Esileht Ilu Kullakreemid/seerumid

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kullakreemid/seerumid

Postitas:

Mul on talviti(ja tegelikult ka muul ajal) selline punase/lillalaiguline näonahk. Punne ei ole aga üldmulje on selline loppis ja ebaühtlane.

Olen lugenud, et Blessix kullakreemid teevad näonaha ja jume ühtlasemaks.

Kes kasutanud neid. Ja kas aitavad ka? Vahel tahaks, et jume oleks phtlane ja klaar aga samas ilma meigita.

Igapäevaselt meiki ega jumestuskreeme ei kasuta(ummistab poore).
Kasutan ka mitsellaarvett aga ei tundu aitavat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.03 21:43; 11.03 18:13; 24.04 18:00; 17.05 15:53; 23.07 17:51; 27.08 21:20; 28.12 19:31; 12.03 21:22; 24.11 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.loverte.com/et/turbliss-deeply-moisturizing-face-oil-30ml mina kasutan seda kevadel/sügisel/talvel, kui tuule tõttu näonahk punetama kipub.
Blessixi primerit olen proovinud, kuid see minu jaoks polnud oma hinda väärt.
Soovitan proovida jumestuskreemi asemel mineraalpuudrit, see ühtlustab näotooni, aga ei ummista poore(Lily Lolo oma näiteks). 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle jääb arusaamatuks, mil viisil keemiliselt inertne kuld aitama peaks.
vo mingi rasvane talvekreem? rasv isoleerib küll ilmastiku mõju ja kaitseb nahka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud Blessixi primerit, kullakreemi ja siidikreemi ja rohkem neid osta ei kavate. Midagi halba need ei teinud, kuid ühtki positiivset muutust ka ei märganud. Jume ka ühtlasemaks ei muutunud.
Võid muidugi proovida, äkki sinu nahaga teevad need kreemid imet, aga minu jaoks oli see mahavisatud raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu Kullakreemid/seerumid