Esileht Hobinurk Kuku Raadio podcastid

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kuku Raadio podcastid

Postitas:

mis juhtunud on, ainult suured pildiplärakad ja millist ka ei kliki, ikka viimane saade juba ammu toimunud. Või olen mina koba, et uuemaid saateid üles ei leia?

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Milliseid sa mõtled?
Podcastirakendusse tulevad kõik ilusti kohale, mida ma tellinud olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulasin just Filmikägu uncut’i Ja Kristjan Gold ütles, et neil on nende oma telefonirakendus katki. ja see ei tööta korralikult.

Proovi, äkki saad kodulehelt kuulata. Või kasuta mõnda teist podcasti rakendust.

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Podcastirakendusse tulevad kõik ilusti kohale, mida ma tellinud olen.

Kus selline tellimisvõimalus on? Kuhu need tulevad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas eesti roimad uuemaid saaks kuulata?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Podcastirakendusse tulevad kõik ilusti kohale, mida ma tellinud olen.

Kus selline tellimisvõimalus on? Kuhu need tulevad?

1. Tõmbad telefoni mõne podcastirakenduse

2. Paned rakenduse otsingusse sind huvitava saatesarja nime

3. Vajutad subscribe

Edaspidi näed kohe rakendusest, kui mõni uus osa on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas eesti roimad uuemaid saaks kuulata?

Viimane hooaeg lõpeski ju juunikuus ja uusi osi veel ei ole. Minu teada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Tõmbad telefoni mõne podcastirakenduse 2. Paned rakenduse otsingusse sind huvitava saatesarja nime 3. Vajutad subscribe Edaspidi näed kohe rakendusest, kui mõni uus osa on.

Aitäh, aga mina eelistan arvutit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Tõmbad telefoni mõne podcastirakenduse 2. Paned rakenduse otsingusse sind huvitava saatesarja nime 3. Vajutad subscribe Edaspidi näed kohe rakendusest, kui mõni uus osa on.

Aitäh, aga mina eelistan arvutit.

Arvutile on samuti olemas podcastirakendused, kui sul on win10, vaata rakendustepoodi, Apple-i omanik peaks samuti oma rakendustepoe ise üles leidma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Kõik uuendused, mis veebis disaini alal tehakse (ja meil tööl siseveebis) on suured pildid ja lõpmata alla kerimine ja selle õige koha üles leidmine. Mingi mood?! Võimatu!! Minu arust palju teksti on palju ülevaatlikum kui suured pildid. Ikka muru oli rohelisem ja päikest rohkem vanasti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uued osad on kolmapäeviti kl 21 kuku raadios, aga neid mujalt pole leidnud ning magasin otse maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest enne oli kuku raadio asjad väga hästi kuulatavad. Nüüd nende uuendustega ei leia ma mitte midagi üles. Tahaks uudiste klippe kuulata, ei tea. Ainult nn vanu saateid, mille nimesid tean, neid saan otsida. Aga nii kronoloogilises järjekorras otsida, nagu vanasti oli – ei saa. Kusjuures seetõttu olen rohkem vikerraadiot kuulama hakanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna Kukus enam midagi ei toimu, siis püüan Vikerraadiot kuulata, aga ma ei saa aru kuidas saab täna eetris olnud saateid kuulata saab? Kõigi puhul suunab ainult vanemate juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KuKus on vist üleüldse midagi valesti. Varem olid päeva esimesed uudised kell 6.00. Nüüd juba mõnda aega enam mitte. Kui veab, siis on alates kuuest kaks saatejuhti eetris. Aga olen märganud, et seda ei olegi iga päev. Jääb mulje, nagu saatejuht ei ole tööle jõudnud.

Kuskil 14-15 vahel on ka suvaliselt – mõnikord on saatejuhid otse-eetris päevakajaliste teemadega. Mõnikord lastakse lihtsalt muusikat.

Olen ka avastanud end viimastel päevadel hoopis Vikerraadiole kanalit keeramas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole enam ammu Kukut otse kuulanud, kas nüüd ostetakse sinna rohkem reklaami või mis selle muutuse mõte oli? Loba-möga jaamu on ju niigi palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Hobinurk Kuku Raadio podcastid