Esileht Kodunurk Kuivati/pesumasin tekitab väga palju riidetolmu peale kuivatamist

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kuivati/pesumasin tekitab väga palju riidetolmu peale kuivatamist

Postitas:

kuidas sellest kiiresti lahti saada?Tavaliselt pesu pestes tolmu ei teki, ainult kuivatis. Tumedat pesu seejärel pestes rikub see pesu täiesti. Neil, kel sama probleem, kuidas saate nö ruttu masina riidetolmust  vabaks?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 10:46; 09.12 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas sellest kiiresti lahti saada?Tavaliselt pesu pestes tolmu ei teki, ainult kuivatis. Tumedat pesu seejärel pestes rikub see pesu täiesti. Neil, kel sama probleem, kuidas saate nö ruttu masina riidetolmust vabaks?

Aeg-ajalt teen trumlipesuprogrammiga masinale pesu. Kuivatis tekib tolmu, sest tolm on riiete sees, kuivati klopib selle sealt välja ju.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 11:13; 10.12 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, masinat tuleb hooldada. Mul on pesumasin/kuivati 2-in-1 masin ja elan väga tolmurikkas kodus – on vaja regulaarselt puhastada väljakäivat filtrit, pühkida puhtaks see kummist tihend masina ja ukse vahel ning teha loputustsüklit tühja masinaga (“tub clean”).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eraldi kuivatis selliseid probleeme ei ole. Pesutolmu tuleb küll palju, kuid kõik koguneb filtrisse. Riiete sisse ei jää midagi ja masin on seest täiesti puhas.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks pesupulbri asemel geeli hakata kasutama, pesupulbrites sisalduv tseoliit paneb pesu isegi ilma kuivatita tolmama.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 2-1 masinal on mingi 15-minutiline kiirpesu, suurema tolmu korral lasen selle ilma pesuta läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu Samsungi 2-ühes masin tuustib tolmu riietest välja kui kuivatab, ajab masina ukse juurde. Arvasin, et kõik ilma filtrita masinad teevad nii…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu Samsungi 2-ühes masin tuustib tolmu riietest välja kui kuivatab, ajab masina ukse juurde. Arvasin, et kõik ilma filtrita masinad teevad nii…

minu lg samamoodi, tiba tolmu koguneb tihendi peale. aga seda on minimaalselt, ma ei teagi, miks (sest igalt poolt võib ju lugeda, kuidas kuivati muudab riided hõredamaks). sõna otses mõttes palju on seda riidetolmu vaid siis, kui pesus on paar vanemat sorti froteerätikut, mis on oma aja ära elanud. need ajavad tõesti sodi välja kuivatis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ajavad tolmu samuti froteerätid, koguneb ka kõige rohkem ukse juurde tihendisse, aga kui ei saa kõike kätte, siis mõnda aega tumedaid riideid ei saa üldse pesta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 10:46; 09.12 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus tolmust koguneb siiski masina korpuse sisse. Mul mees võtab aeg-ajalt masina pealt lahti ja korjab selle vildi välja. Paari aasta tagant on ok seda teha, aga vajalik siis, kui masin enam ei kuivata. LG 2IN1 masin on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 11:13; 10.12 11:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Kuivati/pesumasin tekitab väga palju riidetolmu peale kuivatamist