Esileht Väikelaps Kullo eelkoolis 4-aastaste grupp

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kullo eelkoolis 4-aastaste grupp

Postitas:

Tere!
Kas siin on emasid kelle laps käib/on käinud Kullo eelkooli 4-aastaste grupis?
Mul tahaks oma 4-aastase sügisel sinna viia.Mõtlen et kuidas nii väikestel seal õppetöö käib ja kuidas Rahul? Vastake ainult need kes kursis 4-aastaste omadega.
6-aastaste omaga olen kursis Kuna mu vanem laps käis eelmine aasta seal.
Kuidas Rahul 4-aastaste omaga?kuidas õppetöö käib?ning kas nii väikestel on mõtet?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen väga rahul ja soovitan. Laps alustas 4-aastasena, nüüd saanud 5. Kestab 3 tundi, on mitmekülgne: mänguline õpitegevus, meisterdamine, laulmine, liikumine. Tegelikult annab ühel päeval kolm õpetajat (põhiõpetaja, liikumise ning muusika õpetajad). Lapsele ka väga meeldib. Muide, 4-aastaste eelkool on sel aastal esimest korda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see peaks siis olema lasteaiale lisaks või käivad seal põhiliselt kodused lapsed?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme rahul, käib lasteaiale lisaks. Panime seetõttu, et laps ise hakkas huvi tundma õppimise vastu. Minu laps oli ka väga tagasihoidlik. Palju paremaks on läinud suhtlemine ja õpetaja sõnul ka püsivus. Meil on siiski pigem üks õpetaja, teine käib vahel lisaks. Õpetajaga väga rahul.
Siiski pigem järgmine aasta enam ei pane vist, sest mudu kooliks äkki teistest liiga ees. Hakkas ise lugema 5a ja muud tarkused ka…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiks vahele, et mida vanemad nii kaua tegite kuni laps eelkoolis oli? Elate seal lähedal ise ja olite kodus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiks vahele, et mida vanemad nii kaua tegite kuni laps eelkoolis oli? Elate seal lähedal ise ja olite kodus?

Minu üks laps käis mitu aastat Kullos tantsimas. Elame Tallinnast väljas ja viisin ta sinna autoga. Lähedal on mitu poodi. Tundide ajale planeerisin oma nädala toidupoes käimised. Või siis lugesin autos või Kullo koridoris raamatut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Kullo eelkoolis 4-aastaste grupp

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.