Esileht Pereelu ja suhted Küllakutse

Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )

Teema: Küllakutse

Postitas:
Kägu

Nüüd kohtume aegaajalt kuskil pika laua taga. No ja nii kui see naisterahvas pokaali veini ära joob, on ta praktiliselt mul kaelas, et me peame ikka kokku saama, tule mulle külla jne.

Võtnud peaga on paljud suured sõbrad, pärast kaineks saades ei viitsigi neist kedagi näha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teangi, kuhu pöörduda. Aga TA isegi ei kahtlusta seda varianti, ma lihtsalt soovitasin tal müelda ka selle peale.

Muide…ma tean väga hästi, millest räägin. Lehti loen, naiste varjupaigas olen käinud. Funktsioneerivatest alkohoolikutest, aga tööl käivatest vanavanematega ole elanud – mitte keegi peale eelkooliealiste minu ja mu vendade ei teadnud, et nad on igal õhtul maani täis, ka mitte meie vanemad ega ammugi tööandjad või muud sugulased. Narkootikume tarvitavatest inimestest, kes on lausa edukad, aga käivad alati pikkade varrukatega riietes või kaovad aegajalt paariks päevaks, saab ka piisavalt lugeda – ja nende seas on palju lapsevanemaid. Üks mu ülemusi oli exstacy (vaabandust, kui kirjapildis eksin) tarvitaja, me ei saanud 7 aastat midagi aru. Kui oli aasta puhas olnud, siis nö hingepuhastuse raames rääkis ükskord ära, kui üks kolleeg mingi laksu all tööle saabus.

Sina jälle ei suuda kaaluda varianti, et õde on inimlikult pahane oma õe ja ema peale, sest tema sugulased ei vaevu aitama teda lapsega ja ostavad hoopis turvatooli, ja kui külla kutsub, ei ilmu 15 korda välja. Loomulikult õde teab, et nad ei ilmu välja ja kutsub juba naljaga pooleks neid. Ta ju teab, et nad lapsega appi nagunii ei tule.

See kindlasti ei vasta tõele, nagu me ei läheks appi lapsega toimetama, ta teab, et oleksime alati valmis tulema ja on mõned korrad lapse toonud nädalavahetuseks hoida, kui näiteks mehega spa-nädalavahetus on olnud. Kui olen küsinud, kas kuidagi aidata saaksin, siis turvatool oligi see asi, mis õel endal kõige rohkem hinge peal oli. Külla minekuga või õigemini sinna jõudmisega on küll nii, et kui antakse teada, et ärge tegelikult ikka tulge ja mõtlesin hoopis järgmist pühapäeva, siis tõesti ei hakka sõitma, sest väga nõme oleks vägisi ennast kohale suruda, kui on öeldud, et tõepoolest ei sobi. Mul on endal sattunud ka külalisi ikka meeletult halval ajal ootamatult ukse taha, kui kuskile minek on või kui remont on pooleli olnud, seega ma ise mingeid spontaanseid ukse taha ilmumisi ei harrasta. Õde ega tema mees kumbki kindlasti ei ole joodikud ega narkomaanid. Tülis olime viimati teismelistena ja suhtleme iga päev, messengeris, helistame vaheldumisi. Külas käivad ise tihti, samamoodi saab kokku lepitud, millisel päeval kõik vabad on, siis annavad kokkulepitud päeval teada, et varsti hakkavad liikuma ja vastan, et ootame rõõmuga. Ainult, et kui teistpidi on, et meie teada anname, et liikuma hakkame, siis järsku see kuupäev ikka ei sobi, vabandust et nii viimasel minutil. Muidugi tekkis lõpuks see mõte, et olen neid kuidagi solvanud või pahandanud millegagi ja küsisin õe käest ka, et täitsa ausalt, milles asi võiks olla, aga õde kinnitas, et ma mõtlen lihtsalt üle ja mingit probleemi ei ole, päris-täiesti ausalt ja kui oleks, siis ta ju oleks ammu öelnud ja ei kutsuks ka kuskile. Aasta on tõesti pikk aeg ja kui ma ei oleks õde terve aasta näinud, siis loomulikult oleksin mures, aga näeme üksteist korra-kaks kuus ja suhtleme nii palju, et kindlasti ei arva, et ta kodus kuidagi ohus oleks. Maja on päriselt olemas ja pilte sellest olen ka näinud, täiesti mõeldamatu, et nad valetaksid, et majas elavad. Külla kutsutud ühised sõbrannad ei ole ka samamoodi sinna jõudnud, kutsutakse, aga siis öeldakse, et arusaamatus kokkulepitud ajaga. Üks sõbranna jõudis ukse taha ka, sest ei andnud teada, et sinnapoole liigub, aga kedagi ei olnud kodus. Kogemata läks meelest ära, et plaanid muutusid. Aga ei ole ka nendega tülli mindud, sest sõbrannade juures külas käib hea meelega, nagu ka minu juures ja ema juures. Milles siis asi on, ei kujuta ette. Võib-olla ei ole remont veel täiesti valmis ja külalised jääksid jalgu, aga viisakusest öelda seda ei taha, samas siis ei peaks ju ka kutsuma. Kuna kutsuja on alati õde ise, mitte õde koos oma mehega, siis võib ka nii olla, et õemees ei soovi külalisi ja kui kuuleb, et keegi on tulemas ja temal päev hoopis muudeks asjadeks planeeritud, siis ütleb õele, et ei sobi. Varasem üürikorter oli õe oma ja siis ei saanud ehk ettekirjutusi teha, kes keda kutsuda võib, aga mulle tundub see mees muidu igati normaalne ja ei ole ka temaga tülli läinud. Võib-olla on neil korteris elades kleptomaan käinud ja ei tea, keda süüdistada ja kõige ohutum kõiki külalisi vältida. Igasuguseid (vahest pööraseid) teooriaid on pähe tulnud, miks kutsutakse, aga iga kord ära öeldakse, aga ainuke, kes vastata oskab, on õde ja tema ütleb, et probleemi ei ole, on palju kokkusattumusi.

Mees ometi ei saa keelata õel oma pere külla kutsuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ometi ei saa keelata õel oma pere külla kutsuda.

Oh, siin PKs ka loetud, kuidas mehed keelavad naisel sõbrannade ja õdedega suhelda ja sisendavad neile, et seda pole vajagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ometi ei saa keelata õel oma pere külla kutsuda.

Oh, siin PKs ka loetud, kuidas mehed keelavad naisel sõbrannade ja õdedega suhelda ja sisendavad neile, et seda pole vajagi.

Igapäevane telefonitsi suhtlemine pole siis suhtlemine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ometi ei saa keelata õel oma pere külla kutsuda.

Oh, siin PKs ka loetud, kuidas mehed keelavad naisel sõbrannade ja õdedega suhelda ja sisendavad neile, et seda pole vajagi.

Igapäevane telefonitsi suhtlemine pole siis suhtlemine?

Kes seda ütles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ometi ei saa keelata õel oma pere külla kutsuda.

Oh, siin PKs ka loetud, kuidas mehed keelavad naisel sõbrannade ja õdedega suhelda ja sisendavad neile, et seda pole vajagi.

Igapäevane telefonitsi suhtlemine pole siis suhtlemine?

Kes seda ütles.

Siis ei maksa elevanti teha pisiasjast. Suhtleb palju rohkem kui isegi tavaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtleb palju rohkem kui isegi tavaks.

Milline on tava?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtleb palju rohkem kui isegi tavaks.

Milline on tava?

Oleneb perest. Jutt oli õest, isiklikult ei lävi õega mitu aastat juba. Mingit tülli pööramist, vägivalda vms pole. Ainult vennaga oleme lähedased. Igapäevane suhtlus telefonis ja messengeris on ju palju. Kujuta ette, et käid tööl, on pere, jõuad rampväsinuna ja vahel pahas tujus koju ja pead hakkama helistama või kirjutama kõigile olulistele inimestele, keda on kindlasti märksa rohkem kui ainult õde. Kõik õed, vennad, sõbrad, laste mängukaaslaste vanemad, lähemad sugulased, suured lapsed, laste vanavanemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtleb palju rohkem kui isegi tavaks.

Milline on tava?

Oleneb perest. Jutt oli õest, isiklikult ei lävi õega mitu aastat juba. Mingit tülli pööramist, vägivalda vms pole. Ainult vennaga oleme lähedased. Igapäevane suhtlus telefonis ja messengeris on ju palju. Kujuta ette, et käid tööl, on pere, jõuad rampväsinuna ja vahel pahas tujus koju ja pead hakkama helistama või kirjutama kõigile olulistele inimestele, keda on kindlasti märksa rohkem kui ainult õde. Kõik õed, vennad, sõbrad, laste mängukaaslaste vanemad, lähemad sugulased, suured lapsed, laste vanavanemad.

Aitäh jagamast. Kohutavalt põnev. Läheme nüüd teemasse tagasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh jagamast. Kohutavalt põnev. Läheme nüüd teemasse tagasi.

Heade suhete hoidmiseks ei suhelda igapäevaselt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh jagamast. Kohutavalt põnev. Läheme nüüd teemasse tagasi.

Heade suhete hoidmiseks ei suhelda igapäevaselt.

Ei pea suhtlema, aga võib. Meil näiteks on lähima sugukonna FB jutukas ja suurema suguvõsa Skype jutukas. Mõlemas on mitukümmend postitust päevas ja need pole stiilis, et ilus ilm täna või et keedan siin kartuleid, ikka inimeste vahel päris sisuline jutt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea suhtlema, aga võib. Meil näiteks on lähima sugukonna FB jutukas ja suurema suguvõsa Skype jutukas. Mõlemas on mitukümmend postitust päevas ja need pole stiilis, et ilus ilm täna või et keedan siin kartuleid, ikka inimeste vahel päris sisuline jutt.

Mitukümmend postitust iga päev?! Las ma pakun, samad 3-4 inimest, kes vadistavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea suhtlema, aga võib. Meil näiteks on lähima sugukonna FB jutukas ja suurema suguvõsa Skype jutukas. Mõlemas on mitukümmend postitust päevas ja need pole stiilis, et ilus ilm täna või et keedan siin kartuleid, ikka inimeste vahel päris sisuline jutt.

Mitukümmend postitust iga päev?! Las ma pakun, samad 3-4 inimest, kes vadistavad.

Ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varasem üürikorter oli õe oma ja siis ei saanud ehk ettekirjutusi teha, kes keda kutsuda võib, aga mulle tundub see mees muidu igati normaalne ja ei ole ka temaga tülli läinud.

Kas te üürikorteris käisite  külas? Kui laps sündis siis, kui nad juba majas elasid, st külla mittekutsumised on tulnud peale lapse sündi? Kuidas õe  enesekriitika ja korrarmastusega lood on? Mina pakuks välja, et õde on väga korraarmastaja ja häbeneb, kui väikese lapse kõrvalt ei jõua kodu ideaalses korras hoida. Kutsub külla, plaanides reaalselt ka kõik  korda teha ja teid  kenasti võõrustada. Aga siis on lapsel  gaasid, ise väsinud  ja kodu segamini, koristada ei jõua ja seepärast häbeneb. Või on SJD ja seepärast  ei jaksa?

Täiesti laest võetud oletus, lihtsalt pakun ühte varianti. Eks ise tead, kas  midaig sellist võib reaalne olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varasem üürikorter oli õe oma ja siis ei saanud ehk ettekirjutusi teha, kes keda kutsuda võib, aga mulle tundub see mees muidu igati normaalne ja ei ole ka temaga tülli läinud.

Kas te üürikorteris käisite külas? Kui laps sündis siis, kui nad juba majas elasid, st külla mittekutsumised on tulnud peale lapse sündi? Kuidas õe enesekriitika ja korrarmastusega lood on? Mina pakuks välja, et õde on väga korraarmastaja ja häbeneb, kui väikese lapse kõrvalt ei jõua kodu ideaalses korras hoida. Kutsub külla, plaanides reaalselt ka kõik korda teha ja teid kenasti võõrustada. Aga siis on lapsel gaasid, ise väsinud ja kodu segamini, koristada ei jõua ja seepärast häbeneb. Või on SJD ja seepärast ei jaksa?

Täiesti laest võetud oletus, lihtsalt pakun ühte varianti. Eks ise tead, kas midaig sellist võib reaalne olla.

Laps istub juba auto turvatoolis, mitte enam turvahällis. Mis gaasid saavad olla lapsel enam selles vanuses? Gaasid on esimestel elukuudel, pole istuval lapsel mingeid gaase enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laps istub juba auto turvatoolis, mitte enam turvahällis. Mis gaasid saavad olla lapsel enam selles vanuses? Gaasid on esimestel elukuudel, pole istuval lapsel mingeid gaase enam.

Jah, ok, no teõsti ei pannud seda detaili tähele. Aga mõte ju sama, mõni ema ei jaksa lapse kõrvalt enam elamist nii korras hoida, kui varem – ka aastane laps võib veel väga rahutu magaja olla ja ärkvel oleku ajal kogu ema tähelepanu nõuda, nii et variandina on see ju ikka võimalik. Aga eks see siin  kirjutanud kägu ise teab, kas ta õde võib olla seda tüüpi, kes ei luba endale külalisi, kui elamine ei ole ideaalselt korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )


Esileht Pereelu ja suhted Küllakutse