedeti. Mulle tegi see nii haiget, et mu maailm varises kokku. Jõudu andis see, et pean ju laste eest hoolt kandma. Meessugu matsin maha, aga ma olen/ olin väga ilus, temperamentne, avatud suhtlemisega piitspeenike naine/ isa kandidaate ma ei otsinud, aga sexi leidus igalpool. Huvitav elu oli! Sain teada, et enamus mehi ihkab endale “peret” või nad idealiseerivad selle üle. Mina suudaksin võõra naise lapse ülesse kasvatada, aga oma lapsi ma letti ei löö- plaanisin olla vallaline, kuni lapsed suureks olen kasvatanud ja jälle üksi olen. Mul on heameel, et olen oma mehega jälle koos, tunne on õige! Nüüd ka väike pesamuna meie elulilleke juures.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemaalgatus on liba, siis väga hästi komponeeritud, tundub väga eluline. Ma arvan, et ei ole liba.

Väga mõistlik analüüs ju.

Ei ole. Sadistlik nõmetsemine kannatava inimese kallal ja iseenda upitamine on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.06 23:03; 07.06 09:31; 07.06 09:34; 07.06 09:36; 08.06 09:01; 15.06 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemaalgatus on liba, siis väga hästi komponeeritud, tundub väga eluline. Ma arvan, et ei ole liba.

Väga mõistlik analüüs ju.

Ei ole. Sadistlik nõmetsemine kannatava inimese kallal ja iseenda upitamine on.

Upitab ju end teemaalgataja. Selline omaarust ingel pilve peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.06 12:26; 08.06 09:31; 09.06 16:24; 09.06 16:25; 09.06 16:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas tugev olla?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.