Esileht Pereelu ja suhted Kuidas üle saada noorusaja silmarõõmust?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kuidas üle saada noorusaja silmarõõmust?

Postitas:
Kägu

Ära lase ennast mehe poolt alandada! Kus Su eneseuhkus on? Ma arvan, et kui ta peaks midagi selle koha pealt kobisema, siis jäta ta maha. Aja majast välja ja pane alimendid peale! Ei tohi lasta ennast meeste poolt kohelda nagu mingit jalamatti. Ära raiska oma elu. Otsi omale mees, kes sind armastab ja austab.
Elame ju ainult üks kord!
Mis ei tapa, see teeb tugevamaks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen samuti püüdnud noorusaegset silmarõõmu unustada, aga ei suuda. Aegade jooksul olen siiagi sellest postitusi teinud. Esmalt siinset pealkirja nähes arvasin, et ei tea kas keegi mu vana postituse üles kaevanud. Mõned aastad tagasi kustutasin temast kõik pildid ja nö materjali ära, jubedalt kahetsen nüüd. Kahetsen, et varem veel rohkem materjali temast ei kogunud. Hetkel üritan tema kohta infot koguda ning siis loodan ehk leida.
Tundsin end ära ka sellest postitusest kus kirjutati, et autoga sõites või söögikohas loodab teda näha. Surnud ta vist ei ole, kalmistute registrist olen vaadanud.
Mul on elukaaslane olemas aga elame töö tõttu eraldi ja tegelikult ei soovi ma temaga üldse suhtes olla.

Loodan südamest, et me teed viivad veel kokku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No sry, ma isegi ei MÄLETA mismoodi nägi välja mõni inimene, kellega ma 20a tagasi suhtlesin.

Tõsiselt räägid või?
Hea küll et ei mäleta viimset kui inimest, kellega 20 a või rohkem tagasi põgusalt suhtlesin, võibolla ühe korra mingil peol isegi kurameerisin. Aga neid, kellesse armunud olin (alates 13. eluaastast kuni 25ndani oli neid ikka hea kümmekond) mäletan loomulikult. Tõsi, need, keda ma hiljem enam kohanud ei ole, on tõesti hägusemalt meeles. Kellest mul foto(sid) on (olnud), ilmselt meenuvad esmalt just fotol jäädvustatud hetke järgi. Vat ühe noormehe nägu, kellesse armumist mäletan (olin 18, see on siis nüüd 30 aastat tagasi) on tõesti peast kadunud – aga teda ma vist tõesti kordagi hiljem ei kohanud kui vaid noil kahel tormilisel päeval…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga neid, kellesse armunud olin (alates 13. eluaastast kuni 25ndani oli neid ikka hea kümmekond) mäletan loomulikult.

Ma mäletan neid ka, kellesse 13. – 25. armunud olin.
Ja neid oli lausa 2. Üks selline eemaltõhkamine ja teine ka noorte kohta päris pikk suhe.
Aga mingit liblikatunnet nendest ma küll enam ei mäleta. Peale selle lihtsalt sooja tunde, et loodan, et neil ikks hästi läheks ja mõlemal läheb ka. Ja muud midagi.

Aga siin ma sain aru, et noormees ei osutunud teemaalgataja poolt valituks.
Ei tea.
Vblla siis teisel oli rohkem raha või oma korter ja esimest armastas; siis võib tõesti piinama jääda, kui mõistusega, mitte tunnetega valid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas üle saada noorusaja silmarõõmust?