Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kuivamistriip (pilt)

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: kuivamistriip (pilt)

Postitas:

https://www.upload.ee/files/13317363/20210716_125442.jpg.html

evad on hiljaks jäänud 6 päeva, tavaliselt max mis kunagi üle on läinud on 4 päeva ja see ka kunagi ammu, äpist kontrollisin.

Sai tehtud test. Eile õhtul( pildil ülemine test) ja täna hommikul ( pildil alumine test)

Eile polnud sellel ülemisel testil mingit kõrvaltriipu, see peaks olema ööga tekkinud. On see kuivamistriip?

Täna tegin hommikul ka testi, alumine pilt siis ja ei ühtegi triipu kõrval.

Lihtsalt paneb muretsema et miks päevad üle läinud päris pikalt. Kas tõesti selle kuuma ilmaga tsüklihäire. Mingeid sümptomeid ( rinnad hellad, kõhuvalu ) pole

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.07 13:06; 16.07 13:54; 17.07 13:00; 17.07 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama imelik olukord. Olen saanud mitmeid negatiivseid teste, ühe (ilmselt) vigase testi(ilmus laik) ja siis täna hommikuse testi(pilt), millele tuli joon u 10min pärast.

https://www.upload.ee/files/13317499/IMG_20210716_124712.jpg.html

Viimane menstruatsioon oli mai lõpus. Täna tsükli 49 päev.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama imelik olukord. Olen saanud mitmeid negatiivseid teste, ühe (ilmselt) vigase testi(ilmus laik) ja siis täna hommikuse testi(pilt), millele tuli joon u 10min pärast.

https://www.upload.ee/files/13317499/IMG_20210716_124712.jpg.html

Viimane menstruatsioon oli mai lõpus.

Veider jaa. Minu testile on konkreetselt kirjutatud et lugeda 3 minuti pärast. Kui täis on 5 min , ei tohiks enam testitulemust arvestada.

Teema allpool ma ka loen et päevad muudkui hilinevad kellelgi jne.

Kas tõesti see ränk kuumus mõjutab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.07 13:06; 16.07 13:54; 17.07 13:00; 17.07 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama imelik olukord. Olen saanud mitmeid negatiivseid teste, ühe (ilmselt) vigase testi(ilmus laik) ja siis täna hommikuse testi(pilt), millele tuli joon u 10min pärast.

https://www.upload.ee/files/13317499/IMG_20210716_124712.jpg.html

Viimane menstruatsioon oli mai lõpus.

Mina soovitaks teil mõlemal täna helistada ja panna aeg arstijuurde või küsida veretesti jaoks aeg esmaspäevaks või minna tasulisse täna-homme. Tallinnas Confidos ma käisin juunis reede hommikul verd andmas ja õhtuks oli tulemus olemas, kuigi lubasid laupäeva hommikuks.

Pole mõtet end hulluks mõelda vaid ikka arstiga rääkida 🙂

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 15:14; 17.07 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka ilmselt kuumuse tõttu eelmine tsükkel 35 päeva. Muidu oli alati nagu kellavärk 29 päeva.

Noh, oletasin, et see kuu on siis sama lugu

Tegin tsükli 32.päeval igaks juhuks ikkagi rasedustesti ja sain ilusa tugeva positiivse tulemuse ????

DPO 13 oli veel täiesti negatiivne

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täan hommikul uue testi. Täiesti negatiivne. Ovulutsioonist möödas ka 20 päeva.

Ma täiesti 100% kindel et pole rase. Aga ei saa aru kuidas need päevad hilinevad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.07 13:06; 16.07 13:54; 17.07 13:00; 17.07 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täan hommikul uue testi. Täiesti negatiivne. Ovulutsioonist möödas ka 20 päeva.

Ma täiesti 100% kindel et pole rase. Aga ei saa aru kuidas need päevad hilinevad

Vaktsineerisid koroona vastu äkki? Neil pidi tsükli sassi lööma, vähemalt algul.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile.

Ei ole vaktsineeritud.

Pool h tagasi päevad hakkasid. Thanks god.

Ilmselt on tingitud kõik sellest suurest kuumusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.07 13:06; 16.07 13:54; 17.07 13:00; 17.07 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks teil mõlemal täna helistada ja panna aeg arstijuurde või küsida veretesti jaoks aeg esmaspäevaks või minna tasulisse täna-homme.

Milleks ometi? Nad ei ole ju rasedad? Milleks koormata meditsiinisüsteemi? Mis on selle mõte, ma tahaks teada. Mida see ‘täna-homme’ annab? Ühel täiskasvanud täiearulisel naisel võiks ometi olla nii palju mõistust peas, et mitte iga tsüklihäire pärast joosta kellegi käest aru pärima, vaid vaikselt ise vaadata-oodata ja siis otsustada. Selliste rasedushüsteerikute pärast vbl ei saa tõsiste haigustega naised piisavalt kiiresti arstile (verejooksud, kasvajad).

Ja kui ongi rasedus, siis kuhu sellega ‘täna-homme’ tormama peab? Mis juhtub selle rasedusega siis, kui ei torma?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh vabandust. Unustasin, et perekooli käod on targemad, kui arstid. ????????????
<p style=”text-align: center;”></p>

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 15:14; 17.07 18:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kuivamistriip (pilt)