Esileht Pereelu ja suhted Küll on hea elada

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Küll on hea elada

Postitas:

Üle mitme setme aasta satun siia ja siin inimesed ikka probleemadega puntras. Minul on küll kõik imeilus. Tervis imeilus, raha korras, seisab. Ma mõtlen veidi ja kirjutan vist ühe imeilusa tõestisündinud jutustuse perekooli jaoks. Valdavalt esoteerilisest seksist. mul on sel alal rikkalikke kogemusi. Günekoloogia viskasin nurka sest kõik tükkisid tasuta pukki ronimaie. No ma siis panen adra sooja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnustusega on sul ilmselt probleeme ja väga suuri. Kohe kindlasti ei ole inimesel suhted korras kui ta vajab oma seksuaalelule tunnustust. perekoolist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesi igasuguseid. Vaimse puudega tunduvad mulle need, kes üritavad kõva häälega teiste ees endale sisendada, et neil on kõik hästi ja korras, kuigi tegelikult pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loeks küll hea meelega seda imeilusat jutustust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

silesale!
kuidas sa selle nimega kirjutada said?
mina käin selle nimega sisse.
kui sa soovid võid minuga seda nime jagada, mind see ei häiri 😉
aga uut nime ma ka võtma ei hakka.
lihtsalt imelik, kuidas saab 2 kasutajat sama nime kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]silesale kirjutas:[/small]
[tsitaat]silesale!
kuidas sa selle nimega kirjutada said?
mina käin selle nimega sisse.
kui sa soovid võid minuga seda nime jagada, mind see ei häiri 😉
aga uut nime ma ka võtma ei hakka.
lihtsalt imelik, kuidas saab 2 kasutajat sama nime kasutada.
[/tsitaat]
Statistika on teil identne, nii et keegi lihtsalt kasutas kurjasti su nime ära. Näiteks kodu- või tööarvutist, kust olid unustanud end välja logida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fantastiline perekool! Meile kirjutab sedakorda isiksuse kahestumishäirega kodanik. Tõotab taas põneb lugemine tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle teeb see ka nalja.
härra (tundub selline mehine tekst) silesale oli juba enne sees, kui mina oma paroole panin sisse tulemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh, ma loodan, et sellest saab mulle põnev lugemine! 10 aastat tagasi käisin minagi siin oma ilusast elust rõõmustamas ja teistele hüva nõu andmas. kuniks keegi mu nime pihta pani ja trollima kukkus. loobusin pikaks ajaks perekooli külastamisest.
nüüdseks on elu teinud oma korrektiivid:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]silesale kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üle mitme setme aasta satun siia ja siin inimesed ikka probleemadega puntras. Minul on küll kõik imeilus. Tervis imeilus, raha korras, seisab. Ma mõtlen veidi ja kirjutan vist ühe imeilusa tõestisündinud jutustuse perekooli jaoks. Valdavalt esoteerilisest seksist. mul on sel alal rikkalikke kogemusi. Günekoloogia viskasin nurka sest kõik tükkisid tasuta pukki ronimaie. No ma siis panen adra sooja
[/tsitaat]
kahest viimasest lausest ei saanud aru… kas sa olid mingi meesgünekoloog erakliinikus ja siis naised ronisid tasuta pukki, aga raha ei tahtnud sulle läbivaatuse eest anda? ja mis mõttes adra sooja panid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Küll on hea elada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.