Esileht Kodunurk “Kuldsed käed” koristusteenus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: “Kuldsed käed” koristusteenus

Postitas:

Mõtlesin tellida neilt ühe korra hetkel.
Tahaks koristajat kord nädalas enda juurde. Ei ole mul seda aega siiski ja ei viitsi enam nii jännata. Tegu korteriga.
Kas 28 euri koristuse eest on ok hind?
Pakun ise, et 70 ruudune korter päris korda saada esimesel korral läheb aega 3-4 tundi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 10:26; 28.03 11:09; 28.03 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kas keegi teab üht tublit koristajatädi?
Tuleb välja, et neil nii palju tööd, et paar nädalat kohe ooteaeg.
Maksan samuti 28 euri 3-4 tunni eest
Asukoht viimsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 10:26; 28.03 11:09; 28.03 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsid sa ainult proffi või kõlbab isehakanu ka 🙂 Kunagi ülikooliajal teenisin koristajana lisaraha, nüüd hoian enda 2 elamist korras. Kord nädalas jõuaksin kellegi elamise veel läikima lüüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Otsid sa ainult proffi või kõlbab isehakanu ka 🙂 Kunagi ülikooliajal teenisin koristajana lisaraha, nüüd hoian enda 2 elamist korras. Kord nädalas jõuaksin kellegi elamise veel läikima lüüa.[/tsitaat]

Miks otsisin muidu firma läbi oli see põhjus, et siis kui miskit kaduma läheb, tean, kuhu pöörduda. Kuid muidugi oleksin valmis usaldama üht tublit koristajat.
Lihtsalt ei jõua enam kolme lapse kõrvalt ikkagi teha seda mida enne jõudsin ja segadus mulle ei istu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 10:26; 28.03 11:09; 28.03 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin pakkuda ka ennast,pole kyll firma aga kodusid mul jagub ja soovitaja saaksin ka vajadusel(usalduse mõttes)samuti siiamaani koik nagu usaldanud ja eks see usaldus tekibki yksteise nägemisel ja olen ka vajadusel andnud oma andmed,kindluse mõttes vms,kuigi kellegil pole neid vaja läinud:)
Otsin siis hetkel omale yht lisakodu…kui huvi,jätke oma mail ja suhtleme seal edasi?!
Terv…ja ootama jäädes…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk “Kuldsed käed” koristusteenus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.