Esileht Koolilaps Kuidasõpetada lapsele 11-st lahutamist?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidasõpetada lapsele 11-st lahutamist?

Postitas:

No pea täiesti tühi. Mu meelest on töövihikus nii raskesti seletatud, et isegi endal läheb veidike aega kuid esimese klassi lapsele ei oska ma seda selgeks teha. On kellelgi idagi lihtsamat välja töötatud? Tänud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õpeta kõigepealt kümneni lahutamist ja siis kümnest selle ülejäänud osa maha lahutamist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige algoritm on selline: nt 11-5, kõigepealt lahutad ära 1, saad 10 ja siis lahutad 10-st veel 4. Nõrgemale lapsele võib isegi need 1 ja 4 enne 5 peale kirjutada. Koos arutate, mitu tuleb võtta, et alles jääks 10 ja siis mitu veel jääb võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 17:30; 22.02 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil üleminekuga liitmine oli? Meil oli töövihikus see doominoklotsidega variant, minu meelest üsna asjalik, aga lapsel sellest süsteemist ikkagi raske aru saada ja nii kirja panna nagu peaks. Muidu oskab lahutada küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige algoritm on selline: nt 11-5, kõigepealt lahutad ära 1, saad 10 ja siis lahutad 10-st veel 4. Nõrgemale lapsele võib isegi need 1 ja 4 enne 5 peale kirjutada. Koos arutate, mitu tuleb võtta, et alles jääks 10 ja siis mitu veel jääb võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 17:30; 22.02 20:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Kuidasõpetada lapsele 11-st lahutamist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.