Esileht Pereelu ja suhted Kuidas tutvuda naabrimehega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kuidas tutvuda naabrimehega

Postitas:

Üks kena naaber on mulle silma jäänud. Tahaks temaga tuttavaks saada. Kahjuks ei tea, mis korteris ta elab (igatahes minust kõrgemal). Maja juures näen teda üsna harva. Millised võiks olla võimalused kontakti saada? Erinevad lennukad ideed on teretulnud.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 09:23; 17.04 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka korteriühistu mingi otsuse jaoks allkirju koguma ja siis on sul põhjust korterist-korterisse käia ning näha, kus keegi elab.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erinevad lennukad ideed on teretulnud.

1. Luura ja tee kõigepealt kindlaks, kas ta ikka on vallaline. Sest kuulda lauset “sorry, ma olen hõivatud” pole vast kõige mõnusam tunne elus. Krt, üksi elav mees ikkagi tassib aeg-ajalt kedagi või lausa erinevaid enda poole ööbima. (NB! – need võivad ka mehed olla; midagi pole välistatud!). Tema suhtestaatud peaks ikkagi lõpuks kuskilt välja paistma.
2. Mine osta poest mingi hea kange alkohoolne jook ja pane omale külmkappi külma.
3. Küpseta ise mingi kook/hiina krõbekana/muu hea toit ja mine lihtsalt uksetaha. Olen naaber ja tahan tutvuda. Täpselt nagu Ameerikas on igapäevane tegevust.
4. Niipea kui MINGIGI ving/vabandus/kokutamine/eitaha jne vastu tuleb, NAERATADES kindlasti vabanda, jookse alla tagasi, tühjenda oma varutud pudel, söö kooki ja … tee tutvumisportaali konto.
Ja edaspidi lihtsalt ütled talle rõõmsalt laia naeratusega “tere”, kui juhuslikult trepil kohtad. Et ta ikka teaks ja näeks, millest ta ilma jäi…

Mina teeks nii.

+24
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erinevad lennukad ideed on teretulnud.

1. Luura ja tee kõigepealt kindlaks, kas ta ikka on vallaline. Sest kuulda lauset “sorry, ma olen hõivatud” pole vast kõige mõnusam tunne elus. Krt, üksi elav mees ikkagi tassib aeg-ajalt kedagi või lausa erinevaid enda poole ööbima. (NB! – need võivad ka mehed olla; midagi pole välistatud!). Tema suhtestaatud peaks ikkagi lõpuks kuskilt välja paistma.

2. Mine osta poest mingi hea kange alkohoolne jook ja pane omale külmkappi külma.

3. Küpseta ise mingi kook/hiina krõbekana/muu hea toit ja mine lihtsalt uksetaha. Olen naaber ja tahan tutvuda. Täpselt nagu Ameerikas on igapäevane tegevust.

4. Niipea kui MINGIGI ving/vabandus/kokutamine/eitaha jne vastu tuleb, NAERATADES kindlasti vabanda, jookse alla tagasi, tühjenda oma varutud pudel, söö kooki ja … tee tutvumisportaali konto.

Ja edaspidi lihtsalt ütled talle rõõmsalt laia naeratusega “tere”, kui juhuslikult trepil kohtad. Et ta ikka teaks ja näeks, millest ta ilma jäi…

Mina teeks nii.

Kindlasti nii ma ei teeks nagu see kägu siin soovitab. Ameerikas ehk toimib, aga siin küll hirmutad nii inimesi. Kujutad sa ise ette, kui mingi naabrimees seisaks su ukse taga, alkopudel näpus ja krõbekana hambus, et saame tuttavaks? Ehmatab ju ära.

Tegelikult ma ei teeks üldse midagi ega uuriks ka kus korteris ta täpselt elab ega läheks ukse taha. Kui see mees on vähegi atraktiivne, on ta kindlalt juba hõivatud, nii on. Ja kui sina oleksid tema jaoks atraktiivne, tema vaba, oleks ta juba ammu ise sinuga tutvuma tulnud. Ta ei ole tagasihoidlik, lihtsalt sina ei paku talle huvi.

+22
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.04 12:34; 15.04 16:30; 15.04 16:42; 17.04 12:57; 17.04 13:00; 17.04 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule on äsja kolinud naaber tulnud lambist koogiga ukse taha. Võtsin kiipsmailiga koogi siis vastu (tegelikult on see inimese seadmine sundseisu, sest koogist äraütlemine tundunuks liiga ebaviisakas), aga edaspidi on pigem ebamugav seda naabrit näha, sest tunnen, et peaks midagi vastu tegema, aga no üldse ei taha. Teine raiskas oma raha koogi peale :(. Ja ma isegi ei viitsi suhelda, ka mitte smalltalki tasemel. Mind ei huvita mitte ükski naaber ega nende tegemised.

+22
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see mees on vähegi atraktiivne, on ta kindlalt juba hõivatud, nii on.

Selline üldistus on küll rumal ju. Mul on hetkel üks sõber (30+) vallaline, vägagi atraktiivne ja edukas, lapsi ei ole. Just läks endisest tüdruksõbrast lahku.

+16
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsena elasin majas, kui allkorrusel elas lahutatud, kelmikas naine. Vot see ei jätnud ühtegi asja hooleta. Kui naabrimees sõbraga kuuri värvis – viis naabriproua 2 korda pesu kuivama, tõi 3 korda vett ja ühel korral käis aias – iga kord kuuri juurest läbi. Meil oli lõbus akna peal passida ja tema käimisi jälgida, vahepeal vahetas riideid ka.

Nüüd on kõik mugavused, särgi, värgid – keeruline nõu anda. Ühte lifti lipsata või siis koridoris juttu teha a’la kas teile kas eile öösel müra kostis?

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahaa, meenub, et ka mul oli kunagi nooremana esimesel korrusel atraktiivne meeselanik. Mina elasin viiendal.
Kuna teadsin umbes, mis kell ta tööpäeviti väljub, siis ühel hommikul (minul oli vaba päev:)!), ärkasin üles, tegin meigi ja läksin trepist alla. Seisin siis kuskil 1. ja 2. korruse vahel ja ootasin veidi, võtme krigisedes läksin alla:)

Ütlesin ise rõõmsalt tere, tema vastu ka. No ega midagi muud sellele järgnenud:)

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hunt kodu lähedalt ei murra. Koli ära ja palu teda kolimisel appi.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 15:59; 16.04 05:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutad sa ise ette, kui mingi naabrimees seisaks su ukse taga, alkopudel näpus ja krõbekana hambus, et saame tuttavaks?

Funktsionaalne lugemisoskus taas sul teemaks.
Idee sisaldas ju ainult põneva toidu karbiga kaasavõtmist ja alkohol jäi koju külmkappi nö. PlanB jaoks.
Et oleks mingigi seljatagune, kui vastuseks “ei” tuleb.

Aga sinu soovitus on muidugi tüüpiline luuseri/kõõma/hallhiirekese soovitus. Istu ja ära tee midagi. Ehk jookseb kassile hiir ise suhu.

Aga ei jookse.
Ja vabalt võib olla, et see kutt samamoodi arutleb, et mis oleks kui …

+7
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 16:06; 17.04 06:07;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui see mees on vähegi atraktiivne, on ta kindlalt juba hõivatud, nii on.

Selline üldistus on küll rumal ju. Mul on hetkel üks sõber (30+) vallaline, vägagi atraktiivne ja edukas, lapsi ei ole. Just läks endisest tüdruksõbrast lahku.

Ja mis siis? Läks lahku siis läks. Kas kohe peab uus olemas siis olema?

+12
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.04 12:34; 15.04 16:30; 15.04 16:42; 17.04 12:57; 17.04 13:00; 17.04 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõmba alla tinder ja otsi kõige lähemal olevate meeste seast, äkki ta tinderdab. Mina tegin nii ja toimis.

+24
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutad sa ise ette, kui mingi naabrimees seisaks su ukse taga, alkopudel näpus ja krõbekana hambus, et saame tuttavaks?

Funktsionaalne lugemisoskus taas sul teemaks.

Idee sisaldas ju ainult põneva toidu karbiga kaasavõtmist ja alkohol jäi koju külmkappi nö. PlanB jaoks.

Et oleks mingigi seljatagune, kui vastuseks “ei” tuleb.

Aga sinu soovitus on muidugi tüüpiline luuseri/kõõma/hallhiirekese soovitus. Istu ja ära tee midagi. Ehk jookseb kassile hiir ise suhu.

Aga ei jookse.

Ja vabalt võib olla, et see kutt samamoodi arutleb, et mis oleks kui …

Toidukarbiga naabri ukse taha tutvuma ilmumine jätab ikka väga kentsaka mulje naisterahvast. Veel parem oleks siis kui ukse avaks mehe elukaaslane või laps. 😀 😀 😀

Loomulikult ei tasu minna end lolliks tegema. Huvitatud mees võtab ise ühendust. Kui ei ole seda teinud, pole huvi.

+19
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.04 12:34; 15.04 16:30; 15.04 16:42; 17.04 12:57; 17.04 13:00; 17.04 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi teada saada, mis kella aegadel ta liigub ja siis säti ennast samale ajale liikuma. Saad varsti teada, kas vallaline või pereinimene. Kui tundub vallaline, siis uuri, kas autoomanik. Kui on autoomanik ja sa ka, siis leiad ehk mingi küsimuse auto kohta, et jutule saada. Kui sul pole autot, siis küsimus majas toimuva kohta ajab ka asja ära.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmast võib ka alati rääkida. kui trepil kohtute, tema tuleb väljast, sina lähed, siis võib küsida, kas täna on väga tuuline vmt

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitatud mees võtab ise ühendust.

Kuulsad vanatüdruku viimased sõnad.

+10
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 22:51; 16.04 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta raamat “Karupoeg Puhh”. Seal on väga hea õpetus, kuidas ehitada Puhhi Lõks Elevantside Jauks. Kasuta seda.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmast võib ka alati rääkida. kui trepil kohtute, tema tuleb väljast, sina lähed, siis võib küsida, kas täna on väga tuuline vmt

Võib-olla vastassoo ja osade inimeste peal mõjub. Mul üks sugulane küsis mult kogu aeg enne õue minekut, mis ma ilmast arvan, et kas on külm, tuuline jne. Pistku ise pea välja ja vaadaku, mis ta arvab.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 15:59; 16.04 05:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3. Küpseta ise mingi kook/hiina krõbekana/muu hea toit ja mine lihtsalt uksetaha. Olen naaber ja tahan tutvuda.

See on tõesti geniaalne soovitus, kuna TA on eelnevalt kirjutanud:

Kahjuks ei tea, mis korteris ta elab

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3. Küpseta ise mingi kook/hiina krõbekana/muu hea toit ja mine lihtsalt uksetaha. Olen naaber ja tahan tutvuda.

See on tõesti geniaalne soovitus, kuna TA on eelnevalt kirjutanud:

Kahjuks ei tea, mis korteris ta elab

No küpsetagu siis ämbritäis ja võtku hunnik söögikarpe kaasa. Järgmisele korrusele jõudes jätab ämbri trepi viimasele astmele, et näha poleks, ja laob kulbiga esimese karbi täis ning läheb esimese ukse taha – kui vale inimene, siis ulatab krõbekana ja pakaa! Ja läheb ämbrist järgmist karpi täitma. Käib ukselt ukseni, kuni õige üles leiab. 🙂

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidukarbiga naabri ukse taha tutvuma ilmumine jätab ikka väga kentsaka mulje naisterahvast. Veel parem oleks siis kui ukse avaks mehe elukaaslane või laps. ????

Taas täielik lugemisoskuse puudumine.
Kirjas ju oli, et: 1. tee põhjalik eeluuring.

Ja siis sina tuled naisest ja lapsest soiguma. ?????
Või kui naabril on laps, siis sinuarust õnnestub seda kuude viisi varjata?
Halloo, tädike…

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on lõbus lugu rääkida enda tutvumisest naabrimehega. Juhtus see ca 20a tagasi. Panin mingisse tutvumisportaali kuulutuse ja mees vastas mulle. Jõudsime selleni, et saame kokku. Kohtumise leppisime kokku kodust kaugemal. Tuli mulle autoga järele, käisime väljas söömas ja väga tore õhtu oli. Küsib siis, et kus sa elad, et mind koju viia. Lõpuks tuli välja, et mees elas samas majas, minu kõrval korteris 🙂 Me olime selleks ajaks ca 5a naabrid olnud, aga trepikojas polnud kunagi kohtunud. Tööajad ja muud liikumised ei klappinud lihtsalt ajaliselt. Tore naabrimees oli 🙂

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et keegi pole selle peale tulnud, et kui järgmisel korral naabrimeest näed, ütled tere ja minu nimi on Mari, elan korteris 12. Normaalne inimene ütleb seepeale, et ta on Jüri ja elab korteris 32. Siis edasi, et meeldiv tutvuda ja kas sa võiksid külla tulla vms. Jne, jne. Miks kõik tuleb nii keeruliseks ajada, kui saab ka lihtsalt ja sirgjooneliselt?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3. Küpseta ise mingi kook/hiina krõbekana/muu hea toit ja mine lihtsalt uksetaha. Olen naaber ja tahan tutvuda.

See on tõesti geniaalne soovitus, kuna TA on eelnevalt kirjutanud:

Kahjuks ei tea, mis korteris ta elab

Ma võtaksin mõne heategevusorganisatsiooni, millega sul endal mingi klikk on, näiteks lastefondi või kodutute loomade varjupaiga buklette üks pakk ja käi kõik korterid läbi ja ütle, et kogud heategevuse annetusi. Mitu kärbest ühe hooga. Ei pea riskima, et talle see sinu tehtud kook ei maitsegi (gluteiinitalumatus), saad teada kas teda see teema huvitab (on süda õige koha peal), saad piiluda üle ukse tuppa jne. Ja võibolla mõni annetabki – saad teha väikese pai karmale.

Vanasti küsiti muidugi lihtsalt soola naabritelt (isegi lihtsalt kui oligi soola puudu), aga täna võib see kahtlane tunduda.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 22:51; 16.04 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene reaktsioon, et mida kuradit? Selle pärast suhelda, et kena!? Nüüd mõtle kaks korda uuesti, ma kolin senikaua ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sarnane kogemus, mis l6ppes h2sti. Tahtsin ka k6rvalt kortermajast naabrimehega tutvust teha. Olin ysna ylbe ja ise kysisin kas v2lja tahad minuga tulla ja nyyd juba 13a koos ja 2last ja abielus. Nii otse ei pea ju kysima aga tasub ikka tutvust teha….iial ei tea…ja kui tal polegi huvi siis mis vahet sel on,leiad kellegi teise :P….kui ei riski ei saagi teada

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei ole tagasihoidlik, lihtsalt sina ei paku talle huvi.

Kust sina tead, mis ta on? Oled selgeltnägija või?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sina tead, mis ta on? Oled selgeltnägija või?

Perekoolis on üsna mitu selgelltnägijat.

Siiani on nad näinud selgelt vaid oma oponentide kodust tegevust (kui neil kellegagi vaidluses argumendid otsa lõppevad, siis nad märkavad näiteks kohe, et vastane joob või tarbib midagi etc.), aga ju siis mõni neist on hakanud ka teiste kägude NAABREID selgeltnägema ja oskab ka naabrite kohta midagi öelda.

Tegelikult võiks see selgeltnägija muidugi hoopis need asjad kirja panna, mis TA-d huvitavad, et kas mees on vallaline, kas ta on hetero, mis on korteri number jne.
Aga kuna ta ilmselt on väga õel selgeltnägija (nagu nad kipuvad olema), siis ta just nimme seda ei tee.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 16:06; 17.04 06:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitatud mees võtab ise ühendust.

Kuulsad vanatüdruku viimased sõnad.

Ma ei ole vanatüdruk kunagi olnud. Tänan küsimast.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.04 12:34; 15.04 16:30; 15.04 16:42; 17.04 12:57; 17.04 13:00; 17.04 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidukarbiga naabri ukse taha tutvuma ilmumine jätab ikka väga kentsaka mulje naisterahvast. Veel parem oleks siis kui ukse avaks mehe elukaaslane või laps. ????

Taas täielik lugemisoskuse puudumine.

Kirjas ju oli, et: 1. tee põhjalik eeluuring.

Ja siis sina tuled naisest ja lapsest soiguma. ?????

Või kui naabril on laps, siis sinuarust õnnestub seda kuude viisi varjata?

Halloo, tädike…

Sõida õige seenele oma teooriatega. “Tee põhjalik eeluuring”, blablabla.

Küpseta siis see õnnetu kana ja mine ukse taha, saabki juba teada, mida sulle vastati.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.04 12:34; 15.04 16:30; 15.04 16:42; 17.04 12:57; 17.04 13:00; 17.04 13:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas tutvuda naabrimehega