Esileht Ilu ja tervis kuidas vabanete intiimpiirkonna karvadest?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: kuidas vabanete intiimpiirkonna karvadest?

Postitas:

milline on odavaim ja parim meetod? kas raseerimine või vahatamine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

märja käterätikuga hõõrumine nagu vene kroonus, kui habe polnud korralikult aetud.

0
0
Please wait...
Postitas:

Liivapaberiga ajab ka asja ära.

0
0
Please wait...
Postitas:

Tahad meelitada pedofiile? Normaalsetele meestele mõjuvad just karvad seksuaalselt erutavalt.
Ainult väärastunud pedofiile-perverte erutab karvade puudumine.

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tahad meelitada pedofiile? Normaalsetele meestele mõjuvad just karvad seksuaalselt erutavalt.
Ainult väärastunud pedofiile-perverte erutab karvade puudumine.
[/tsitaat]

Selle peale ei tule, et mõni naine teeb seda ENDA pärast, kuna nii on mugavam ja parem olla? Muideks, ma eelistan ka mehe puhul intiimpiirkonda ilma karvadeta (samas meeldib mulle mehe puhul mõõdukas habe).

Teemaalgatajale vastuseks- kasutan Veet kreemi ja raseerin üle, ainult nii saan ilma ärritusteta tulemuse, mille tagasikasv ei ole samuti ebamugav. Olen mõelnud ka vahatamise peale, aga julgusest jääb puudu.

0
0
Please wait...
Postitas:

Käin salongis vahatamas. Ei meeldi tuustid, ebahügeenilised ja mind isiklikult häirivad – tegelen aktiivselt treeninguga. Maitse asi muidugi. Mulle meeldib vaba pind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 10:40; 17.10 17:33;
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Käin salongis vahatamas. Ei meeldi tuustid, ebahügeenilised ja mind isiklikult häirivad – tegelen aktiivselt treeninguga. Maitse asi muidugi. Mulle meeldib vaba pind.[/tsitaat]
Juba paljas mõte, et keegi peab kellegi teise viiluvahet raseerima, ajab mulle judinad peale. Aga noh, igal lollil oma lõbu.

0
0
Please wait...
Postitas:

Günekoloogi ja kosmeetiku juures sa ilmselt ka ei käi? Ennast ikka julged katsuda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 10:40; 17.10 17:33;
Postitas:

Vahatan bikiini ümbrust, aga täiesti karvutut ehk brasiilia vahatamist teha ei taha (valus on).

0
0
Please wait...
Postitas:

Ra¸eerin nagu jalgugi, aga kindlasti mitte vastukarva. Vastukarva tuleb ärritus ja sügeleb mitu päeva, aga mööda karva,, saab edukalt aetud 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina teen brasiilia bikiini vahatamist. Esimene kord oli valus, aga kannatasin ära. Kuu aega muretu. Nüüdseks olen paar aastat juba käinud. Kunagi võtsin enne minekut ikka valuvaigisti sisse, aga enam ei näe pointi. Aega kulub ainult 20 minutit ja isegi valus pole enam.
Kunagi kasutasin mingeid hirmkalleid ¸ilette, kuna odavamad lihtsalt ärritasid nahka.. Niiet minu puhul on vahatamine odavam kah veel. Ma käin muidugi ühe kodutegija juures, mitte salongis. Aga olen üliülirahul.

0
0
Please wait...
Postitas:

Vabanesin neist laseriga 2-3 aastat tagasi. Parim otsus üldse, kuna vahatamine andis minu puhul tulemuse napilt 2 nädalaks. Raseerimine ei tulnud kõne allagi, sest siis oli nahk pidevalt punniline ja ärritunud, ja seda pidanuks ma tõepoolest iga päev tegema.
Isegi vahatades tekkis sissekasvanud karvu ja punne, nii et kohati oli pilt siiski inetu. Nüüd aga on kõik sile ja terve ja ei mingit muret.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina raseerin. Enne ja peale raseerimist koorin jõuliselt, kareda shvammipoolega hõõrudes. Hoiab enamuse sissekasvamustest ära. Ja mid puutub sileduse-soovi, siis minul näiteks on selline karvakasv, et ilna raseerimata oleks mul nagu mammut püksis. Vaevalt need raseerimispõlgurud minusugusega basseinis kohtuda sooviksid. Laserit pole proovinud, aga kõlab hästi.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina lasen ka vahatada. Kunagi sõbranna määris mulle pähe, et proovime Brasiilia bikiini. Ja pärast seda pole enam raseerinud. Vahatamine minu jaoks tõesti oluliselt mugavam. Raseerides oli juba järgmisel päeval “siil” tunda, aga vahatamas käin umbes kuu või pooleteise tagant. Kuna olen vahatamist lasknud teha juba vähemalt 5 aastat, siis on karvad ka suhteliselt nõrgaks ja hõredaks jäänud 🙂 See on minu meelest vahatamise puhul kõige parem. Alguses käisin salongis tegemas, aga siis leidsin Buduaari kaudu ühe kodutegija, kellel hind soodsam ja kvaliteet isegi parem 🙂

0
0
Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ilu ja tervis kuidas vabanete intiimpiirkonna karvadest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.