Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas üle elada

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kuidas üle elada

Postitas:

Mul 1,5-kuune beebi kellel hädad krooksude ja puuksudega. On nõus magama ainult püstises või poolpüstises asendis, seega süles. Ärkvel olles on ka nõus olema ainult süles. Sisuliselt päev otsa istun elutoas tugitoolis ja õhtul kolin magamistuppa kus siis jalutan ringi, hüpitan pallil ja vahel lubatakse armulikult ka poolpikali pikutada ja silm kinni panna, beebi rinnal muidugi. Päeval süles magab hästi, öösel ärkab tihedalt. Kas kellelgi on veel nii hullu varianti olnud, kuidas ellu olete jäänud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.01 10:17; 15.01 15:43; 15.01 15:45; 19.01 16:29; 19.01 23:10; 21.01 02:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vankris ei maga laps paremini? Otsi selline konarlikum tee, mis veidikene paneb vankri õõtsuma, nii saavad gaasid liikuma 🙂

Aga eks probleeme igasuguseid on kõigil olnud. On olnud, et laps magabki esimese poole ööst lamamistoolis ja alles peale söömist jääb uuesti kaisus magama, korra on isegi turvahällis maganud, kui miski muu ei aidanud – mees võttis turvahälli kätte ja kiigutas edasi-tagasi  kuniks uinus 😮 No lõpuks me tegime ikka unekooli, aga meil ei olnud ka põhjuseks gaasid vaid lihtsalt laps ei osanud kuidagi uinuda just õhtuti.

No ja eks tean ka peresid, kus on lihtsalt mindud autoga sõitma et laps ometi magaks 😀 Päevaga saab igasuguseid trikke katsetada, öödega muidugi ongi keerulisem, kui ise ka juba väsinud ja närv hakkab katkema

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei maga vankris, sest seal peab olema pikali ja ta ei maga pikali asendis…

 

Kas vankris ei maga laps paremini? Otsi selline konarlikum tee, mis veidikene paneb vankri õõtsuma, nii saavad gaasid liikuma ????

Aga eks probleeme igasuguseid on kõigil olnud. On olnud, et laps magabki esimese poole ööst lamamistoolis ja alles peale söömist jääb uuesti kaisus magama, korra on isegi turvahällis maganud, kui miski muu ei aidanud – mees võttis turvahälli kätte ja kiigutas edasi-tagasi kuniks uinus ???? No lõpuks me tegime ikka unekooli, aga meil ei olnud ka põhjuseks gaasid vaid lihtsalt laps ei osanud kuidagi uinuda just õhtuti.

No ja eks tean ka peresid, kus on lihtsalt mindud autoga sõitma et laps ometi magaks ???? Päevaga saab igasuguseid trikke katsetada, öödega muidugi ongi keerulisem, kui ise ka juba väsinud ja närv hakkab katkema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.01 10:17; 15.01 15:43; 15.01 15:45; 19.01 16:29; 19.01 23:10; 21.01 02:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No need ei aita väga kuna siis peaksin olema ju terve päeva ja öö lisaks jalgadel. Hetkel saan vähemalt tugitoolis istuda 😀

Kõhukott, kandelina

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.01 10:17; 15.01 15:43; 15.01 15:45; 19.01 16:29; 19.01 23:10; 21.01 02:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.nautigehetke.com/b12-vitamiinipuudus-beebil/?fbclid=IwAR05FMJY1P_4_JmND246qlj9sG0V9Cb-XaZlrBoXbPFnJzblqtaxLcrN50U

 

Tutvu selle looga ja soovitan lapsele teha B12 vitamiini vereproovi. Et näha kas Tal on selle puudus. Kui perearst normaalne siis teeb ise. Kui aga on mingi tropp ja ütleb,et beebi peabki nutma siis mine synlabi maksad mõningad eurod ja saad vastuse.

Anna teada kuidas läks ka..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel samas vanuses oli häda gaasidega. Meil aitas Cuplaton (apteegis käsimüügis) – seda anda paar tilka enne igat söögikorda ja juba esimesel päeval oli näha, et meil oli sellest abi. Aga seda peab järjepidevalt enne igat söögikorda andma (nii oli ka infolehel kirjas), muidu ei toimi. Päevaseks ajaks soovitan ka kandelina või -kotti, siis vähemalt on sul endal käed vabad ja saad kasvõi kergemaid toimetusi teha vms. Meil algas see gaasijama juba nädala vanuselt ja kestis umbes 3-kuuseks saamiseni, siis läks kergemaks. Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No need ei aita väga kuna siis peaksin olema ju terve päeva ja öö lisaks jalgadel. Hetkel saan vähemalt tugitoolis istuda ????

Kõhukott, kandelina

Kandelinaga saab väga edukalt istuda ja isegi pool pikali olla ja laps on ikka konna asendis su küljes, et gaaside kergem välja oleks tulla. Mina kõndisin toas lapse magama ja siis istusin maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin mõlema lapsega mingi aeg kodus ainult laps linas ringi. Esimese lapsega sain beebi süles ja kätel tassimisest randmetesse ükekoormuspõletiku, selle ravi ajal oli mul põhimõtteliselt 2 kipsis kätt ja pooleaastane laps. Teisega ma välistasin kohe lapse pikalt kõtega süles hoidmise. Kõik kussutamine jms toimusid ainult ja ainult linas.

Mina hoidsin last niikaua linas, kuni ta sügavalt magama jäi ja siis istusin poollamavasse asendisse diivanile ja lasin lina sõlmest lahti lõdvaks. Kui laps juba suurem oli, siis kannatas sügavalt magavat last ka linast voodisse magama tõsta.

Teine laps oli umbes aastaselt nii klammerduv, et ma ei saanud süüagi teha – ta hoidis jala ümbert kinni ja ainult karjus, kui ma temaga ei tegelenud. Sõbranna laenas mulle sellise matkakoti, kuhu sai lapse sisse istuma panna. Nii toimetasingi kodus laps seljakotis. Mina lapse linaga seljale sidumist selgeks ei saanudki, kuidas ma ka ei proovinud, ikka oli ebamugav, aga see seljakott oli küll väga hea, seal laps nii kõrgel, et nägi üle õla, mis ma parasjagu tegin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läks paremaks kui tavalise gaasirohu asemel hakkasime andma Reladrops probiootikum tilku. Ja mingi aeg hiljem üsna kogemata selgus, et lapsel oli piimatalumatus ning kõhuvalu ja nutt olid sellest. Vankris sõidutasin teda ikka kuigi algul polnud nõus kaua selili olema, 2-kuusena juba leppis vankriga ning magas seal 2-3-tunniseid unesid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul beebi ka 1.5 kuud vana ja sama probleem. Pikali ei ole, ainukt rinnal pûsti ja istuda, st. Paigal olla ei tohi, ikka hüpitada ja kiigutada ja liikuda. Krooksud tulevad kuidagi valulikult, neid on palju, segavad magamist. Oksendab toitu välja palju jne. Kandsin teda nii kaua, kuniks ranne juba nii valus oli, et ei saanud seda liigutada enam.  Ostsin Babybjörni lamamistooli ja see päästis päeva. Ta armastab seal vedeleda, kiigutan teda. Magab seal, tsillib. Vahest isegi süles hakkab vigisema, siis panen tooli ja rahuneb. Parim ahimees mul praegu.

Perearstilt kûsin saatekirja maouuringule ka. Imetamisnõustaja juures kästi kindlasti küsida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka see tool – max 10 mintsa heal päeval on seal. Ma ise diagnoosisin enda omal reflukshaiguse, ootan nüüd millal arstile saame…Tal kõik sümptomid kattuvad.

Minul beebi ka 1.5 kuud vana ja sama probleem. Pikali ei ole, ainukt rinnal pûsti ja istuda, st. Paigal olla ei tohi, ikka hüpitada ja kiigutada ja liikuda. Krooksud tulevad kuidagi valulikult, neid on palju, segavad magamist. Oksendab toitu välja palju jne. Kandsin teda nii kaua, kuniks ranne juba nii valus oli, et ei saanud seda liigutada enam. Ostsin Babybjörni lamamistooli ja see päästis päeva. Ta armastab seal vedeleda, kiigutan teda. Magab seal, tsillib. Vahest isegi süles hakkab vigisema, siis panen tooli ja rahuneb. Parim ahimees mul praegu.

Perearstilt kûsin saatekirja maouuringule ka. Imetamisnõustaja juures kästi kindlasti küsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.01 10:17; 15.01 15:43; 15.01 15:45; 19.01 16:29; 19.01 23:10; 21.01 02:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka soovitan BabyBjörni lamamistooli, seal on poolpikali/poolpüsti asendis ja ise jalaga kiigutan. Ma olen nii kolm beebiaega juba üle elanud. Asendamatu tool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmises kommentaaris kirjutasin ka, et mul on see tool ja mu lapsele ei meeldi…Kõhukotis ka ei ole nõus olema…

 

Ma ka soovitan BabyBjörni lamamistooli, seal on poolpikali/poolpüsti asendis ja ise jalaga kiigutan. Ma olen nii kolm beebiaega juba üle elanud. Asendamatu tool.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.01 10:17; 15.01 15:43; 15.01 15:45; 19.01 16:29; 19.01 23:10; 21.01 02:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 2,5 kuune ning olin kuu aega tagasi samuti hädas gaasidega. Öösel oli nõus magama ainult minu peal kõhuli ( ise siis ei maganud, kartsin, et kukub maha ) ja päeval võimlesin, käisin jalutamas, autoga sõitmas. Minu probleemi lahendas d vitamiinist loobumine. Nii pea kui ära jätsin, hakkasid gaasid leebuma. Hakkasin uuesti andma ning jälle sain paar tundi magada. Kindlasti plaanin uuesti hakata andma, praeguse plaani järgi kui saab 3 kuuseks . Perearst samuti ei keelanud oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti oli kasutusel kandelina, soe kõht sooja kõhu vastas. Sinna pannes laps võib natukeseks rahutu olla, aga kui siis ringi kergelt hüpled, rahuneb maha ja jääb magama. Öösel magas laps vahepeal minu peal, vahel piklikuks vajutatud padja peal kõhuli minu kõrval, sest siis need gaasid ei vaevanud teda. Tegelikult tavaliselt lähevad need asjad kuu-paariga üle. Sa magagi igal hetkel, mis võimalik, ei muretse sassis tubade pärast. See läheb mööda ja varsti vaevu mäletad. ühe käe peal kandsin ka teda, rippus nagu märg pesu käsivarrel jalad-käed kahelt poolt alla rippumas, põsk küünraõnarusse toetatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin ka nüüd lina ära – karjus nagu tapetaks… tal gaase polegi eriti, refluks hoopis…

 

Samuti oli kasutusel kandelina, soe kõht sooja kõhu vastas. Sinna pannes laps võib natukeseks rahutu olla, aga kui siis ringi kergelt hüpled, rahuneb maha ja jääb magama. Öösel magas laps vahepeal minu peal, vahel piklikuks vajutatud padja peal kõhuli minu kõrval, sest siis need gaasid ei vaevanud teda. Tegelikult tavaliselt lähevad need asjad kuu-paariga üle. Sa magagi igal hetkel, mis võimalik, ei muretse sassis tubade pärast. See läheb mööda ja varsti vaevu mäletad. ühe käe peal kandsin ka teda, rippus nagu märg pesu käsivarrel jalad-käed kahelt poolt alla rippumas, põsk küünraõnarusse toetatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.01 10:17; 15.01 15:43; 15.01 15:45; 19.01 16:29; 19.01 23:10; 21.01 02:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas üle elada