Esileht Ilu ja tervis Kuidas valida enda nahatooniga kõige õigemat tooni jumestuskreemi?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuidas valida enda nahatooniga kõige õigemat tooni jumestuskreemi?

Postitas:

Küsimus pealkirjas.
Pole kunagi seda kasutanud, kuid nüüd tekkis vajadus, näonahk on ebaühtlase tooniga.
Niisiis, jäin täna poes täitsa jänni, sest ei teadnud, millise koha peal oleks jumestuskreemi kõige õigem proovida ja katsetada.
Kõik kogemused ja nõuanded on teretulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välismaal on see lihtne kuna suuremates poodides on suuremate kosmeetikakaubamärkide juures konsultandid, kes sulle kohapeal proovimeigi teevad ja testrid kaasa annavad.
Mina sain siis niimoodi teada, et jumestuskreemi tuleb valida mitte näo ja mitte lõua tooni järgi vaid kaela nahatooni järgi. Ja esimest korda sain ma endale kollaka tooniga jumestuskreemi mis sobib nagu valatult. Varem arvasin kogu aeg, et mulle sobivad roosakad jumestuskreemid.
See konsultant kandis lõuale (küljele) kolme erinevat värvi ja võrdles neid kaela tooniga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 21:25; 04.10 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Välismaal on see lihtne kuna suuremates poodides on suuremate kosmeetikakaubamärkide juures konsultandid, kes sulle kohapeal proovimeigi teevad ja testrid kaasa annavad.
Mina sain siis niimoodi teada, et jumestuskreemi tuleb valida mitte näo ja mitte lõua tooni järgi vaid kaela nahatooni järgi. Ja esimest korda sain ma endale kollaka tooniga jumestuskreemi mis sobib nagu valatult. Varem arvasin kogu aeg, et mulle sobivad roosakad jumestuskreemid.
See konsultant kandis lõuale (küljele) kolme erinevat värvi ja võrdles neid kaela tooniga. [/tsitaat]

Mina olen lugenud, et proovida tuleb pòse alumisel osal, sest kael on heledamat tooni. Kui valida kaela järgi, võib hiljem näost valge paista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaela järgi küll valida ei tohi, pärast oled näost lubivalge selle kreemiga.

mina teen nii, et tõmban poes erinevatest testritest triibud põsele ja lähen siis kuhugi päevavalgesse peeglist vaatama. kõige nähtamatum triip ongi see õige.
selline meetod sobib muidugi kogenumale inimesele.
kindlam oleks algajale selle väljavalitud testriga nägu üleni ära teha (või näidis endale küsida) ja siis erinevates valgustes vaadata, kuidas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil need kaelad kõigil nii valged on:)
Kordan veel, et seda kaelasobivuse juttu kuulsin esimest korda professionaalilt, YSL konsultandilt. Ja minu jaoks oli tulemus senini parima sobivusega jumestuskreem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 21:25; 04.10 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheneme asjale siis niimoodi lihtsustatult – meil kõigil on ju imekaunid heledad tagumikud, eksole? Vot sama värvi oleks ka nägu, kui ilmastikutingimused pidevalt näonahka ei retsiks.
Minu meelest pole kuigi kena, kui kael ja dekoltee on heledamad kui nägu – seega pean õigeks kaelatoonist lähtumist. Näole lähevad veel kontuurimis- ja põsepunatooted, see ei jää ühtlase heleda laiguna.

Aga eriti jube on see, kui rosaatsealisele nahale soovitatakse osta veel (näonahatoonist lähtuvalt) roosa jumestuskreem – no dai bohh. Tuleb kasutada hoopis oliivitooni, veidi rohelist sisaldavat toodet, et näotooni kehatooniga ühtlustada, õhetust kuidagigi vähendada.

Poe konsultandid üldjuhul matsu EI jaga (vaadake neile otsa ja otsustage, kas soovite ise ka olla näost oran¸id ning ämblikripsmetega), erandeid leidub rohkem high-end toodete müüjate seas. Tuleb paluda sämpel (võta ise purgike/zip-lock kotike kaasa) või tester ja kodus päevavalguses proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see kaela peal proovimine jah tundub õige, mul soovitati nii Ideaalkosmeetikas ja sain samuti kõige õigema tooni, mis mul üldse olnud. Määrisin näo ja kaela piirile prooviks ja väga loomulik jäi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli täpselt õige tooniga kreem, konsultant soovitas kaela- ja näotooni järgi. sai tühjaks. läksin ostsin uue täpselt sama kreemi ja see pole eelmisega sama värvi 🙁 vaevumärgatav tooni erinevus on, kui “purke” kõrvuti vaadata, kuid näo peal jääb hoopis teist värvi. olin juba nii õnnelik, et lõpuks selle ühe ja õige leidsin ja nüüd siis nii..
siit veel üks soovitus: kontrolli, et tester ja see, mille lõpuks ostad, ikka täpselt sama värvi oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas valida enda nahatooniga kõige õigemat tooni jumestuskreemi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.