Esileht Pereelu ja suhted Kuidas üle elada pubekate söömise (poisid)

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Teema: Kuidas üle elada pubekate söömise (poisid)

Postitas:

Kõik ei saavuta siiski sellist söögiisu. Mäletan küll, kui kunagi, kui palju vaesemad olime, sõbra perega piknikul käisime või nad meil külas. Meie ei söönud kolme peale nädalagagi sellist kogust, mis nende poeg üksinda korraga. Rahaliselt oli meil ikka raske nendega ühist söömaaega pidada…
Üks tuttav rääkis, et ükskõik kui palju ta koju süüa ei osta, järgmisel hommikul on kõik otsas ja külmkapp tühi. Sõltumata sellest, mitme päeva või nädala söögi ta oli ostnud..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kodus sama seis – 15-aastane trennipoiss võib lõputult süüa. Ega mul kahju pole, eks tassingi virnade viisi sööki koju. Las laps sööb.

No 15-aastane võiks ikka ise tassida?

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.05 10:10; 05.05 11:08; 05.05 15:23; 05.05 15:52; 05.05 17:49; 05.05 19:21; 07.05 10:25; 08.05 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kodus sama seis – 15-aastane trennipoiss võib lõputult süüa. Ega mul kahju pole, eks tassingi virnade viisi sööki koju. Las laps sööb.

No 15-aastane võiks ikka ise tassida?

Vahel mõtlen, et küll on nõmedaid emasid maailmas olemas….

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 13:42; 05.05 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb üle elada. Kui näljased teismelised ei saa ennast täis süüa, siis arvesta, et neist kasvavad aplad täiskasvanud. Kannatus eluksajaks – mõtle, kui aplad pojad OMA näljaste teismeealistega sulle kunagi külla tulevad 😀

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kodus sama seis – 15-aastane trennipoiss võib lõputult süüa. Ega mul kahju pole, eks tassingi virnade viisi sööki koju. Las laps sööb.

No 15-aastane võiks ikka ise tassida?

Vahel mõtlen, et küll on nõmedaid emasid maailmas olemas….

Oled tõesti nõme, kui arvad, et poisid ei peaks üldse tegema harjutusi iseseisvaks eluks.

+6
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.05 20:21; 05.05 11:08; 05.05 14:03; 07.05 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kodus sama seis – 15-aastane trennipoiss võib lõputult süüa. Ega mul kahju pole, eks tassingi virnade viisi sööki koju. Las laps sööb.

No 15-aastane võiks ikka ise tassida?

Vahel mõtlen, et küll on nõmedaid emasid maailmas olemas….

Ehk täpsustad?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.05 10:10; 05.05 11:08; 05.05 15:23; 05.05 15:52; 05.05 17:49; 05.05 19:21; 07.05 10:25; 08.05 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kodus sama seis – 15-aastane trennipoiss võib lõputult süüa. Ega mul kahju pole, eks tassingi virnade viisi sööki koju. Las laps sööb.

No 15-aastane võiks ikka ise tassida?

Jälle see norija-kägu siin. Kõtt!

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.05 07:51; 05.05 11:49; 05.05 16:35; 05.05 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kodus sama seis – 15-aastane trennipoiss võib lõputult süüa. Ega mul kahju pole, eks tassingi virnade viisi sööki koju. Las laps sööb.

No 15-aastane võiks ikka ise tassida?

Aga kas sa selle peale ei tule, et see ema tassimine on hoopis autoga poes käise toidu koju toomine, mis väljendub sõna- tassimisega lihtsalt. Ja et selle asemel võiks poiss ise hoopis käes otsas tuua sööki koju?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Welcome to my life ????????
Meil ka ainult poisid(14,12,2,2kuune)
See kuidas söövad teismelised on jõhker, ise nad täitsa peenikesed, aga see kasvav organism noh ????
Kuna nagunii olen kodune, siis vaaritangi vähemalt 2 sooja toidukorda päevas. Samas teevad suuremad poisid ise ka hea meelega süüa, nv abikaasa kodus, siis kokkab tema tavaliselt.
Kuna meil ka väiksed kodus, siis suurema toidu shopingu teeb mees pühapäeval ise
Tavaliselt nimekirjas alati:
5 pätsi saia ja leiba,
6 piima
Kuivaineid(riis, pudruhelbed,tatar,jahu,makaronid jne) kõiki mitu kg
Puuvilju/köögivilju vähemalt 3kg igat asja
5 hapukoort
6 määrdejuustu
4 pakki võid
Kartulit läheb kuus 20-25kg kott
3kg juustu
3kg sink vms
Igast erinevaid lihakraami 12-15kg(hakkliha, ribi, sise/välisfilee, kana/kala jms)
Jnejnejne
Saan veel ise ka vähemalt 2 x poes nädala sees käia ????

Toitu teen alati suure potitäie ja üldiselt järgmiseks päevaks ei jää midagi. Aga õnneks kokkavad poisid ise ka hea meelega, täna nt tegid lõunaks hakklihakastme kartulipudruga(itsas loomulikult????)
Kuna poistel on ka tihe võistluste/trennide hooaeg praegu, siis kokkulepe et kumbki poiss teeb nädalas 1x ise süüa ja ühe korra teevad ka koos).
Õhtuks teeb mees ribi(3kg) ahjukartulite, salatiga(ei jää homseks midagi ????)

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kodus sama seis – 15-aastane trennipoiss võib lõputult süüa. Ega mul kahju pole, eks tassingi virnade viisi sööki koju. Las laps sööb.

No 15-aastane võiks ikka ise tassida?

Aga kas sa selle peale ei tule, et see ema tassimine on hoopis autoga poes käise toidu koju toomine, mis väljendub sõna- tassimisega lihtsalt. Ja et selle asemel võiks poiss ise hoopis käes otsas tuua sööki koju?

Üldine suhtumine kogu selles teemas on ilmselgelt see, et laps, eriti kui ta on poiss, ei pea söönuks saamise nimel ise üldse pingutama. Ei poes käima, ega, jumal hoidku selle eest, ise süüa tegema.
Nii neid lumehelmekesi kasvatataksegi.

+7
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.05 20:21; 05.05 11:08; 05.05 14:03; 07.05 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poeg tegi hommikul endale eineks paki peekonit, viiest munast omletti, juurde salatit ja jõi ära pool pakki apelsini mahla.
Lõunaks on meil grill 1,5 kg lihast, salat, riis jne. Sööme kolmekesi.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 19:34; 05.05 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mäletan veel enda teismeliseaega, et hommikusöögiks oli täiesti normaalne praadida kuus muna, kõrvale mitu viilu röstsepikut, sinna peale midagi, juustu või sinki, hunnik salatit, pea pool liitrit mahla. Kaks tundi hiljem oli jälle nälg majas.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kodus sama seis – 15-aastane trennipoiss võib lõputult süüa. Ega mul kahju pole, eks tassingi virnade viisi sööki koju. Las laps sööb.

No 15-aastane võiks ikka ise tassida?

Aga kas sa selle peale ei tule, et see ema tassimine on hoopis autoga poes käise toidu koju toomine, mis väljendub sõna- tassimisega lihtsalt. Ja et selle asemel võiks poiss ise hoopis käes otsas tuua sööki koju?

Ei, tead sa ma ei tule tõesti selle peale, et 15-aastane ei võiks oma hobusekoguse koolist-trennist tulles ise koju kanda. Vaevalt, et ta kümneid kilomeetreid jala tatsab. Vanem peab oma töölttuleku aega siis veel pikendama + toidu tegema + pahatihti veel köögi ka ära koristama/ nõud pesema, selmet suur poiss aidata võiks. Meespool seal peres on vist üldse kodutöödest vabastatud.

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.05 10:10; 05.05 11:08; 05.05 15:23; 05.05 15:52; 05.05 17:49; 05.05 19:21; 07.05 10:25; 08.05 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas üle elada pubekate söömise (poisid)

Väga lihtne: saada nad Kaitseväkke.

Me kõik oleme poisid olnud, piitspeenikesed, täpselt nii palju kui eest sisse läheb, tuleb tagant ka välja.

Sõjaväes pannakse nad tööle, trenni, misiganes ja siis hakkab ka miskit pidama jääma; osad võtvad isegi füüsilisest koormusest hoolimata juurde.
See on normaalne.

Meestitt sööbki palju, aga see ongi raiskamine. Kuni sinnamaani anna talle lihtsalt vähem ja näed, et ega ta sellest kõhnem ei ole.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.05 19:59; 05.05 15:43; 05.05 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kõik oleme poisid olnud,

???

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.05 10:10; 05.05 11:08; 05.05 15:23; 05.05 15:52; 05.05 17:49; 05.05 19:21; 07.05 10:25; 08.05 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kodus sama seis – 15-aastane trennipoiss võib lõputult süüa. Ega mul kahju pole, eks tassingi virnade viisi sööki koju. Las laps sööb.

No 15-aastane võiks ikka ise tassida?

Aga kas sa selle peale ei tule, et see ema tassimine on hoopis autoga poes käise toidu koju toomine, mis väljendub sõna- tassimisega lihtsalt. Ja et selle asemel võiks poiss ise hoopis käes otsas tuua sööki koju?

Ei, tead sa ma ei tule tõesti selle peale, et 15-aastane ei võiks oma hobusekoguse koolist-trennist tulles ise koju kanda. Vaevalt, et ta kümneid kilomeetreid jala tatsab. Vanem peab oma töölttuleku aega siis veel pikendama + toidu tegema + pahatihti veel köögi ka ära koristama/ nõud pesema, selmet suur poiss aidata võiks. Meespool seal peres on vist üldse kodutöödest vabastatud.

Miks sa arvad, et see suur poiss kodus ei aita. Sa pole nii tark, et selgeltnägijat mängida. ST parandan, sa oled just piisavalt rumal, et püüda seda teha andetusest hoolimata.

Ja jäta oma jauramine, see ikka läheb teemast teemasse jube tüütuks.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.05 07:51; 05.05 11:49; 05.05 16:35; 05.05 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa arvad, et see suur poiss kodus ei aita. Sa pole nii tark, et selgeltnägijat mängida. ST parandan, sa oled just piisavalt rumal, et püüda seda teha andetusest hoolimata.

Ja jäta oma jauramine, see ikka läheb teemast teemasse jube tüütuks.

Sa pole selgeltnägija, st ma ei jaura teemast teemasse.

Ei, ma ei tea, kas see poiss kodus aitab (ja kindlasti omanik nüüd väidab, et aitab hullumoodi 😀 ), aga ema ekspluateerimine, et omale toitu saada, väga ei kinnita mõtet, et “aga muidu on ta väga töökas laps”.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.05 10:10; 05.05 11:08; 05.05 15:23; 05.05 15:52; 05.05 17:49; 05.05 19:21; 07.05 10:25; 08.05 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kõik oleme poisid olnud,

???

Jep, sul on õigus oma küsimärke ritta seada.

52% inimestest Eestis pole kunagi poisid olnud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.05 19:59; 05.05 15:43; 05.05 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ma ei tea, kas see poiss kodus aitab (ja kindlasti omanik nüüd väidab, et aitab hullumoodi ???? ), aga ema ekspluateerimine, et omale toitu saada, väga ei kinnita mõtet, et “aga muidu onta väga töökas laps”.

Sa jäid mingisse ühte väljendisse kinni ja oled nüüd kindel, et vaene ema üksi tassib tonnide kaupa toitu koju?

Ma ka kasutasin poiste pubepõlves väljendit, et pidevalt tuleb toitu koju tassida. Reaalselt tähendas see seda, et linnast töölt tulles käisin poest läbi, kärutasin toidukäru auto juurde, tõstsin toidu kärust pagasnikusse ja sõitsin koju. Kui koduteele keerasin, siis helistasin poistele, et tulge vastu, jõuan kohe koju. Autost tuppa minnes kandsin oma käekotti ja no võibolla usaldati WC-paberi rullide pakk ka minu kätte, kui see neile enam kätte ei mahtunud. Jah, ma tõesti ei nõudnud, et nad ise koolist tulles poest läbi käiksid, pood oli kodust 5km kaugusel, koolist tulid koolibussiga, poodi ja koolibussile minna nad ei oleks saanud. Ja miks oleks pidanudki, meil süsteem toimis nii ja ma ei tundnud küll, et nad mind hirmsasti ekspluateerisid, kuigi enamasti käisin poes üksi, vahel harva kui nädalavahetusel poodi läksime, siis käisid nad muidugi kaasas.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 18:30; 05.05 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa jäid mingisse ühte väljendisse kinni ja oled nüüd kindel, et vaene ema üksi tassib tonnide kaupa toitu koju?

Mina ei jäänud kinni, nii oli kirjas. Ja tundus, et lausa uhkusena….

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.05 10:10; 05.05 11:08; 05.05 15:23; 05.05 15:52; 05.05 17:49; 05.05 19:21; 07.05 10:25; 08.05 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei jäänud kinni, nii oli kirjas. Ja tundus, et lausa uhkusena….

Nagu ma ütlesin, see väljend ei pruugi tähendada seda, et inimene üksi ja ainuisikuliselt muudkui poest koormaeeslina koju tuleb. Seda võib ka kasutada kujundliku väljendina, et toitu kulub väga palju. Mitte reaalelt kirjeldamaks ennast üksi koormahobusena koju vaarumas.

Ka mina kasutasin sama väljendit, kuigi ma polnud sugugi mingi koormaeesel. Kui peres on auto, siis on loogiline, et autoga tuuakse suuremad toidukogused koju. Ja alaealised veel ise autoga poodi minna ei saa, seega ongi loogiline, et pere täiskasvanud on need, kes selle poetiiru teevad, kas üksi või koos lastega sõltub juba pere elukorraldusest. Minul oleks lihtsalt aja ja raharöövel olnud kõigepealt koju laste järgi sõita ja siis koos poodi minna. Samuti oleks neil mõttetu olnud bussiga mulle vastu tulla, et koos poodi minna. Aga kodu juures tassisid toidukotte juba nemad. Ja näed ikka kasutasin väljendit, et tuleb megakogustes toitu koju tassida.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 18:30; 05.05 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole selgeltnägija, st ma ei jaura teemast teemasse.

Olen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.05 07:51; 05.05 11:49; 05.05 16:35; 05.05 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu vennal oli ka kasvueas pidev nälg. Mäletan, kuidas ta ükskord lõikas terve saia pooleks, määris võid vahele ning lõikas pool latti vorsti vahele ja ma vaatasin teda päranisilmi, kuidas ta selle kõik ära sõi.

Meil kodus alles 3-aastane aga ka huviga ootan juba, mis meid ees ootab. 🙂

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oleks suvalise toidukraami koju-kuhjamise asemel abiks mõelda natuke toitumisalaselt, et mida need teismelised vajavad ja selle järgi ostukorvi sättida. Madala-kalorsusega kiir-seeditava toidu asemel anda midagi, mis energiat annaks ja natuke aega sees ka püsiks. Pekiste täiskasvanute kõhnumiseks mõeldud toitumisnõuanded antud juhul hästi ei tööta.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pekiste täiskasvanute kõhnumiseks mõeldud toitumisnõuanded antud juhul hästi ei tööta.

Oi,oi, nüüd sa alles kuuled, kui ilusad ja tervislikud selle tiineka vanemad on (ja kogu suguvõsa takkapihta).

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.05 10:10; 05.05 11:08; 05.05 15:23; 05.05 15:52; 05.05 17:49; 05.05 19:21; 07.05 10:25; 08.05 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pekiste täiskasvanute kõhnumiseks mõeldud toitumisnõuanded antud juhul hästi ei tööta.

Oi,oi, nüüd sa alles kuuled, kui ilusad ja tervislikud selle tiineka vanemad on (ja kogu suguvõsa takkapihta).

Need saiad ja leivapätsid, liitrite viisi piima, hakkliha jm kraam, mida siin teemas enamasti mainitakse on sinu arvates mingid dieettoidud või?
Ja ühte väljendisse jäid tõesti kinni nagu kärbes ämblikuvõrku.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 16:05; 08.05 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madala-kalorsusega kiir-seeditava toidu

Johhaidii, madala kalorsusega ja kiirseeditav toit ei ole ometi sama asi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.05 20:21; 05.05 11:08; 05.05 14:03; 07.05 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ühte väljendisse jäid tõesti kinni nagu kärbes ämblikuvõrku.

Ja siis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.05 10:10; 05.05 11:08; 05.05 15:23; 05.05 15:52; 05.05 17:49; 05.05 19:21; 07.05 10:25; 08.05 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ehk tõesti vaadata üle, mida laps sööb. Ja kui palju puhkab. Ka kõige hullemas kasvuspurdis ei vaja noore inimese keha tuhandeid kaloreid, seega metsiku isu taga peab olema midagi muud, kui reaalne nälg. Ega aju reageerib igasugusele energiapuudusele ühetaoliselt, saates signaale, et söö ja ruttu ja kiirelt. Ka janu võib aju tagasi signeerida kui nälja.

Vaadake üle, et laps sööks mitmekesiselt, et saaks piisavalt B ja D vitamiine, magaks regulaarselt end välja, tarbiks piisavalt vedelikku ning liiguks. Suurte kogustega mao välja venitamine lõppeb igatahes näljatunde kasvuga ja hilisemas eas kaaluprobleemidega.

Kuskilt lugesin nippi, et kui tekib isu süüa, joo vett. Kui 15 minuti pärast ikka kõht tühi tundub, siis söö. Just seepärast, et aju ei tee vahet näljal, janul ja unel. Aju organina saab aru, et energiapuudus on.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.05 17:13; 08.05 18:21; 08.05 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskilt lugesin nippi, et kui tekib isu süüa, joo vett.

See nipp kuulub pigem permanentselt dieeditavate tädide arsenali! Seda soovitada kasvueas poisile on pehmelt öeldes asjatundmatu. Jah, loomulikult peab toit olema tervislik, kehale ei anna see näiteks toodud terve sai lastevorstiga midagi peale kalorite! Tühjade kalorite.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 20:44; 08.05 18:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas üle elada pubekate söömise (poisid)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.