Esileht Erivajadustega laps Kuidas vahetada rehabilitatsiooniks valitud kohta?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kuidas vahetada rehabilitatsiooniks valitud kohta?

Postitas:

Kuidas vahetada rehabilitatsiooniks valitud kohta?

Registreerisime end AVE Keskusesse, aga ausalt öeldes oli see üpriski nõukaaegse suhtumisega koht ja keegi siin foorumis mulle kunagi soovitas, et ära sa sinna küll mine, mina aga siiski läksin, sest see koht oli nii meie lähedal.

Näiteks logopeediga läksin seepärast riidu, et mu laps oli 2 nädalat haige ja helistasin 1 tunni ette, et laps on haige ja me ei tule. Teisel korral sain vastu sõimu, et tema peab oma lapselapsega minu pärast jooksma (ma ei saanudki aru, kuhu ta temaga nii jookseb) ja et tema meid lihtsalt enam jutule ei võta. Mu laps jäigi logopeedist ilma, seesama laps, kes on juba 5- ja poole aastane ja räägib ainult paarkümmend sõna…

Nii et kuidas ma asutust vahetada saan?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 19:39; 12.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtad uuega ühendust ja ta teeb asjad ümber?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 21:38; 12.04 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on käinud AVE keskuses 4 aastat ja pole ühtegi halba sõna öelda.
Ja seda on juhtunud tihti, et samal päeval teatan, et laps ei tule kuna on haige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 22:21; 12.04 11:34; 12.04 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu laps on käinud AVE keskuses 4 aastat ja pole ühtegi halba sõna öelda.
Ja seda on juhtunud tihti, et samal päeval teatan, et laps ei tule kuna on haige. [/tsitaat]

Ära valeta!
Ave Keskus on kuulus om halva suhtumise poolest

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 10:04; 12.04 10:06; 17.04 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas vahetada rehabilitatsiooniks valitud kohta?

Registreerisime end AVE Keskusesse, aga ausalt öeldes oli see üpriski nõukaaegse suhtumisega koht ja keegi siin foorumis mulle kunagi soovitas, et ära sa sinna küll mine, mina aga siiski läksin, sest see koht oli nii meie lähedal.

Näiteks logopeediga läksin seepärast riidu, et mu laps oli 2 nädalat haige ja helistasin 1 tunni ette, et laps on haige ja me ei tule. Teisel korral sain vastu sõimu, et tema peab oma lapselapsega minu pärast jooksma (ma ei saanudki aru, kuhu ta temaga nii jookseb) ja et tema meid lihtsalt enam jutule ei võta. Mu laps jäigi logopeedist ilma, seesama laps, kes on juba 5- ja poole aastane ja räägib ainult paarkümmend sõna…

Nii et kuidas ma asutust vahetada saan?
[/tsitaat]

Rehabilitatsiooniplaani võid koostada kus iganes, see ei kohusta sind võtma teenust samast asutusest.
Kui plaan on koostatud, otsi sulle sobivaim rehabilitatsiooniteenust pakkuv asutus, mis pakub just nimelt sulle vajalikke teenuseid/teraapiaid. Pea silmas, et rehabilitatsiooniplaani alusel on võimalik saada teenust vaid ühest asutusest. Kui selgub ,et soovid teist asutust siis võtad uue suunamiskirja.

http://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/rehabilitatsiooniteenus-5/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 10:04; 12.04 10:06; 17.04 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ära valeta!
Ave Keskus on kuulus om halva suhtumise poolest

Eriti tore on siin anonüümselt lahmida.Kordan veel minul on autistlik laps, lisaks ATH diagnoos ja oleme alati saanud AVE keskusest abi.Nad on leidnud meile sobiva aja lapse teenusteks.Lpas käib juba neljandat aastat selles keskuses.Logopeedi teenust me tõesti pole vajanud, see on kooli poolt olemas.

[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 22:21; 12.04 11:34; 12.04 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ära valeta!
Ave Keskus on kuulus om halva suhtumise poolest

[/tsitaat]

Eriti tore on siin anonüümselt lahmida.Kordan veel minul on autistlik laps, lisaks ATH diagnoos ja oleme alati saanud AVE keskusest abi.Nad on leidnud meile sobiva aja lapse teenusteks.Laps käib juba neljandat aastat selles keskuses.Logopeedi teenust me tõesti pole vajanud, see on kooli poolt olemas.
Kui see keskus on kuulus oma halba suhtumise poolest, miks seal siis palju lapsi käib? Teenuse osutamise kohta saab ju valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 22:21; 12.04 11:34; 12.04 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge nüüd kaklema minge selle ühe keskuse pärast.
Kellele meeldib, kellele mitte – igaühe oma asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 19:39; 12.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen üldiselt ka seda meelt, sobivus on ikka vastastikune. Igal inimesel omad kogemused. Kas oskate välja tuua milliste reh.keskustega on teil häid kogemusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 21:38; 12.04 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

AVE- keskus peaks tegema lõpuarve- saadavad selle ise ära. Sina võtad uue suunamiskirja ja uue suunamiskirjaga lähed uude asutusse. Et siis kõigepealt pöördu ikka praeguse asutuse poole ja ütle, et soovid lõpetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata et lõpparvega Avelt petta ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 10:04; 12.04 10:06; 17.04 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan Fertilitast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Erivajadustega laps Kuidas vahetada rehabilitatsiooniks valitud kohta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.