Esileht Väikelaps Kujundatud väikelapse riietus

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kujundatud väikelapse riietus

Postitas:
Kägu

Kas keegi on Eestist leidnud koha, kus müüakse ilusaid väikelaste riideid, kuhu on võimalik enda tekst (lapse nimi) peale kujundada?

Olen teadlik t-särgi poest, aga tahaks natuke viisakamat riietust t-särgist.

 

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt võid sa t-särgi poodi viia ka misiganes oma riide-eseme ja lasta sinna peale trükkida asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta teeb ise – toorikud on peamiselt vist valged, aga kujutan ette, et saab vastavalt erisoovidele ka teha https://www.shhhcreations.ee/tootekategooria/bodidsargid/

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui trükkida ei taha, saab lasta tikkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on Eestist leidnud koha, kus müüakse ilusaid väikelaste riideid, kuhu on võimalik enda tekst (lapse nimi) peale kujundada?

Olen teadlik t-särgi poest, aga tahaks natuke viisakamat riietust t-särgist.

tead, anna see raha kuhugi annetuseks.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on Eestist leidnud koha, kus müüakse ilusaid väikelaste riideid, kuhu on võimalik enda tekst (lapse nimi) peale kujundada?

Olen teadlik t-särgi poest, aga tahaks natuke viisakamat riietust t-särgist.

tead, anna see raha kuhugi annetuseks.

Olen püsiannetaja, vabatahtlik tugiisik ja tegelen igapäevaselt veel ka halval järjel peredega. Enda töö ja pereelu kõrvalt. Milleks selline kommentaar? Teen palju head teistele ja leian, et mul on enda teenitud rahaga okei teha, mida soovin.

Sa isegi ei tea, mis kontekstis mul sellist riietust vaja on, aga Kukus kohe halvustava.

Vaata iseenda sisse!

 

 

+12
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on Eestist leidnud koha, kus müüakse ilusaid väikelaste riideid, kuhu on võimalik enda tekst (lapse nimi) peale kujundada?

Olen teadlik t-särgi poest, aga tahaks natuke viisakamat riietust t-särgist.

tead, anna see raha kuhugi annetuseks.

Olen püsiannetaja, vabatahtlik tugiisik ja tegelen igapäevaselt veel ka halval järjel peredega. Enda töö ja pereelu kõrvalt. Milleks selline kommentaar? Teen palju head teistele ja leian, et mul on enda teenitud rahaga okei teha, mida soovin.

Sa isegi ei tea, mis kontekstis mul sellist riietust vaja on, aga Kukus kohe halvustava.

Vaata iseenda sisse!

kus kohas sa halvustamist nägid. Sulle anti soovitus raha mõistlikumalt kulutada. Sa siis kirjuta lahti, miks on vaja kiiresti kasvavale lapsele kujundatud riietust. See sõna kujundatud on juba mitmeti mõistetav.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa siis kirjuta lahti, miks on vaja kiiresti kasvavale lapsele kujundatud riietust.

Sest tal on “töö ja pereelu”, tööks seejuures ilmselt see eelmainitud lehekülg, mille reklaamimiseks see teema tehtud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peab ikka kõike põhjendama siin perekoolikatele 🙂

Katsuge olla nüüd…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest eeldus, et laps kiiresti kasvab?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa siis kirjuta lahti, miks on vaja kiiresti kasvavale lapsele kujundatud riietust.

Mina küsiks hoopis, et miks keegi tahab, et iga vastutulija su väikelast nimepidi kutsuda oskaks. Võimalik, et olen liiga paranoiline. Aga mulle endale maalisid lapsed kunagi sünnipäevaks t-särgi, muuhulgas kirjutasid mu nime suurelt üle kõhu, no ja kohe üldse ei taha seda avalikus kohas kanda just selle nime pärast.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest eeldus, et laps kiiresti kasvab?

küsiti väikelapse foorumis väikelapse riietuse kohta. Kas tegemist on surnule kujundatava riietusega, kui ta ei kasva? Väikesed lapsed kasvavad minimaalselt korra aastas oma riietest välja.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

käepael lapsele on parem kui vaja nimi ja tel nr peale panna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa siis kirjuta lahti, miks on vaja kiiresti kasvavale lapsele kujundatud riietust.

Mina küsiks hoopis, et miks keegi tahab, et iga vastutulija su väikelast nimepidi kutsuda oskaks. Võimalik, et olen liiga paranoiline. Aga mulle endale maalisid lapsed kunagi sünnipäevaks t-särgi, muuhulgas kirjutasid mu nime suurelt üle kõhu, no ja kohe üldse ei taha seda avalikus kohas kanda just selle nime pärast.

Selline särk ei olegi mõeldud ju avalikus kohas kandmiseks. Kanna kodus oma laste nähes. Sellise särgi väärtus on selles, et oma lapsed tegid, mitte selles, mis sinna peale on kirjutatud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa siis kirjuta lahti, miks on vaja kiiresti kasvavale lapsele kujundatud riietust.

Mina küsiks hoopis, et miks keegi tahab, et iga vastutulija su väikelast nimepidi kutsuda oskaks. Võimalik, et olen liiga paranoiline. Aga mulle endale maalisid lapsed kunagi sünnipäevaks t-särgi, muuhulgas kirjutasid mu nime suurelt üle kõhu, no ja kohe üldse ei taha seda avalikus kohas kanda just selle nime pärast.

Selline särk ei olegi mõeldud ju avalikus kohas kandmiseks. Kanna kodus oma laste nähes. Sellise särgi väärtus on selles, et oma lapsed tegid, mitte selles, mis sinna peale on kirjutatud.

Ma julgeksin äkki omaenese laste maalitud särgiga ennast avalikus kohas ka muidu näidata.

Ja kas samamoodi on need riided, mida teemaalgataja otsib, mõeldud ainult omas kodus (või äkki lasteaias) kandmiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest eeldus, et laps kiiresti kasvab?

Miks sa aastavanuse teema üles kaevad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Väikelaps Kujundatud väikelapse riietus