Esileht Ilu ja tervis kuidas valida õiget tooni punane huulepulk?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kuidas valida õiget tooni punane huulepulk?

Postitas:

Olen 30-aastane, siiani meigin end igapäevaselt vaid jum.kreemi-ripsmetu¨¨iga, huultel kasutan vaid huuleläiget. Nüüd on tekkinud kinnisidee leida jõulupeoks ja meigi “värskendamiseks” erkpunane huulepulk.
Kuidas leida sobiv toon? Siiani ostetud variandid olen lõpuks ära visanud, tundub vale värv, võõrkeha näos.
Juuksed muidu kuldblondid, nahatoon kergelt roosakas, kulmud tumepruunid. Klassikaline põhjamaalane 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meikimise kohta leiab Youtubes VÄGa palju kasulikki informationi ja õpetus igas osas, kui veidi inglise keelt oskad 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:

Lähed ilma huulevärvita poodi ja proovid mis sobib. Ostad mis sobib.

0
0
Please wait...
Postitas:

Lähed ilma huulevärvita poodi ja proovid mis sobib. Ostad mis sobib.

0
0
Please wait...
Postitas:

Ära võta ere(oran¸)punast, võta tumedam veripunane. Selline, millel veidi pruuni sees. Proovi ära nt Farmasi nr 27 (mu viimase aja parim leid).

Lisaks veel, et tõenäoliselt ei ole jõulupeol väga hele valgustus st et saab välja kanda ka need kiiskavad “võõrkehad”. Minu soovitatu võib pimedas jätta mulje liiga tumedaks toonitud huultest.

Ja kas peab tingimata olema huulepulk? Paljudel brändidel on ka selliseid geeljamaid puanseid tooteid, mis ei jää nii paksult ja pigmenteeritult – Flormaril on ülikena poolläbipaistev sari ning Catrice’l samuti (eeldan, et teemaalgataja ei soovi mingit varandust matta huulepulka, mida harva kasutab).

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Punguja kirjutas:[/small]
[tsitaat] Flormaril on ülikena poolläbipaistev sari ning Catrice’l samuti (eeldan, et teemaalgataja ei soovi mingit varandust matta huulepulka, mida harva kasutab).[/tsitaat]

Kus neid sarju müüakse?

0
0
Please wait...
Postitas:

Flormar on türgi kosmeetika ja asub L-kosmeetika poodides, suurim neist on Viru Keskuse bussijaamas (maa all);
Catrice saksa oma ja müüakse Selverites.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina olen sama tüüpi ja kõige paremini sobib selline heledam marjapunane. Ja kindlasti mitte sädelusega, paksult kreemjas ega matt. Selline poolläbipaistev, kergem on parim valik. Näiteks ArtDeco brändil on mitmes sarjas selliseid häid ja õigeid toone.
Oran¸ikas teeb hambad kollaseks, külm toon vanaks ja kurjaks. Kõige õigem ongi selline keskmine, õrn punane.

0
0
Please wait...
Postitas:

Kui ise oled sooja alatooniga, siis tuleb võtta ka soe punane. Niisama ehku peale välja minna ei saa, et mis värv endale rohkem meeldiks kanda, vale kombinatsioon lihtsalt ei sobi kuidagi. On klassikalised tooted, googelda warm reds või cool reds / warm red lipsticks vms, kui tahad ilma mõtlemata kindla peale välja minna. Poes ise ostes peaks punaseid omavahel võrdlema, et poevalgustuses aru saada, mis on külm ja soe toon. Kuldsed juuksed ja roosakas nahatoon kõlab üldse imelikult, võibolla on sul kõik välimuses segamini nagu pudru ja kapsad, siis on raske üldse midagi sobima panna. Aga võibolla on kirjeldus eksitav ja oled terviklikult soojades toonides. 🙂

0
0
Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ilu ja tervis kuidas valida õiget tooni punane huulepulk?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.