Esileht Pereelu ja suhted Kuidas üle saada petmisest?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas üle saada petmisest?

Postitas:
Kägu

Sain eile teada, et mees, kellega poolteist aastat koos olen olnud, himustas mu selja taga siiski oma endist pruuti. Eks ma aimasin seda koguaeg, sest mõned huvitava sisuga e-mailid (\”olen nüüd jälle vaba mees\”) olid korra silma jäänud, aga kui mul suud-silmad täis lubati, et see oli alkoholijoobes ja rohkem seda ei juhtu, siis ma loll uskusin. Nüüd tuleb välja, et olin siiski abivahend eelmisest preilist üle saamiseks ning ma ei kujuta ette kuhu oma silmad ära peita, et seda häbi leevendada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kuidas üle saada petmisest?

Ei saagi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kuidas üle saada petmisest?

Saab kyll aga oleneb petmisest.
On olemas mitmeid sorti petmiseid.Pikaajalisel petmisel,millega kaasneb partnerile igapäevane valetamine ja tekivad teise inimese vastu tunded jne…vot seda on raske andestada.Aga on ka selliseid juhtumeid kus inimesed on yksteisele truud väga pikki aastaid ja elavad ilusat pereelu ja siis lihtsalt yks loll ôhtu juhtub midagi,mida kaine peaga kunagi ei teeks.Ja kui see inimene kahetseb oma tegu siis ta teeb kôik selleks et seda enam iial ei juhtuks ja et tema partner talle andestaks.Ta ei hakka syyd otsima oma partneris ja talle nina alla hôôruma et see on hoopis tema syy et nii läks.
Siiski on ju teada et paljud sellised yheöö petmised täiesti normaalses suhtes tulenevadki ikkagi mingist probleemist,millest suhtes olles ei räägita.Ja paljud suhted muutuvad tugevamakski peale sellist suurt pauku.Ytleme nii et ôpivad yksteist rohkem hindama ja ôpivad tundma oma piire.
Nii et petmisel ja petmisel on vahe.Jah,petmine see on kyll vale,aga kui inimesed yksteist tunnevad ja soovivad siiski koos jätkata ja yle saada raskest ajast siis ma usun et aeg parandab ka haavad.Ma arvan et inimesed peavad ôppima oma vigadest.Täpselt sama nagu lastegagi.Nad ei saagi enne paljude asjade ohtlikkusest aru kui selle omal nahal läbi proovivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kuidas üle saada petmisest?

Aitab terve mõistus ja asja lahtimõtestamine. Mis su eesmärk on ja mida sa saada tahad?! Kui sama mehega edasi tahad elada, siis anna andeks ja unusta ära, ei mingit näägutamist. Kui see vastuvõetav pole hakka pakkima ja mine üksi edasi.

Häbi poleks vaja vast tunda – sina oled ju viisakas ja tubli olnud.

Aeg ei paranda minu arvates haavu, aeg annab unustust ja nii see asi hiljem siis vähem traagiline tundubki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kuidas üle saada petmisest?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sain eile teada, et mees, kellega poolteist aastat koos olen olnud, himustas mu selja taga siiski oma endist pruuti. Eks ma aimasin seda koguaeg, sest mõned huvitava sisuga e-mailid (\”olen nüüd jälle vaba mees\”) olid korra silma jäänud, aga kui mul suud-silmad täis lubati, et see oli alkoholijoobes ja rohkem seda ei juhtu, siis ma loll uskusin. Nüüd tuleb välja, et olin siiski abivahend eelmisest preilist üle saamiseks ning ma ei kujuta ette kuhu oma silmad ära peita, et seda häbi leevendada.[/tsitaat]

Pigem on ikka küsimus, et miks nii pikka aega ennast ja oma sisetunnet petsid. Suur armumine või alaväärsuskompleks? Jäta jobu maha ja ära vaeva oma pead sellega. Mis olnud, see olnud. Eks ta mõnda aega vaevab, aga võta seda nagu haigusest üle saamist: iga päevaga läheb natuke paremaks.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas üle saada petmisest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.