Esileht Ilu Kuivade juuste meditsiiniline põhjus?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuivade juuste meditsiiniline põhjus?

Postitas:
Kägu

Värvin 100% loodusliku värviga, kasutan jamavabasid juuksehooldustooteid, kannan mütsi, mässan pidevalt õlide ja maskidega, ei kuumtöötle ning juuste seisukord lihtsalt ei parane. Aastaid. Kas põhjus võib tulla seespoolt? Ma olen täiesti nõutu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt sama, mis rasuste juuste põhjus: hormoonid.

Minul on juuksed normaalsed olnud ainult raseduse ajal. Muul ajal pean iga päev pesema, sest alati on järgmiseks hommikuks täielik võipakk peas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, ma jätsin ühe asja selgitamata. Peanahk, nagu ka nt näonahk, on mul tegelikult rasust tüüpi, aga sellest hoolimata on juuksed nagu õlekõrred peas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Värvin 100% loodusliku värviga, kasutan jamavabasid juuksehooldustooteid, kannan mütsi, mässan pidevalt õlide ja maskidega, ei kuumtöötle ning juuste seisukord lihtsalt ei parane. Aastaid. Kas põhjus võib tulla seespoolt? Ma olen täiesti nõutu.

äkki jätaks õlid ja maskid ära ja ei mässaks enam nii palju? Kas juuksejuur ei lähe samuti rasvaseks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pesed liiga sageli?
Voibolla sobiks ainult palsamiga pesemine ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

On olemas ka selline juuksetüüp – otsad kuivad ka katkevad, peanaha juurest ülirasvased. Üldiselt aga jah, juuksed on inimestele nn kaasa anutud ja neid päris teiseks muuta pole võimalik. Kõik, kellel on probleemsed juuksed ja peanahk teavad seda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik tegelikud juukseprobleemid tulevad seestpoolt. Välispidine on tilulilu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pesen ülepäeva, pikemat vahet jätta ei saa. Juba järgmisel päeval tegelikult on rasune ja juuksed ludus, aga nii, et kannatab veel kuidagi olla. Nädalavahetusel annan pikema puhkuse neile, kui just teiste inimestega kohtuma ei pea. Alguse sai see sellest, et oma lollusest kasutasin pikka aega ainult maski ja palsamit üldse mitte. Juuksed hakkasid suvaliselt kõrguselt juba ära murduma ja katki lähevad otsad mul ka ruttu. Šampooni panen ainult peanahale, ei hõõru enam kogu juuksepikkusesse ja kui meelde tuleb, panen veel enne pesu õli juukseotstele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Võimalike lihtsamaid seespidiseid põhjuseid:

D-vitamiini puudus (kui D-vitamiini tase veres pole teada, siis kindlasti kontrollida). Kui madal tase, siis igapäevane D-vit doos alates 100mikrogrammist (4000IU) peale, madalamatega pole mõtet mässatagi. Ja mõne aja pärast kontrollida, kas tase veres on tõusnud.

Ränipuudus, sel juhul tuleks hakata räni toidulisandit sööma. Biosil tilgad näiteks (on kapslid ka, aga kapslipakist jätkub väheseks ajaks ehk läheb hind kalliks).

Omega-3 rasvahapete puudus. Koerte ja kasside pealt on näha, et kui sööta iga päev regulaarselt kasvõi tavalist rapsiõli, läheb karv intensiivsemalt läikivaks ja libedamaks.

Kindlasti on nö. keerulisemaid ainevahetuslikke põhjuseid ka, millele pole lihtne jälile saada.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ilu Kuivade juuste meditsiiniline põhjus?