Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas vastate?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kuidas vastate?

Postitas:

Seoses koroona kriisiga on ülemusel katus sõitma hakanud. Ta nimelt kujutab ette, et on palju töötuid ja kõik töötud soovivad just tema alluvusse tööle tulla. Sellest lähtuvalt teeb pidevalt vihjeid, kuidas peaks kõigile töötajatele suled sappa pistma ja uued võtma. Sellest ta ei saa aru, et tema firma oli ka enne koroonat ebapopulaarne koht ja keegi sinna ei tuleks, va tööjooksikud. Sellest ta ka aru ei saa, et enamik inimesi soovib oma töökohtadele tagasi ja töötud ka valivad tänapäeval, kuhu tööle minna.

Kuidas vastata kui ülemus jälle tuleb jutuga, et võtaks kõik uued töötajad tööle?

+10
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Aga lase käia :)”

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sina seal siis oled, kui see on ebapopulaarne koht ja keegi sinna tööle tulla ei taha?

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kuulaksin ära, noogutaksin viisakusest kaasa ning siis teeksin oma tööd edasi. Seni kuni otseselt midagi ei tehta (ei suruta sulle rohkem tööd, ei proovita sinult ebaseaduslikult palka või hüvesid ära võtta jne), ei ole sinult mingit vastust või tegevust vaja.

Miks sina seal siis oled, kui see on ebapopulaarne koht ja keegi sinna tööle tulla ei taha?

Ma olen ka sellistes kohtades töötanud. See mis ühtedele ei meelde, võib teistele lausa boonuseks olla – minu puhul nt öövahetused, üksi töötamine ning tööürituste/pealesunnitud sõbrustamise puudumine. Lisaks, on mul olnud ülemusi, keda paljud peavad väljakannatamatult ebaviisakaks, samas mina leian, et tegu on lihtsalt vana(kooli) otsekohese inimesega, kellega ma lõppude lõpuks tegelikult väga palju kokku ei puutugi.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta nimelt kujutab ette, et on palju töötuid ja kõik töötud soovivad just tema alluvusse tööle tulla.

Aga tal ongi õigus. Töötuid on sügiseks 65000-100000. Hea, kui mingitki tööd leiab.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 19:16; 22.04 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta nimelt kujutab ette, et on palju töötuid ja kõik töötud soovivad just tema alluvusse tööle tulla.

Aga tal ongi õigus. Töötuid on sügiseks 65000-100000. Hea, kui mingitki tööd leiab.

Palju töötuid tekib siis, kui palju firmasid tegevuse lõpetavad (neil pole tööd, mida teha). Sellised firmad, kus ülemused ringi käivad ja sellist juttu ajavad enamasti sellise sügiseni vastu ei peagi. Ja kui peavad, siis leidub nende töötute seas palju kompetentsemaid ülemusi, kes sellise välja vahetavad.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 19:34; 23.04 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära tee väljagi!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A miks nii halvas firmas üldse töötada? Ka enne kriisi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui peavad, siis leidub nende töötute seas palju kompetentsemaid ülemusi, kes sellise välja

Sellised ülemused on tavaliselt omanikud ning vaevalt nad end välja vahetavad. Hetkel juba 50 tuhat töötut.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 19:16; 22.04 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselt tegemist siis ametikohtadega, kus suvaline inimene tänavalt hakkama saab? üldiselt tasub ettevõttel ikka olemasolevaid töötajaid eelistada, sest uute inimeste väljaõpe on aeganõudev ja kulukas ettevõtte seisukohalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oleneb valdkonnast. Kuna töötud on pigem majutuse-teeninduse valdkonnast siis on ülemusel õigus kui teie ettevõttesse selle valdkonna inimesed või “inimesed tänavalt” sobivad. Kui töö toimub pigem mingis spetsiifilises valdkonnas või on tööks siiski vaja eelnevat kogemust/oskusi siis võib olla tegemist ülemuse luuludega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ei vastaks, milleks? Selline üldine vihje ei ole isegi vastamist väärt, aga kui otse minu poole pöörduks ja oleks näha, et ootab vastust, siis ütleks lihtsalt – selge, mõistan vms.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu praegune ülemus päris nii ei ütleks, aga üldiselt – esiteks kui on nii kehvad töötajad, et saab lõdvalt lahti lasta (selleks peab alust ka olema, muidu töötaja saab ju minna töövaidlusesse ja tükk aega tuleb sekeldada seal – võtab aega ja kui vaja väljamakse teha, siis ka päris palju raha), siis no lasku jah, saabki ettevõtte käima. aga seda, et massiliselt häid ja töökaid inimesi laokil kohe, vat ei tea, kas on ikka. eks laokil on palju selliseid, kes võtsid end töötukassas arvele, aga tööle ei plaani enne toetuste lõppemist minna. ja siis eks esimesena jääavdki vabaks need, kes nii kehvad, et saab lõdva randmega lahti lasta (keeli ei oska, arvutit ei tunne jne jne).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis seal siis nii halb on, jutust saan aru, et ülemus juba selline, kes ei sobi ettevõtet juhatama, sule paneks siis juhile sappa

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui peavad, siis leidub nende töötute seas palju kompetentsemaid ülemusi, kes sellise välja

Sellised ülemused on tavaliselt omanikud ning vaevalt nad end välja vahetavad. Hetkel juba 50 tuhat töötut.

Omanik üldiselt siiski ei kipu oma enda ettevõtet sellel moel torpedeerima (kuigi muidugi ka selliseid näiteid on) ja mõistab veidi rohkem töö/inimeste ja tema otsese tulu seost. Küll aga seda teeb mõnuga alaväärsuskompleksi põdev ülemusenähvits.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 19:34; 23.04 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin tuua näite enda minevikust. Ettevõte sahkerdas palga maksmisega. Ei, ei maksnud mustalt, aga ei maksnud ka põhitasuna ettenähtud miinimumpalka, sest see, kurivaim, ju tõusis umbes pea iga aasta, aga ettevõtte arust oli normaalne näidata hoopiski minu koormust selle võrra väiksemana.

“Mine töölt ära, meil on saba ukse taga.” Läksin. Teatasin muuseas 2,5 kuud ette. Ettevõte pani ca aasta hiljem pillid kotti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötuid ongi palju ja iga päevaga tuleb juurde, nii et põhimõtteliselt on tal õigus. Enamus töötjaiad, kel veel töö alles, mõtleb, kuidas end tööandja jaoks varasemast kasulikumaks teha, et mitte esimesena kinga saada. Ja kui ettevõttest inimesed viimastel aastatel laiali ei jooksnud (siis, kui oli töökäsi igal pool puudu), siis järelikult ikka kõige kehvem töökoht pole.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpuks on asjad tööturul õigetpidi. Iga nägu, kes tööle kandideeris, näukus ja seadis tingimusi, endal polnud haridust ega oskusi. Nüüd saan tööandjana valida – ja see mulle meeldib.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hirmutamistaktikat kasutavad peamiselt ülemused, kellele on võim pähe hakanud ja kes tegelikult juhtideks ei sobi. Mõistlik juht saab aru, et töötajad on ettevõttele väärtuslikud ja neid tuleks hoida ning ülbuse, nähvamisega kaugele ei jõua.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on sarnane ülemus. Sageli ähvardab kergekäeliselt vallandada ja uued töölised võtta. Nüüd vahetult enne kriisi suurenes meie töömaht ja oli vaja hakata töötama kahes vahetuses ning tuli palgata palju uusi töölisi. 1 kuu jooksul käis meil üle 15-20 uut töölist ja tänaseks on jäänud 2 töölist. Kõik ülejäänud on kadunud.
Kus juures meie palgatase on Eesti keskmine või pisut rohkem.
Nüüd ülemus näeb ise ka, et neid uusi töölisi pole kuskilt võtta.
Ehk nüüd hindab oma töölisi natuke rohkem kui varem.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga nägu, kes tööle kandideeris, näukus ja seadis tingimusi, endal polnud haridust ega oskusi. Nüüd saan tööandjana valida – ja see mulle meeldib.

Oled sa kindel, et suudad ikka inimesi hariduse ja oskuste järgi valida või valisid nägude järgi? Mida need varasemalt kandideerinud näod lisaks tingimuste seadmisele tegid, kas näugusid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas vastate?