Esileht Ilu ja tervis kuidas vabaneda aknearmidest?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kuidas vabaneda aknearmidest?

Postitas:

olen vist suure vaevaga lõpuks võitmas koletist nimega akne, ptüi ptüi ptüi…olin sellega aastaid ja aastaid hädas ning nüüd, kus nägu on enam-vähem korda saamas, ei suuda ma siiski rõõmustada, sest nendest suurtest põletikest on mõistagi jäänud nüüd armid, mis ei muuda nägu kuidagi paremaks:(

oskab keegi öelda, kas tõesti nii jääbki või on ka neist armidest vabanemiseks mingigi võimalus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea kuidas seda täpselt nimetatakse, aga ise tegin happega näonaha koorimist mõned korrad. Väga vähesed kosmeetikud teevad seda, st kogu näonahk koorub mõne päevaga ära, pead seda ravima spetsiaalse põletusvastase kreemiga. Mul küll aknearme polnud aga polnud ka näonahk ilus, selline krobeline. Praegu on sile ja ilus, ka korts kulmude vahelt kadus ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan loetellu laserravi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.derma.ee/articles.php?id=8
Ehk saad siit midagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

vähegi norm. kosmeetik seda protseduuri kevadel-suvel ei teegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]vähegi norm. kosmeetik seda protseduuri kevadel-suvel ei teegi.[/tsitaat]
Jap. Kaks kuud peale koorimist tuleb hoiduda päikese eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti soovitan keemilist koorimist. Ise nüüd siis 2 kergemat teinud ja kasutan igaöiselt hapet sisaldavat kreemi. Õrnalt aga järjekindlalt mu nahk läheb ilusamaks!!! Mul ka suured armid muidu olid ja just põsed, meelekohad. Kole nahk, mis tegi tuju halvaks. Kuid nüüd…:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis kuidas vabaneda aknearmidest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.