Esileht Kodunurk Külalistega koos kokkamine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Külalistega koos kokkamine

Postitas:

Tere! Plaan suurem seltskond rahvast endale külla kutsuda. Idee on üheskoos endale õhtuöök teha, et igaüks saaks endale vajalikud koostisained toidu sisse panna. Siis on kindel, et kõik saavad süüa enamjaolt neid komponente, mis neile maitsevad. Aga peale ühise pitsa küpsetamise või tortillade söömise muid mõtteid pähe ei tule. PS! Õhtusöök oleks tubastes tingimustes. Palun veel ideid!:) Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tehke salatit, igaüks pangu enda kausikese (no võta läbipaistvad kausid, klaasid või pokaalid, siis on \”illos\” kah) sisse just neid komponente, mida soovib. salatikaste peale, natuke seista ja olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan fondüüd. Õhtu algul juustufondüü erinevate ampsudega – igasugu köögivili, lihatükid, röstitud saiakuubikud.
Õhtu lõpetaks magusa ¨okolaadifondüüga. Sobib imehästi igasugu puuvilja, pehmete küpsiste ja mis iganes pähe tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks lisaks eelpool mainitule pannkooke erinevate täidistega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorri aga see tarretise idee on lihtsalt jube!!! :)))

Tortillad on väga hea asi mida teha küll ning salat samuti!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen külalistega koos teinud sushit. Eelnevalt muidugi riisi valmis keetnud ja maitsestanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka sushit teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta hästi ette, kuidas saab korteris suure seltskonnaga koos kokata.Kas kooskokkamine on mõeldud ka ajaviitmisena? Fondüü mõte on hea, aga eeldab ka sellist väiksemat mõnusat sõpruskonda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Külalistega koos kokkamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.