Esileht Väikelaps Kuidas viiesele selgeks teha, et tasa olla

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuidas viiesele selgeks teha, et tasa olla

Postitas:

Tere!
Andke palun nõu, kukdas ma oma viie aastasele pojale teen selgeks, et tasa peab olema. Meil kodus ka kuu ajane beebi, kes ärkab ju iga krõpsu peale. Ja kui palun oma vanemal lapsel tasa olla, siis ta just nimme kukub räuskama ja kisama ja lollitama. Huh niigit on mul magamata ööd ja jaks hetkel otsas. Lihtsalt ei tea kuidas korrale kutsuda suuremat..

Tänud ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa veel oled proovinud? Ma mõtlen ilma otsese käsuta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 ne peaks ilusti sellest aru saama, et tasa peab olema. Kas ta ei tee seda äkki tähelepanu saamiseks? Mina seletasin enda 3 mesele juba, et emme on väsinud ja tita peab ka tuduma muidu on kõigi halb ja paha olla. Enamasti saab ilusti aru vahest, kui ta ise on pahastujus või väsinud siis hakkas nimelt lollitama.
Seega jah minueelest poel asi seles kas ta saab ar vaid selles kas ta tahab aru saada ja kuulata või ta ei taha….
Sina ise peaksid oma last kõigeparemini tundma ja leidma selle kuidas ta kõige paremini on nõus tasa olema – kas aitab premeerimine ? Kiitmine nt. kui ta on ilusti tasa olnud kui beebi magab ? Tahab ta hoopis rohke tähelpanu – kui meie perre beebi tuli siis nt seletasin, et kui tita saab tududa siis saad sina emmega koos mängida…. suurem oli siis 3 ne.
Kindlasti ei tasu beebit vaikuses magama harjutada kui kodus veel väikelapsi – kasvõi raadio mängima, et koguaeg oleks mingi taustamüra siis ei ärka beebi iga krõpsupeal üles – täiesti liikumatust ja vait olekut ju ühelt väikselt lapselt nõuda ei saa. Ja ära unusta et ka suurem tahab emmet ja lähedust ning seda, et temaga arvestatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa kindel, et beebi ärkab või ainult hirm selle ees? Tavaliselt 1-kuused magavad veel üpris sügavalt.

Aga, kui beebi magab, mida te teete siis? Lapsel on igav, mina 3aastasega kasutangi seda aega, et temaga koos mängida lauamänge, joonistada-maalida, loen raamatuid ette (või õpetad lugemist). Jah, muidugi tahaks lihtsalt diivanil vedeleda, aga ei saagi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli 4ne, kui beebi majja tuli. Muidu siuke tubli laps, aga kippus ka alati kõva häälega laulma, teisest toast hüüdma vms. Aga kiirelt sai selgeks, et kui on tasa, on emme 3-4 tundi tema päralt. Saime teha kõike, mida beebi kõrvalt oli raske teha. Praegu on lapsed 3 ja 7, suurem vahel väga igatseb aega, kus väiksem ei oleks ninapidi juures.
Nii et mõtle, mis on see präänik, räägi juba enne, et kui saan beebi magama, siis saame … teha. Ja ütled, et kui beebi tõuseb sinu kisa peale, siis pean tema juurde minema, kuigi ma väga tahaksin sinuga mängida/meisterdada/filmi vaadata. Küll ta varsti aru saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Niigit”? Mis see tähendab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal see 5-aastane tasa “peab” olema, kas ta teeb öösel lärmi? Päevasel ajal on loomulik, et maailmas on erinevad helid. Kas see 5-aastane on sul siis kõrval, kui beebit magama paned? Harjutage parem seda, et 5-aastane sel ajal teises toas vaatab multikat/raamatut vm (kui beebi magama jääb, saab koos midagi vahvat teha)
Tasa (hiirvaikselt) ei pea ju olema, seda 5-aastaselt eeldada on liigne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Andke palun nõu, kukdas ma oma viie aastasele pojale teen selgeks, et tasa peab olema. Meil kodus ka kuu ajane beebi, kes ärkab ju iga krõpsu peale. Ja kui palun oma vanemal lapsel tasa olla, siis ta just nimme kukub räuskama ja kisama ja lollitama. Huh niigit on mul magamata ööd ja jaks hetkel otsas. Lihtsalt ei tea kuidas korrale kutsuda suuremat..

Tänud ette!

Unusta lootus, et ta sul päris vait on. Kui segab beebi magama panemist, siis sellel ajal las vaatab multikaid või midagi eriti põnevat.
Mul on ka sellised imikud olnud, kes iga krõpsu peale üleval ja just millalgi peale 1k hakkas see juhtuma, et enam ei olnud uni nii häirimatu. Aga siis lihtsalt nii ongi. Lärmata muidugi vanem ei tohi, aga päris hiirvait olla ka ei ole võimalik. Meil joosti ikka ukse vahele kõõluma, et kas juba magab, aga nüüd, aga nüüd, aga nüüd…ehhhh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Kuidas viiesele selgeks teha, et tasa olla

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.