Esileht Pereelu ja suhted Kuidas tutvuda naabrimehega

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kuidas tutvuda naabrimehega

Postitas:

Ta ei ole tagasihoidlik, lihtsalt sina ei paku talle huvi.

Kust sina tead, mis ta on? Oled selgeltnägija või?

Kuule, see mees on seda teemaalgatajat juba trepikojas või liftis näinud ja ei teinud väljagi. Järelikult ei ole huvi. Kuidas see saab nii keeruline olla mõista seda? Siin ei pea olema selgeltnägija, et mõista elementaarset.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.04 12:34; 15.04 16:30; 15.04 16:42; 17.04 12:57; 17.04 13:00; 17.04 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Päris lahedad vastused siin. Mul on kaks last, võib-olla mees arvab, et ma olen hõivatud.

Mees on minust vanem, aga nägus. Pole teda kordagi kellegagi koos näinud. Alati on üksi olnud.

Ennast tutvustada ja seeläbi tutvuda tundub kõige mõistlikum.

 

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 09:23; 17.04 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks kena naaber on mulle silma jäänud. Tahaks temaga tuttavaks saada. Kahjuks ei tea, mis korteris ta elab (igatahes minust kõrgemal).

Kõigepealt löö ennast hästi üles. Aknalt näed, millal ta tuleb. Pea ta trepil kinni ja ütle, et kahtluste järgi tema korteris pole veega asjad korras. Kas puhas vesi või siis kanalisatsioon vist põranda sees pole hermeetiline ja rikub sinu vannitoa/kempsu lage. Keeruta välja tema küsimusest korruse kohta. Ütle teadlikul ilmel, et oled otse tema all. Lähed koos selle mehega trepist üles tema korterisse ja ära piirdu pinnapealse vaatlusega. Vanni alla vaadates kummardu hästi sügavalt ja las ta siis pööritab taga silmi. Sellised asjad ei tule kunagi kahjuks. Kui tal naine kodus, siis pikalt ära defekteeri vaid naerata süütult ja ütle, et võib-olla siis ülal katus laseb läbi ja seinte seest võib igale poole risti-põiki voolata. Kui mees asja uskuda ei taha, siis kutsu ta enda juurde uputust vaatama. Oled sinna eelnevalt paar ämbrit maha valanud ja las abivalmis mees siis ise küürutab ja otsib lekke põhjust. Selle aja peale on tark naine (sõnu õigesti seades) ennast igale tümikale meeldivaks rääkinud ja kui siis mehele nähtud vaeva eest pits konjakit pakkuda, siis peaks jää sulama hakkama

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle naabrimehe ja krõbekana teemaga tuleb meelde üks vana hea anekdoot vanatüdrukust ja vanapoisist…

Elasid kord ühes majas vanapoiss ja vanatüdruk.
Vanapoiss elas esimesel ja vanatüdruk kõige kõrgemal korrusel.
Ühel õhtul tahtis vanapoiss muna praadida, aga panni pole.
Mõtles siis, et läheb küsib vanatüdrukult.
Hakkab siis trepist üles minema ja ise mõtleb:
“Lähen sinna ja küsin panni, kindlasti pakub ta mulle siis kohvi, noh eks kohvi kõrvale ka konjakit… Siis jään niikuinii purju ja ööseks sinna… Edasi tulevad kindlasti lapsed… Alguses on väikesed ja karjuvad kogu aeg, aga hiljem kasvavad suureks ja hakkavad raha nõudma…”
Neid mõtteid mõlgutades jõuabki vanatüdruku ukse taha ja laseb kella.
Kui vanatüdruk ukse avab, teatab vanapoiss: “Tead, mine õige p*rsse oma panniga!!!”

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No passi nädalavahetusel või õhtuti akna peal, siis näed esiteks kas liigub naisega ringi, nädalavahetusel ikka minnakse koos kuskile, kasvõi poodi. Teiseks uuri välja millal tuleb või läheb, proovi lifti koos sattuda siis näed mis korruse nuppu vajutab. Kui julge oled siis sõidad samale korrusele ja ütled et issake unustasin oma korrust vajutada. Ütled et näe elan hoopis sellel korrusel.

Aga tglt sa ju ei tea mis stalker võib seal peituda, see on kaheotsaga asi eks ole, võib ju tore mees olla aga ka täiesti hull stalker. Võib olla käite koos väljas aga miskit hakkab vastu aga nüüd elate ühes majas ja teab kus sa elad jne ja ei saagi enam lahti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas tutvuda naabrimehega