Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: .

Postitas:
Kägu

.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

olin üllatunud, kui kuulsin nende 45a. kontserdist, no mida, nad ei suuda ammu enam midagi esitada

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei minagi aru saa, mis juubel, kui nad ammu pole enam tegevad. Vähemalt mina pole küll kuulnud. Võib-olla kuskil süldisünnipäevadel laulavad, aga kas seda saab tegutsemiseks nimetada?

Kui näiteks mingi ansambel loodi 50 aastat tagasi, esinesid ja olid pildil 25 aastat ja rohkem pole neid kuulda olnud, siis ikkagi on neil 50.juubelisünnipäev?

Kui nad süldisünnipäevadel esinevad, siis on nad täitsa olemas ja õigus juubeleid pidada ka. Kui üldse koos ei käi ega esine, siis neid pole olemas. Kui aga ainult omaette proove tegemas käivad, kuid üles ei astu, siis on keerulisem öelda, kas nad on olemas või mitte.
Mina näiteks käisin hiljuti üritusel, kus mängis Apelsin. Jah, seesama Apelsin, täitsa olemas – mul polnud aimugi, et nad tegutsevad, kontserte ju ei anna. Tõnu Aare ja Ants Nuut täies hiilguses.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei minagi aru saa, mis juubel, kui nad ammu pole enam tegevad. Vähemalt mina pole küll kuulnud.

Viimati nägin neid esinemas sel aastal Lasnamäe jaanitulel. Kas nad laulsid otse või tuli laul koos muusikaga lindilt, selle koha pealt sõna võtta ei julge, aga täitsa olemas olid:)

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti keegi oma raha eest läheb sellisele üritusele? Vabandust, aga nende n+1 lahkumistuuri ja kõik muu. Kunagi ammu ammu nad olid naljakad aga aastal 2019???? Meeste kiituseks muidugi peab ütlema, et raha oskavad nad teha ja mingeid süümekaid ei põe, et selle eest midagi vastu ei paku.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti keegi oma raha eest läheb sellisele üritusele? Vabandust, aga nende n+1 lahkumistuuri ja kõik muu. Kunagi ammu ammu nad olid naljakad aga aastal 2019???? Meeste kiituseks muidugi peab ütlema, et raha oskavad nad teha ja mingeid süümekaid ei põe, et selle eest midagi vastu ei paku.

Ma mõtlen ka, et 25 aastat tagasi ma kuulasin neid ja naersin kaasa. Aga praegu?
Sellest hullem saab olla ainult “Meie mees”.
Aa, see mingi velled ka. Hellad velled, vist?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuldne trio on legend. Pärnakana läksin kontserdile suure heatahtlikkuse ja rõõmuga. Aga pettumus oli suur. Ma absoluutselt ei osanud seostada neid noh… multika? tegelasi? Kuldse trioga. OK, oli paar lugu KT poolt. Golfiauto oli suht nunnu. Sepo oli tore. Seejärel singer vinger oli juba liiga pikk hoolimata volmeri vahejuttudest ja no see kala kõige lõpus oli täiesti haige ja andis kinnituse, et keegi soovis KT45 najal lihtsalt lihtsat raha teenida. Tõeline “kurgid sulle, raha mulle”. Nüüd kontserdikuulutust vaadates saan aru, et ise olin loll. Kuulutus täpselt õige ju.
Kala on nii vaimuvaene ja labane, hoolimata sellest, et neil seal head pillimängijad.
KT-lt oleks võinud jah rohkem lugusid olla. Ma ei häbene öelda, et nad on tore bänd 😀

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

OK, nad OLID tore bänd.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Milvi Kiisu

Hea Eesti muusika. Mina rahvuskonservatiivina hindan suurepärast eestikeelset lauluoskust. Meie Mees, Toomas Anni ja Patune Pool on ka muidugi toredad esinejad.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib küll Singer Vinger, ei kujuta ette, et nende kontsert liiga pikk oleks. Kalast ei tea ma midagi. Kui Kuldne Trio ainult kolm laulu esitas, siis tekkis mulle kohe huvi, et millised kolm. Omal ajal (80ndad) oli neil küll häid laule, 90ndad oli mu arust juba kehvem kraam mõningate eranditega, aga paljudele tundus meeldivat. Seal edasi ma ei tea, et nad oleks midagi teinud. Esineda muidugi võivad, eks paljude bändide hiilgeaeg jää minevikku ja esinevad sellegipoolest. Juubelituuri saab tegelikult muidugi teha ka nii, et isegi laiali läinud bändina tullaksegi nt mingiks ajaks kokku, et publikule ja endale veel nostalgialaksu pakkuda (või hoopis veel viimane võimalik tuuriraha kätte saada), aga kui põhiesinejad on teised, siis pole ehk tuuri nimetus kõige õnnestunum tõesti.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib küll Singer Vinger, ei kujuta ette, et nende kontsert liiga pikk oleks. Kalast ei tea ma midagi. Kui Kuldne Trio ainult kolm laulu esitas, siis tekkis mulle kohe huvi, et millised kolm. Omal ajal (80ndad) oli neil küll häid laule, 90ndad oli mu arust juba kehvem kraam mõningate eranditega, aga paljudele tundus meeldivat. Seal edasi ma ei tea, et nad oleks midagi teinud. Esineda muidugi võivad, eks paljude bändide hiilgeaeg jää minevikku ja esinevad sellegipoolest. Juubelituuri saab tegelikult muidugi teha ka nii, et isegi laiali läinud bändina tullaksegi nt mingiks ajaks kokku, et publikule ja endale veel nostalgialaksu pakkuda (või hoopis veel viimane võimalik tuuriraha kätte saada), aga kui põhiesinejad on teised, siis pole ehk tuuri nimetus kõige õnnestunum tõesti.

Neil pole ju ühtegi oma laulu – kõik on coverid. Nagu Meie Mehelgi.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asenda sõna kõik sõnaga enamus-nt “Kaks kokteili” on nii sõnade kui viisi autoriks märgitud Kuldne Trio. Eks neid vb on veel mõni, sest Vello Toomemets on olnud võrdlemisi viljakas laululooja, vb tegi ka miskit Trio aegadel (pole väga kursis nende loominguga). Võtsin lihtsalt korraks otsingu ette, sest ultimatiivsete väidetega vehkijad (kõik on, ainult nii jne) panevad mu kulmu kergitama :-).

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas on olemas bände, kes tegutsesid üldse alguses 2 aastat ja siis peavad ikka samamoodi oma juubeleid ja sünnipäevi. Kuldne trio on tegutsenud ikka enamuse sellest ajast, viimasel ajal muidugi vähe, aga omad kohad, kus nad käivad, on olemas olnud.

+2
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )