Esileht Koolilaps Kuidas valmistuda riigieksamiks?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas valmistuda riigieksamiks?

Postitas:

Olen 12 klassi õpilane ja kevadel on eksamid tulekul. Tahaksin hakata juba varakult õppima inglise keelt ja matemaatikat, sest need on väga väga nõrgad mul. Matemaatikat ma ei oskaks kindlasti üksi õppida. Pereliikmetest/tuttavatest pole ka kedagi, kes oskaks õpetada. Keskkooli matemaatika üpris raske. Inglise keelega vb veel saaks ise õppimisega hakkama. Mõtlesin hakata proovima eelmiste aastate inglise keele eksameid, vaatama inglise keelseid filme jne-kõrvale võtaks muidugi google translate, sest sõnavara mul väga väike, aga pole nagu motivatsiooni eriti, ei oska kuskilt alustada. Matemaatika õppimiseks mõtlesin palgata eraõpetaja, aga oeh.. See läheb lõpuks nii kalliks. Kui nt 2x nädalas mingi poolteist tundi, siis läheks mingi 25-30,vb võtab keegi vähem, aga üldiselt hinnad nii 15-30 euro kandis. Nädalas läheks umbes 45-60 eurot. Mul ei oleks iga nädal sellist raha võtta lihtsalt. Aga mul vist ei jäägi muud üle, sest ise ma ju õppida ei oska. Muidugi on ju ühe punkti süsteem, et vähemalt ühe punkti peab saama, et eksam sooritada, aga tahaks edasi ikkagi õppima minna, siis tahaks eksamid nii hästi teha kui võimalik. Aga vaadates mu taset inglise keeles ja matemaatikas, siis ma ei usu et ma üldse kuskile edasi õppima saan:( mida teie minu olukorras teeksite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.ttu.ee/kooliopilasele/riigieksamiks-ettevalmistamine/riigieksamiks/ palun, algas küll juba septembris, aga kui vabu kohti on, saad vast nüüd ka veel liituda
https://www.koolitused.ee/company/info/5814/Gustav-Adolfi-Koolituskeskus
http://www.htk.tlu.ee/digitiiger/valminud_tood/matemaatika/ettevalmistus-matemaatika-riigieksamiks
Kindlasti palju odavamad kui eraõpetaja. Need siis mõned valikud mis googel esilehel pakkus, kõrgkooli vast pole jah mõtet sihtida, kui isegi sellise info leidmine üle jõu käib

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene on 12 aastat koolis käinud? On see mingi provokatsioon või? Ja veel “edasi õppima” ka!

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.

laenuta kooliraamatukogust eelmiste klasside õpikud ja hakka otsast pihta. iga päev tegeled, ütleme, tund aega mõlema ainega. kindlasti on sellest kasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel aastal oled juba hiljaks jäänud. Eksamiteni on 7 kuud jäänud. Selle ajaga oma auke kinni ei lapi. Kui väga suur soov on edasi õppida, mine suvest tööle ja tööta terve järgmine aasta, maksa eraõpetajatele raha ja tee järgmine aasta riigieksamid uuesti.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõne klassikaaslasega ei anna koopereeruda? Kas siis mõne sellisega, kes oskab õpetada (sel juhul jääb muidugi endiselt tasustamise küsimus, sest mis oleks tema notivatsioon?) või siis saaksid mõne sinuga samal tasemel oleva noorega palgata kahe- või kolme peale endale eraõpetaja. Nii tuleks kindlasti soodsam. Ma usun, et paljudel on raskuseid või puudujääke või sooviksid nad lihtsalt materjali kinnistada.
PS Varasematel aastatel on jaanuaris Audentese juures alustanud riigieksmite nö spurdigrupp, grupis vist kuni 15 õpilast, käiakse kõik eksamiteemad läbi (puudutab matemaatikat). Aga kui ikka päris ebakindlalt ennast tunned, siis sellest jääb ehk väheseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Kuidas valmistuda riigieksamiks?