Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas võõrutada?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kuidas võõrutada?

Postitas:

Tahaksin lapsele 6 kuust RPA andma hakata, aga kuidas oleks kõige õigem rinnast võõrutada? Aitähh juba teadjatele ette;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb lapsest täitsa. Mina samuti vahetasin 6kuuselt rp rpa vastu, ja täiesti päevapealt, lihtalt ükspäev enam ei andnud ja kõik, nädalaga oli kõik korras, pigistasin veits välja iga õhtu.
Laps enne sõi ikka mitu-mitu korda päevas, siis hakkas sööma pudelit iga 3-4h tagant, ja öösel 5-6h tagant. Temale läks muutus väga lihtsalt, polnud mingit probleemi, pigem oli rahulolevam sest tekkis päevarütm lõpuks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma võõrutaks ka hea meelega, mul ka laps 6-kuune, aga ei raatsi, sest näen, et laps ikka tahab rinda, mitte kogu aeg lihtsalt süüa. Kannatan ikka aastaseks saamiseni ära, aeg läheb ju ruttu. Oma kallis laps ju. :)[/tsitaat]

Milline osa sellest on vastus teemaalgataja küsimusele?

Mina võõrutaksin aeglaselt, päev-päevaga harjutaks teda ja ennast. Ma arvan, et väga järsk RPA peale üle minek on lihtsalt lapse seedimisele raskem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevapealt rp andmist lõpetada ei soovita. Sellisel juhul ei ole enam tagasiteed, aga sa ei pruugi leida lapsele sobivat rpa-d, võivad tekkida seedeprobleemid jne. Pigem vähehaaval harjutada last rpa maitsega, esialgu ühel toidukorral päevas jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas võõrutada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.