Esileht Pereelu ja suhted Kuidas võtta mehe soovi?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas võtta mehe soovi?

Postitas:

Oleme üle kahe aasta koos olnud. Sügisel saame lapse. Suvel abiellume. Kõik on hästi, aga täna mees esitas kummalise soovi. Ta tahtis, et ma räägiksin vähem. Ta on ise loomu poolest vaikne ja mina loomu poolest rääkija. Ma ju ei saa enda loomu muuta ilma, et ma ise õnnetu oleks. Mida sellisest soovist arvata ja kuidas võiks käituda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käituda? Arvan, et ei abielluks…. vat niimoodi käituks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tema ka ei saa oma iseloomu muuta, ilma et õnnetu oleks. tema ei vaja niipalju suhtlemist. kumma õigus peale peaks jääma? oma arsmama soovidele vastu tulla oleks vist palju tahetud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga mis kontekstis ta selle soovi esitas, tahaksin ma kõigepealt küsida? Kas nö täiesti puhanud rahulikus olekus ütles, et sa oled muidu täitsa tore, aga vot rääkima peaksid üleüldiselt palju vähem, su jutu kvantiteet on talle teie suhtes probleemiks. Siis on natuke keeruline jah, eks sa pead ise mõtlema, kas saad talle vastu tulla ja rahuldad suuremat lobiesemishimu kellegi teise peal. Või pidas ta silmas rääkimist üleüldse, ka teistega?

Kui aga juhtus nii, et mees tuli väsinult koju ja sina talle kohe mingite teemadega peale lendasid enne kui ta hinge natukenegi tõmmata sai ja endale seda võimalust palus, siis pole selles küll midagi imelikku. Seda viga tegin ka ise suhte algusaastatel oma mehega. No tõesti ei saanud alguses aru, et tal on vahel peale tööpäeva lõppu pilt sõna otses mõttes taskus ja ta on rääkimisest nii väsinud, et ei suuda mulle sellel hetkel isegi öelda, et ta kohe moment eriti aktiivseks suhtluseks võimeline pole. Aja jooksul õppisin seda ise nägema ja ei ole meil sellega küll ennam mingit probleemi olnud, oleme palju aastaid väga õnnelikult abielus olnud ja suhtleme ikka väga palju omavahel. Lihtsalt nüüd näen kohe kui tal on mingi hetk vaja pool tundi vaikust ja loomulikult võimaldan talle seda.

Või siis on tegemist teise variandiga, aga väsinult ei olnud ta oma väljenduses päris korrektne ja sulle (rasedushormoonide kaasabil :)?) tundus, et tegemist minu poolt kirjeldatud esimese variandiga. Ma arvan, et rääkige puhanult ja rahulikult asjad ikke selgeks :)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks me ei tunne sind ja ei tea mida tähendab sinu tavapärane rääkimine. Ehk sa oled sedatüüpi, kes KÕIK jutud tahab KOHE ärarääkida. Ehk siis sind ei huvita, kas teine on millelegi keskendunud ja mõtleb millelegi ja alustab kohe juttu ja tahab et teda kuulatakse. Kui olukord on nii, et sa katkestad mehe tegevusi oma rääkimissooviga, siis ehk lepite kokku. Kui tahad rääkida, lähed ettepanekuga, et tahad rääkida. Mille peale mees ütleb, et olgu 2-3 tunni pärast lõpetan, siis räägime. Sina oled asja läbimõelnud juba endajaoks, mehe jaoks aga tuleb see kui ämber külma vett kui alustad ilma sisejuhatuseta ja veendmata kas teisel on aega kuulata, rääkimist. Selline pöördumine on teist mittearvestav ja palu rääkimisega pole sellisel juhul küll miskit pistmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas võtta mehe soovi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.