Esileht Koolilaps kuidas valida värvipliiatseid?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kuidas valida värvipliiatseid?

Kuidas valida värvipliiatseid 1. klassi lapse jaoks? Et oleksid parajad pehmed ja teeksid ilusat kirgast värvi? Liiga kallid ka ei tohiks olla …
Millisel tootjal/kaubamärgil on teie arvates parim hinna ja kvaliteedi suhe?
Siiamaani värvis nendega, mis kooli alguses ostetud pinali sees valmis olid, aga nüüd hakkavad enamkasutatavad värvid otsa saama.
Lasteaia ajal ostsin igasuguseid suvalisi ja juhtusidki kord paremad, kord kehvemad ja ma üldse ei mäleta, millises pakis need head olid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öelda – vahet ei ole. Pehmemad kuluvad kiiremini ja vaja taas uus pakend osta. Tugevamad murduvad tihedamini ja tuleb taas uus pakend osta. Meie lapsele meeldivad Maped’i omad, kolmnurksed, on ka Jovi’d olnud. Tavaliselt ostame neid, mis kontoritarvetes ette jäävad ja kohe 2 pakki :). Neile, kel veel raskusi pliiatsi hoidmisega või käsi kiirelt väsib, aitavad ka need jämedamad pliiatsid. Aga need muidugi hinna poolest kallimad. Meie lapsele jällegi ei meeldinud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil olid eelmisel aastal 1.klassis staedtleri omad, sel aastal mapedi pliiatsid, ja mapedi omad kuluvad umbes poole kiiremini. seega järgmised ostame mingid kallimad. stabilo ja giotto omad on ka kodus olnud, need on kõik koos staedtleriga enam-vähem võrdsed. siis meil on olnud veel üksikuid lyra pliiatseid, need kuluvad tõesti aeglaselt, kuid hind on kallis. soodsa hinna poolest on silma jäänud veel sel aastal koh-i-nor, millel olid ka ilusate värvidega jämedad kolmnurksed pliiatsid, kuid kulumise kohta ei oska öelda, vbolla järgmisena proovime neid. hind oli neil üsna soodne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina laps hetkel esimeses klassis – kunstikallakuga klass. Õpetaja soovitas pakse LYRA pliiatseid. Kerge joonistada, kukkumiskindlad. Maksid 1¤g tükk, pakiga odavam. Olen ka nendega joonistanud (olen õpetaja), seega kiidan ja arvan, et oma hinda väärt. Jätkub kauaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin lastele eelmisel aastal LYRA värvipliiatsid ja nad joonistavad nendega praegu st teine õppeaasta juba. Ise küll kalliks ei pea kui ühe pakiga saab läbi mitu õppeaastat. Tütar joonistab pidevalt igasugu printsesse. Kuluvad tõesti vähem ja mahakukkumisel ei purune, pehmed on ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas LYRA pliiatseid saab kuskilt ka üksikult osta või näiteks 6-st pakki?
Lapsel on need peenemad täppidega Lyrad (groove slim), olen ostnud 12se ja 24se paki aga ikka saavad otsa must, punane jne. Mis ma nende ülejäänutega peale hakkan.
Võib-olla peaks need populaarsemad värvid olema hoopis paksud pliiatsid (neid olen 5st pakki näinud)?
Kus neid 1 euro/tükk müüakse?

Tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lyrad (groove slim)’i üksikult ei tea, kust osta, kuid
Värvipliiats Lyra Color Giants Nature on tüki kaupa müügil Vunderis. Tln-is asukohaga Pirni tänaval ja netis http://www.vunder.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsel on lyra pliiatsid. tavalised ja paksud. tavalisetega on parem piirjoonele pihta saada. paksudega on parem suurt pinda värvida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka Lyrad, kiidan väga – peavad mitu aastat vastu ja väga ilusate värvide ning sobiva pehmusega. Suvalised no-name pliiatsid lähevad sageli lihtsalt prügikasti. Lyrat müüvad ka Knopka kauplused, mida on suurtes kaubanduskeskustes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps kuidas valida värvipliiatseid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.