Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas viirus tekib?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Kuidas viirus tekib?

Postitas:
Kägu

Ma muidu igasugu vandenõuteooriaid ei usu, aga antud hetkel ma nüüd nii loll ka ei ole, et seda nahkhiirekese juttu uskuma jääda 🙂 ega need ebasanitaarsed turud seal aasiamaades detsembris ei tekkinud.

Päris kindlasti inimeste enda lekitatud viirus, olgu see siis kogemata või meelega.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma muidu igasugu vandenõuteooriaid ei usu, aga antud hetkel ma nüüd nii loll ka ei ole, et seda nahkhiirekese juttu uskuma jääda 🙂 ega need ebasanitaarsed turud seal aasiamaades detsembris ei tekkinud.

Päris kindlasti inimeste enda lekitatud viirus, olgu see siis kogemata või meelega.

Üsna loll on ennast mitte harida zoonooside teemal. Kuidas ja millise sagedusega tekivad jne. Siis ei tuleks ka selliseid lolle lauseid, nagu siin kusagil oli, et miks siis nahkhiired ise rõõmsalt edasi elavad, kui neil ka see viirus on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Prof. Merits väitis viimases intervjuus midagi sellist, et uut viirust teha ei ole oskustega inimesele raske ega isegi mitte eriti kallis. Aga kitsaskoht olevat pigem selles, et teised viroloogid saavad aru, et näed, inimese tehtud viirus.

Miks aga nahkhiired on viiruste ülemineku osas ohtlikumad (ja inimesel pole väga soovitav neid näppida – kokkupuude võib aga toimuda mitte ainult süües, vaid mingit panipaika koristades vms.), põhinevat sellel, et nahkhiired ise olevat kuidagi kohanenud viiruste olemasolu enda sees taluma rohkem kui teised loomad. Seetõttu olevatki nahkhiired igavesed viirusustehunnikud (Aasia liigid veel hullemad kui meie põhjamaised), aga ise saavad nad nii elatud.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas viirus tekib?