Esileht Ilu ja tervis Kujutan ette või?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kujutan ette või?

Postitas:

Kas peale lapse sündimist võib veel lapse liigutusi edasi tunda? Laps juba 11-kuune, ja nüüd just hiljaaegu tunnen päeva või paari tagant, nagu beebi liigutaks kõhus, ometi päevad käivad edasi ja rase olla küll ei tohiks. Nüüd mõtlengi, et ehk mingi järellainetus vms. Praegu ikka päris usinasti taob, no ma ei tea…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 14:20; 26.03 15:01; 29.03 16:39; 30.03 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul samamoodi…kohati nagu teeki taoks sees, ehk on lihtsalt gaasid/soolikad 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaaa, mul sama tunne 😀 Laps 4-kuune. Iga päev tunnen neid \”liigutusi\” nagu siis kui tundsin raseduse ajal esimest korda 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 14:49; 26.03 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ja mu õel ka selliseid asju olnud päris palju hiljem peale sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

gaasid soolestikus:) palju on ju lapse esimesi liigutusi võrreldud just gaasidega või siis nö nagu liblikad oleks kõhus või kalad ujuks. Kuna tead, mis on lapse liigutused, siis nüüd seostad neid gaase just tita liigutamise tundega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, gaasid ei ole, sest ned on natuke liiga tugevad ja kui käega katsun, siis sõrmede all ka tunda. Ju ta siis mingi muu liikumine on, aga gaasid kindlasti mitte, gaaside liikumist mäletan hästi. See ikka selline teravam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 14:20; 26.03 15:01; 29.03 16:39; 30.03 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee test

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitaks ka testi teha. kui päevade puudumine on ainus, mis toetab su arvamust, et rase olla ei saa, siis ma sellele küll eriti ei panustaks.
arvan, et naine ikka teeb vahet, kas on gaasid või toimub midagi päriselt – kui sul ikka on täiesti lapse liigutustega sarnane \”elu\” kõhus, siis mingi järellainetus see küll ei ole, soovitan testi ja arsti juurde minekut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tunnen ka:) laps on juba 8kuune ja päevi pole, kindlasti ei ole gaasid ega uus rasedus.
Selline melanhoolia vist…või skisofreenia:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, jah, teie, kes te soovitate testi teha 😀 Mu laps oli 1,5 kuune kui hakkasin tundma seda tunnet täiesti lambist 😀 Sellel ajal polnud ma veel vahekorras olnudki esimest korda peale sünnitust 🙂 Seega rasedus see olla ei saa ^^

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 14:49; 26.03 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gaasid ikka jah, see on täiesti tüüpiline nähtus peale rasedust. Kõht on kuidagi tundlikum kui enne rasedust vist. Ja see kes käe all tunneb liikumist – no ikka on kas gaasid või siis soole sees see jämedam kraam liigub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhulihased on nõrgemad, igasugu sidemed nõrgemad. Seepärast käe all ka tunda seedetegevus. See nagu minu talupojaloogika

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka pärast teist last ja tunnen mõnikord siiani (noorem on üle aasta). Rase ei ole:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paeluss!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli pärast esimest last. Minu meelest fantoomliigutusteks nimetatakse seda. Kui uuesti päevad algasid (laps oli juba üle 1.5a siis), siis kadusid ära. Ei olnud uut rasedust (kuigi muidugi tasub testida igaks juhuks). Ei olnud ka paelussi. Gaase ka ei usu – muul ajal pole gaasid iial sellist tunnet põhjustanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul liikusid ka gaasid nii ca aasta. Aga igaksjuhuks tee ka rasedustest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tundsin u 6k peale sünnitust ‘liigutusi’. Rase ei olnud. Nüüd möödas üle 2a, enam tundnud ei ole. Ma arvasin, et mul on peas midagi lahti 🙂 Rõõm lugeda, et ma pole ainuke ega kujutanud seda endale ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

fantaasia maailm 5+!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Test oli negatiivne, kuigi ma tegin kohe õhtul, ei tea kas ja kui palju loeb.
Fantaasiamaailm võib 5+ olla, aga kui teised ka kõhu pealt katsudes tunnevad, siis seal jääb minu fantaasiast üksi väheks. Gaasid nad ei ole, need liiguvad teistmoodi ja ma polegi ausalt öeldes aru saanud, kuidas neid asju omavahel saab segi ajada, minul on nad ikka erinevad – võib-olla siis mõnel ei ole. Noh, inimesed erinevad.
Hetkel mõtlen, et ootan ja vaatan, mis edasi saab, sest muidu lisaks liigutustele on ka tihe wc-s käimine, nagu mul esimese rasedusega oli, ja seda juba mõnda aega, lihtsalt seostada ei osanud. Lisaks on ka tuttav surve ribidele. Samas on see kõik selline, mis võib ka millesti muust olla ja rasedusega on lihtsalt soolte asetus vms muutunud ja tunnen hoopis midagi muud.

Kahtlane värk on, aga ega ise ka hästi uskuda ei taha, et nii pika aja jooksul pole märganud. Olgem ausad, liigutused tulevad ju alles 20-nda nädala paiku, mis tähendaks, et olen pool rasedust maha maganud. Väheusutav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 14:20; 26.03 15:01; 29.03 16:39; 30.03 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gaasid või lihastõmblused. Ma pakun, et pooled neist varajastest \”lapse liigutustest\” (käib ju nt perekooliski justkui võistlus, et kes varem lapse liigutusi tunneb) on tegelikult libaliigutused. Mul olid sellised liigutused terve läinud suve ja pool sügist takkapihta. Noorim laps oli sel ajal kolmene. No ikka palju hullem müdin käis kui ükskõik kes mu kolmest lapsest tegi. Kõht kohati päris hüppas ja käega oli tunda. Ma tegin kaks korda rasedustesti – ei midagi. Käisin günekoloogi juures asja tegemas (ei ütelnud muidugi, et olematu titt liigutab – oleks arvanud, et ma hull olen). Kurtsin hoopis, et valutab. Katsus, tegi tupesisese uh. Terve. Liigutused käisid edasi. Ühel päeval märkasin, et enam ei ole tükk aega liigutanud. Kusjuures puuksutamist ei olnud sugugi rohkem kui enne või pärast seda. Tegelikult on mul selliseid kohe väga lapse liigutusi meenutavad liigutused olnud elu jooksul ka näiteks kannikas ja reies, kusjuures pikema aja vältel korduvalt. Tundsin neid mõni aeg peale lapse sündi. Küllap siis mõne lihaskimbu või -kiu tõmblused. Need olid ka selgelt käe all tuntavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetamine paneb seedimise teistmoodi käima küll. Kui laps tissi otsas, hakkasin hullusti peeretama.
Gaaside liikumine kõhus on lapse liigutustele väga sarnane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pakkun samuti, et kõhulihased.
mul kaks last 4 aastane ja 1,5 aastane.
ma samuti tegin neid raseduteste, kuid tulutult. kõhu peal palju närve ja peale last arvatavasti tundlikumad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihased jah. Need alles taastuvad rasedusest. Ja siis tõmblevad sedasi. Normaalne nähtus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan asjalikke vastajaid, lihased võivad olla küll.
Ma siis rohkem enam ei kujuta ette 😛
Kuigi see viis mõtted sinnamaale küll, et võiks olla teine veel 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 14:20; 26.03 15:01; 29.03 16:39; 30.03 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on laps juba 7-aastane. Ja ikka tunnen aeg-ajalt \”lapse liigutusi\” 🙂
Minu puhul on tegu kõhugaasidega. Kusjuures enne rasedust ma ei tundnud neid mitte kunagi. Aga peale lapsesaamist tunnen väga selgelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu ja tervis Kujutan ette või?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.