Esileht Pereelu ja suhted Kuldsed sõnad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuldsed sõnad

Postitas:

Asi, mida enamik naisi ei mõista: mehed ei ole mõtete lugejad. Kui sa ei ütle talle, kuidas sa end tunned, siis ta ei saagi teada.

Asi, mida enamik mehi ei mõista: kui sa oma naisele päeva jooksul tähelepanu ei pööra, siis ei pööra tema sulle voodis tähelepanu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 16:45; 20.01 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma meeste rahvas. tekib küsimus kas naised on mõtete lugejad? kas naisi huvitab kuidas mehel tööpäev läks? kui palju probleeme päeva jooksul oli? (kuna sa ei kirjeldanud kas oled kodune või tööl) tänapäeval on väga palju, kus mees on on tööl ja naine kodune. see aga selleks!! aga kui palju sina täna oma mehele tähelepanu suunasid? ja kui palju sina talle oma tähele panu suunad voodis? (miks ainult mehed peavad tooma sõbrapäevaks lilli? miks ainult mehed peavad pulma aastapäevaks tooma tordi ja lilli ja viima välja sööma (kas naised ei peagi midagi tegema?) [/tsitaat]

Meie eilne päev.
Mehega suhtlesime telefoni teel. Enne kojutulekut helistas ja ütles, et pangu ma riidesse, lähme jalutame kaubanduskeskuses ringi. Kujutage ette, see idee mulle meeldis, sest istun kodus titega. Jalutamas ikka käin vankriga, aga üksi ju.
Panin aga riidesse ja sõitsime kaubanduskeskusesse. Sõitsime vankriga mööda kaubanduskeskust ja tita magas. Saime natuke omaette aega. Teised lapsed olid kodus. Ostsime midagi head ja paremat. Pudeli head shampust ja muud näksi. Rääkisime tööst mis mehel oli. Kuulan teda alati. Tean, et talle on see tähtis. Samas aga teadis tema seda, et kuna me restodes käia ei saa, sest tita veel pisike ja oma aega peaaegu polegi, et vajan ka mina väljas olemist koos temaga.
Koju jõudes panime tita tuttu ja teised lapsed saatsime magama. Ise jõime shampust, rääkisime tulevikuplaanidest ja ka sellest, kuidas kohtusime ja mis selle ajaga kõik toimunud on. Pärast oli üks ülihea seks ja alati imestame, et kuidas meil seks aina paremaks läheb 🙂
Suhe ongi üks suur koostöö. Aga kui sa oskad tööd teha, siis oskad ka sellega hakkama saada.
Natuke peab alati olema oskust asju ette näha. Ja tajuda, kuidas näiteks tülidest eemal hoida. Üks peab ikka suhtes selle võrra targem olema.
Aga lõppu panen veel selle, et kaugeltki mitte kõik päevad pole meil sellised ja tegelikult läks ikka päris palju aega, enne kui õppisime teineteise vajadusi ühtselt tundma. Ja muidugi pole üks õige suhe ilma riidudeta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma meeste rahvas. tekib küsimus kas naised on mõtete lugejad? kas naisi huvitab kuidas mehel tööpäev läks? kui palju probleeme päeva jooksul oli? (kuna sa ei kirjeldanud kas oled kodune või tööl) tänapäeval on väga palju, kus mees on on tööl ja naine kodune. see aga selleks!! aga kui palju sina täna oma mehele tähelepanu suunasid? ja kui palju sina talle oma tähele panu suunad voodis? (miks ainult mehed peavad tooma sõbrapäevaks lilli? miks ainult mehed peavad pulma aastapäevaks tooma tordi ja lilli ja viima välja sööma (kas naised ei peagi midagi tegema?) [/tsitaat]

No eks see ütlemine sellepärast, et naised üldiselt altimad tunnetest rääkima ja suhteid arutama. Aga eks erandid muidugi kinnitavad reeglit.

Ja oma mehele pööran iga päev väga palju tähelepanu, nagu tema mullegi. Ja muide meie peres on tõsti nii, et mees toob küll lilli, aga pulmaastapäevaks või ükskõik mis muudeks tähtpäevadeks organiseerin just mina tegevused, olgu selleks siis spa-nädalavahetus, kontsert, restoran vms :). Sest mulle jubedalt meeldib oma meest selliste asjadega üllatada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahjuks ei mõista ka mehed, et ka naised EI OLE mõtetelugejad. ei räägi naisega sellest, millest on vaja rääkida.
üldinimlik ja sooülene viga on lihtsalt see, kui sa võtad teist inimest iseendastmõistetavana ja eeldad igasuguseid asju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat]kahjuks ei mõista ka mehed, et ka naised EI OLE mõtetelugejad. ei räägi naisega sellest, millest on vaja rääkida.
üldinimlik ja sooülene viga on lihtsalt see, kui sa võtad teist inimest iseendastmõistetavana ja eeldad igasuguseid asju[/tsitaat]
Kuidas nimetada seda, kui oled oma mõtteid ja soove selgelt välja öelnud, kuid teine pool pidevalt need \”ära unustab\”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 16:45; 20.01 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

istume teleka ees naisega. vaatame üksteisele tummalt otsa ja naise küsib: räägi midagi. Küsin: mida ma räägin? naine: ma ei tea, räägi ükspuha mida.

eks selliseid olukordi tuleb ette ka paremates peredes nö..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]istume teleka ees naisega. vaatame üksteisele tummalt otsa ja naise küsib: räägi midagi. Küsin: mida ma räägin? naine: ma ei tea, räägi ükspuha mida.

eks selliseid olukordi tuleb ette ka paremates peredes nö..

[/tsitaat]
Naine otsib su tähelepanu, otsib sinuga kontakti, soovib kuulda su häält, olles valmis kuulama ükskõik millist möla sinu suust…Sul on ju hea naine, kulla mees 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuldsed sõnad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.