Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kukijamuki, kuidas läinud?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kukijamuki, kuidas läinud?

Postitas:
Kägu

Meenusid varasemast ajast ja pole ammu midagi kuulnud. Kas ivf õnnestus? Keegi teab?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta võttis viimati sõna aprillis, et geneetiku konsultatsioonile minna. Huvitab kah, kuidas tal vahepeal läks?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kukijamuki

Kukijamuki täitsa tegutseb veel!

Geneetiku juures käidud ja ootame vastuseid.

Senine “skoor”:

1. IVF 9ndl

2. iserasestumine 7ndl

3. IVF 5ndl

4. iserasestumine 10ndl (kaks tühja lootemuna)

Seega läbi kogetud kaks iseeneseslikku katkemist ning kaks tabletiaborti (üks haiglas kuna 9ndl ja teine tühjade lootemunadega kodus).

Külmas enam miskit pole ja otsest plaani ka pole, mingis järjekorras vist ikkagist olen järgmise IVF-ringi jaoks. Eelmise ringi omad kõik ära kasutatud; kevad 2021 saadi kolm viiepäevast külma, kaks katkesid, ühest ei arenenud miskit.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Geneetiku juures käidud ja ootame vastuseid.

Kahju kuulda, et rasestumine pole veel õnnestunud. Mida geneetik arvas?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kukijamuki

Ootame veel vereproovide vastuseid, vestlusest ei tulnud midagi välja.

Eks see viimane kahe tühja lootemuna juhtumine on kahtlane fakt, aga muud ei kommenteeritud miskit.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kukijamuki, kas mingeid vastuseid said, kahe tühja lootemuna osas? Mul ka ivf ja sama… arusaamatu, miks ja kuidas sellised asjad juhtuvad!

LP

0
0
Please wait...

Postitas:
Kukijamuki

Tühjadest lootekottidest rohkem praegu juttu pole tehtud, mingeid kromosoomianalüüse teeb geneetik veel, aga saan aru, et nii väikeste raseduste peetumisel ei saagi miskit väga rohkem uurida.

Sain juba aga geneetikult teada, et ka mul Faktor V Leideni mutatsioon ehk veenitromboosi risk suurenenud 3-8x. Sain saatekirja tromobosikabinetti ja lähen käin endokrinoloogi juures, IVF järjekorras olen ka muidugi endiselt.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noojh. Miks ei võiks lapsi saada vaid terved naised. Minu jaoks mõistatus. Miks haiged naised punnitavad?

+5
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Noojh. Miks ei võiks lapsi saada vaid terved naised. Minu jaoks mõistatus. Miks haiged naised punnitavad?

Siia foorumisse on eriti kirgas pliiats sattunud, iga teema all ainult möliseb..

+10
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks ei võiks teemat kommenteerida ainult vaimselt terved inimesed? Minu jaoks mõistatus.

+14
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks ei võiks teemat kommenteerida ainult vaimselt terved inimesed? Minu jaoks mõistatus.

Mida ta valesti ütles?

+5
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks ei võiks lapsi saada vaid terved naised. Minu jaoks mõistatus. Miks haiged naised punnitavad?

Paar küsimust. Mida sa teeksid samasuguses olukorras või mida soovitaksid oma lähedasele, kes unistab lapsest? Mis põhjusel sa oled selle foorumi alateemas ja võtad sõna?

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paar küsimust. Mida sa teeksid samasuguses olukorras või mida soovitaksid oma lähedasele, kes unistab lapsest? Mis põhjusel sa oled selle foorumi alateemas ja võtad sõna?

Ei üritaks ise last saada ega soovitaks seda ka oma lähedasele, kes unistab lapsest, kui see unistaja on füüsiliselt haige inimene ja ilma meditsiini räige sekkumiseta lapsi ei saa. Mis siin nii keerulist on?

+5
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei üritaks ise last saada ega soovitaks seda ka oma lähedasele, kes unistab lapsest, kui see unistaja on füüsiliselt haige inimene ja ilma meditsiini räige sekkumiseta lapsi ei saa. Mis siin nii keerulist on?

Aga kas näiteks vähki võib ravida? Kas südameoperatsiooni tohib teha? Kas haige südamega inimene võib soovida normaalset elu elada?

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja ilma meditsiini räige sekkumiseta lapsi ei saa.

Mis vahet on sellel, kuidas laps saadakse? Inimesed tarvitavad ka erinevaid ravimeid, tehakse operatsioone, see on samuti meditsiiniline sekkumine. Sama hästi võiksid sa noomida inimesi, kes saavad loomulikul teel lapsi, kuigi nende lähikondlaste hulgas on mõni pärilik haigus. Sellisel juhul ei tohiks vist keegi lapsi saada, sest enamuse suguvõsas on pärilikke haiguseid.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis vahet on sellel, kuidas laps saadakse?

Loodus üritab liigi reproduktiivfunktsioonile vastu töötada, et liigi haiged ja seega elujõuetud isendid ei paljuneks. See vahe ongi. Kui nt joodikute geenid on tugevamad ja nemad saavad lapsi ilma meditsiinilise vahelesekkumiseta, siis see ongi looduslik valik. Nende geenid ongi tugevamad. Nii lihtne ongi, tahate või mitte. Mina arvan, et haiged naised/mehed, kes peavad järglaste saamiseks punnitama kaasaegse meditiini abi, ei peaks üldse järglasi saama, sest nende järglastel kordub seesama muster ja geenid üha nõrgenevad. Kunstviljastamine teenib vaid inimeste endi huve ja kapriise, mitte kunagi aga looduse poolt valitut.

+5
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis vahet on sellel, kuidas laps saadakse?

Loodus üritab liigi reproduktiivfunktsioonile vastu töötada, et liigi haiged ja seega elujõuetud isendid ei paljuneks. See vahe ongi. Kui nt joodikute geenid on tugevamad ja nemad saavad lapsi ilma meditsiinilise vahelesekkumiseta, siis see ongi looduslik valik. Nende geenid ongi tugevamad. Nii lihtne ongi, tahate või mitte. Mina arvan, et haiged naised/mehed, kes peavad järglaste saamiseks punnitama kaasaegse meditiini abi, ei peaks üldse järglasi saama, sest nende järglastel kordub seesama muster ja geenid üha nõrgenevad. Kunstviljastamine teenib vaid inimeste endi huve ja kapriise, mitte kunagi aga looduse poolt valitut.

Kust sa võtad sellist infot, et järglastel mingi muster kordub ja geenid nõrgenevad? Lambi jama ajamine. Asi ei ole tihti üldse ju geneetilistes vigades, igasuguseid põhjusi on, miks IVFi tehakse. Ja on ka selliseid paare, kellel on kõik näitajad korras, aga ikka ei õnnestu rasestuda.

Nimetada lapse saamist kapriisiks on pisut lapsik iseenesest. Ainult inimene, kes ei tea, mida tähendab tõesti soovida olla ema, võib selliseid väiteid pilduda.

Ei saa aru, mis häda on sellise teema all üldse kommenteerima tulla oma “tõde”, kui sa isegi ei puutu teemaga üldse kokku? Igav?

+10
-5
Please wait...

Postitas:
Kukijamuki

Kommenteerijale, kes “haigetest naistest” aru ei saa – annan au, et julged mõttekäigud ja veendumused, aga mind väga huvitab sinu mõttemaailma vundament ja üleüldine taust. Kes sa oled ja kust sa tuled? Miks sa siin teemades üldse oled? Milline on olnud sinu teekond lapsesaamisel? Kas oled elus pettunud meditsiinisüsteemis? Kas sul on religioosne taust (a’la Jehoova tunnistaja)?

Ja lõpetuseks: Kas südameaspiriini võtmine või verevedeldaja süstimine on ka meditsiini räige sekkumine?

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole rasedusele kaasa aitamine suurem sekkumine rasedusest hoidmisest 🙂 kui see kuri kägu ise on rasestumise vastaseid vahendeid kasutanud selle asemel et olla vahetpidamata rase – puhas inimese kapriis mitte looduse soov!

Mind huvitaks ka kas selle haigete naiste vastase lapsed on elus saanud mõnda rohtu, võibolla isegi vaktsiini. Ilma meditsiini räige sekkumiseta oleks pooled lapsed 5ndaks eluaastaks surnud. Looduslik valik.

Kas tõesti on too kägu pooled oma paljudest lastest matnud meditsiinilise puutumatuse ja looduse poolt olemise nimel, siis tõesti – Tegemist on puhta südametunnistuse aga peast väga haige inimesega. Kui ta lapsed siiski midagi saanud või kui neid ainult paar tükki peaks olema…

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igaühel on õigus avaldada oma arvamust. Ka iga hinna eest rasestuda püüdjate arvamus ei ole maailma ainus tõde. Olete ise sama kurjad ja veel enam, isegi lausa isiklikult ründavad tesitimõtleja suhtes. Tema ütleb üldises plaanis välja oma elufilosoofia, teie hüppate aga talle isiklikult näkku. Räägi välja, kas oled jehoovatunnistaja…no minge te ka puu taha.

+3
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

IVFi teemas osalejate tekstsugune arvamus ei saa olla üllatus. Mul on elufilosoofia, kus igaüks kes suudab lapse saada JA kaela kaduma kasvatama, on seda last väärt. Mõni saab lihtsalt lapse, aga sotsiaalamet võtab ära, mõni teine laseb lihtsalt tulnud haigel lapsel ära surra, mõni joob ja peksab lapsi. Aga mõni maksab Ameerika surrokaatemale, saab sellel teel lapse ning see laps saab maailma suurima armastuse ja tähelepanu ning käib nädalavahetusel helikopteriga suvilas. Ei ole kellegi teise asi öelda, et see viimane laps pole elu väärt aga esimesed on looduse imed, nagu siin oma isiklikku maailmavaatet avaldati.

Nagu siin öeldi, rasedusest hoidumine on samuti inimese madal loodust eitav soov vastutust kandmata seksida. Kui asi on maailmavaateline, peaks laskma lastel tulla. Kes ei poolda aborti, ei pea seda tegema. Kes ei poolda viljakusravi, ei pea seda tegema. Kes ei poolda loodusesse sekkumist, ei pea seda samuti tegema.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Surrogaatlus on loomulikult inimkaubandus. Iga rasedus on naise tervisele ja elule ohtlik, iga sünnitus on ohtlik. Inimene maksab, et teine inimene paneks oma elu ja tervise ohtu.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tema ütleb üldises plaanis välja oma elufilosoofia, teie hüppate aga talle isiklikult näkku.

See teema polnud filosofeerimiseks, kas ivf-i abil peaks lapsi saama. Inimesed, kes on juba teinud ivf-i, ei vaja ümber veenmist või targutamist.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kukijamuki, kuidas vahepeal on läinud? Kas ivf õnnestus?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kukijamuki

Kukijamuki endiselt lastetu ja mitterase.

Embrüoid veel külmas, sel aastal tehtud 3 siirdamist ja kõik nulliringid.

Kokku olnud siirdamisi märtsist 2021 kuni tänaseni 6tk.

Mis kehvasti, see uuesti!

0
0
Please wait...

Postitas:
ALL-

Väga kahju kuulda. Ma olen ikka sulle päris kaua pöialt hoidnud ja lootnud, aga usku ja lootus ei ole kadunud! Ükskord peab õnnestuma. 🤞

+2
0
Please wait...

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kukijamuki, kuidas läinud?