Esileht Pereelu ja suhted Kuidas üle saada petmisest?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kuidas üle saada petmisest?

Postitas:

Sain eile teada, et mees, kellega poolteist aastat koos olen olnud, himustas mu selja taga siiski oma endist pruuti. Eks ma aimasin seda koguaeg, sest mõned huvitava sisuga e-mailid (\”olen nüüd jälle vaba mees\”) olid korra silma jäänud, aga kui mul suud-silmad täis lubati, et see oli alkoholijoobes ja rohkem seda ei juhtu, siis ma loll uskusin. Nüüd tuleb välja, et olin siiski abivahend eelmisest preilist üle saamiseks ning ma ei kujuta ette kuhu oma silmad ära peita, et seda häbi leevendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saagi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitab terve mõistus ja asja lahtimõtestamine. Mis su eesmärk on ja mida sa saada tahad?! Kui sama mehega edasi tahad elada, siis anna andeks ja unusta ära, ei mingit näägutamist. Kui see vastuvõetav pole hakka pakkima ja mine üksi edasi.

Häbi poleks vaja vast tunda – sina oled ju viisakas ja tubli olnud.

Aeg ei paranda minu arvates haavu, aeg annab unustust ja nii see asi hiljem siis vähem traagiline tundubki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sain eile teada, et mees, kellega poolteist aastat koos olen olnud, himustas mu selja taga siiski oma endist pruuti. Eks ma aimasin seda koguaeg, sest mõned huvitava sisuga e-mailid (\”olen nüüd jälle vaba mees\”) olid korra silma jäänud, aga kui mul suud-silmad täis lubati, et see oli alkoholijoobes ja rohkem seda ei juhtu, siis ma loll uskusin. Nüüd tuleb välja, et olin siiski abivahend eelmisest preilist üle saamiseks ning ma ei kujuta ette kuhu oma silmad ära peita, et seda häbi leevendada.[/tsitaat]

Pigem on ikka küsimus, et miks nii pikka aega ennast ja oma sisetunnet petsid. Suur armumine või alaväärsuskompleks? Jäta jobu maha ja ära vaeva oma pead sellega. Mis olnud, see olnud. Eks ta mõnda aega vaevab, aga võta seda nagu haigusest üle saamist: iga päevaga läheb natuke paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas üle saada petmisest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.