Esileht Pereelu ja suhted Külm ja kuum mäng

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Külm ja kuum mäng

Postitas:

On kellelgi kogemust nö “hot and cold” olukorda kasutava mehega naise suhtes?
Kuidas olete suutnud sellisest olukorrast välja murda, kui olete ikka täiega “sees”, kuid asi liigub täpselt selliseid tsükleid mööda?

Kes teemast esimese hooga aru ei saa, siis lisan siia pisikese tutvustava lingi, mida silmas pean.

https://youtu.be/2iFlVQxffmo

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 13:04; 08.06 18:18; 08.06 20:19; 09.06 23:06; 09.06 23:24; 09.06 23:25; 21.06 23:50; 22.06 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tõesti arvad, et inimesed klikivad suvalistel linkidel? Minu poolt kindel ei. Edu teema edasiarendamises.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui mees naisest päriselt huvitatud on, siis ta ei mängi selliseid mänge.
Mõistlik oleks suhe lõpetada. Suhte jätkumisel võib sellest saada eelmäng veel suurematele probleemidele.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei kavatse mingit suvalist linki klikkida ja tõlketeemad ei huvita
(avasin teema, kuna eeldasin, et teemaalgatuses on asi lahti selgitatud)

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 13:59; 10.06 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle-eelmise vastajaga 100% nõus paraku. Ära lohuta ennast mingite mõtetega stiilis “ta on külm, sest ta kardab suuri tundeid/haiget saada”. See ei ole nii. Elu ei ole Ameerika film. Kui mees on tõeliselt huvitatud, siis siukest jama ei ole. Kui ma vaid saaksin ajas tagasi minna ja (nooremale) endale seda öelda… Oi kui palju mõttetut põdemist ja pisaraid siis ära oleks hoitud. Siiras, aus ja normaalne suhtlus on pikaajalise õnneliku suhte aluseks, mitte mingid mängud. Ja tegemist ilmselt ei ole tema poolt mingi teadliku külm-kuum mänguga, vaid he’s just not that into you!

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsi ka seda linki avada. Ma räägin hoopis millestki muust. Eile vaatasin buduaari turgu, ennem kui selle lahti sain, jooksid kõrval foorumiteemad: seal oli üks, ma eeldan tütarlaps, kes ei teadnud, kas peaks mures olema või mitte. Mitu päeva oli anaalikat tehtud ja lõpuks pärakust tuli korralikult verd.

Etnoh, igasuguste eksperimenteerimistega ja mängudega …võiks pisut enda peale ka mõelda.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pidasin selle mängu all rohkem silmas seda, et mees on mingi aja olemas ja nii sisse võetud ja teine hetk on ta kadunud su elust, siis ilmub tagasi jne. Selline tahan, ei taha.

No see tähendabki, et ta mingitel hetkedel tahab seda tähelepanu, mida sa pakud.. võibolla ka siis seksi, lähedust (oleneb, mis tasandil teie suhe on).. tõenäoliselt selleks, et ta saaks tunda end tahetuna ja oma ego tõsta. Kui see vajadus rahuldatud saab, siis rohkemaks tal polegi tol hetkel enam sind vaja, sest SIND ennast ta ei taha. Ja kui ta vahepeal midagi paremat ei leia, siis hakkab lõpuks jälle sügelema ja ujub tagasi sinna, kust teab, et kindlasti saab.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 14:30; 08.06 18:35; 08.06 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu mees on bipolaarne.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pidasin selle mängu all rohkem silmas seda, et mees on mingi aja olemas ja nii sisse võetud ja teine hetk on ta kadunud su elust, siis ilmub tagasi jne. Selline tahan, ei taha.

Mida tähendab mingi aja olemas ja elust kaob? Kuhu ta kaob? Kauaks? Kui mees armastab, ei jäta ta sind omapäi, et saaksid teiste meestega tutvuda ja aega veeta. Samuti ei käi ta teiste naiste juures, kuni sina kuskil ootad.

Nojah, samas on naisi, kes arvavad, et mees peab nende sõnumitele vastama mitte rohkem kui 3 sekundilise viivitusega ja kui mees seda ei tee, siis on mees “külm” ja “ära kadunud”. tegelikult mees hoopis tegi tööd või magas…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees vahepeal ära kaob, oled sina tema jaoks lihtsalt ajaviide, kelle juurde minna, kui kedagi paremat parajasti silmapiiril ei ole.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu mees on bipolaarne.

Või siis peab vahepeal oma naise ja lastega aega veetma.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga loll saab aru, et mida see külm ja kuum tähendab, kui kui sa hakkad äkki aru saama, et sinuga seda mustrit kasutatakse, siis keeruline on suhe kohe unustada, sest sulle see inimene meeldib ja on/off mänguga tuleb ka nagu selline kassi-hiire mäng, sest inimene tahab võita, ei taha tunnistada, et nüüd ripub s….ta asja küljes.
Jah, saab panna rohkem tahtma, kuid kes viitsib sedasi sitsida, sest see kulutab ning pole normaalne. Teemaalgataja, las minna.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 17:01; 08.06 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin sellesse lõksu ühe töökaaslasega. Ei saa ju siis inimest niisama elust välja lõigata. Voodisse ma temaga ei läinud. Hakkasime lähemalt suhtlema, kutsus välja. Osades asjades lasi mind üle, siis oli jälle normaalne, lõpuks ütles mulle ise ära. Paar kuud oli möödas, siis hakkas järsku üliaktiivselt mulle tähelepanu pöörama. Esimesel nädalal olin õnnejunnis, kuid siis sain aru, et see olukord pole reaalne. Üliväike tõenäosus on, et kui sa meest u pool aastat ei huvita, siis järsku nagu sõrmenipsust avastab, et kui väärtuslik naine ikka oled ning siis tekivad suured tunded. Pigem sai aru, et püüan edasi liikuda ja proovis mind olukorda tagasi tõmmata. Ignoreerisin selle mehe katseid, kuna oleks siis ta kasvõi tulnud vabandust paluma, rääkima nagu täisksvanud inimene, et jah, eksisin ja nüüd soovin sinuga lähemalt suhelda. Ei, mees lihtsalt mängis jälle oma etendust. Ta ei pidanud mind isegi selgituse vääriliseks. Tundsin ennast hoopis solvatuna.

Mehe külm-kuum käitumine näitab minu arust paraku tema suhtumist sinusse. Ilmselt peab lolliks ja järeleandlikuks, s.t. lepid rämpsuna kohtlemisega ja jääd igasugu nõmedaid vabandusi uskuma. Kui mees oleks hullult armunud, siis ei riskiks ta võimalusega, et naine laseb jalga.

Mul on ka selline töökaaslane olnud. Tal oli nagu radar, et nii kui minu elus huvitavamaks läks, nt mingi mees kutsus välja, nii ka tema hakkas aktiivsemalt suhtlema. Alguses ka arvasin, et juu nii uje ja hea lastetoaga, et arvatavalt ta ei taha töökaaslasele lõplikult läheneda. Mul oli uut suhet ühe teise mehega isegi keeruline alustada, sest nagu petnud oleks, kuigi töökaaslane vaid moosis, samas kui tal oli võimalus korralikult läheneda, siis oli kadunud. Ja mis mul muud üle jäi, et olgu töökaaslane edasi, kuid meil on nüüd vaid tööjutud. Enda peale olen kõige rohkem pahane.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 17:01; 08.06 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt ongi tegu lootusetu juhtumiga,kuid ma alles täna jõudsingi selle mustrini, kui hakkasin lugema ja otsima sellele käitumisele vastet.
Eks ta on enne ka mind pika ninaga ootama jätnud või teatanud,et kuule täna siiski ei saa kohtuda,sest see ja too tuli vahele jne.
Tavaliselt järgneb mõne kuu pärast siis taas selline periood kus tema tahaks kohtuda ja leiab aega,igapäevaselt kirjutab/helistab ja uurib mida võiks teha, kuhu minna.
Peale seda siis haihtub mõneks ajaks taas.Muidugi ei ole selle aja jooksul puudunud erinevad kiitused minu suunas ja sõnad, et olen oluline, lihtsalt kord need on,siis poleks taas nagu olemaski.
Viimane näide mis mulle haiget tegi ja endast välja viis oli paari nädala eest.
Sõitsin tööasjus tema kodulinna(elame kumbki teises eesti otsas) ja pidime sööma minema.
Ütlesin ajaliselt millal olen seal ja ootasin, et tema oma tööasjad samuti lõpetaks, seeljärel saaks siis kuhugi välja sõita.
Juhtus aga see,et ma ootasin ja ootasin ning viimaks tuli tema poolt tõdemus,et täna läheb tal ikka eriti kaua ja saaks tulla ainult natukeseks ajaks(sinna lisades, et kuule pole vist mõtet nii hetkeks välja minna)?
Minu vastus ja reageering oli konkreetne,mainisin viisakalt, et ei näe jah tõesti hetkeks kohtumisel mõtet ja sõitsin lihtsalt ära,muud ma talle ei vastanud ja nii see lugu sinnapaika jäigi.
Tuttavad oleme tegelikult ligi 5 aastat,aga algselt väga pinnapealselt.
Lihtsalt ongi nii, et see insident solvas mind hingepõhjani ja panigi mõtlema, kuidas ma lasen endaga sellist mängu mängida,varem vaatasin tema “kiire on” fraasidest mööda ja ootasin “kord olen oluline” aega.
Muidugi ei välista, et tal on mujal suhteid,naisi kellega koos aega veedab,kuid siis võiks ju kuidagi asja ära lõpetada mitte inimesel lasta nii nööri otsas sitsida.
Pean ikka ise end kokku võtma ja sellest asjast välja rabelema. Samas ma tean,et sellisel juhul ta mingiks hetkeks muutub,kui ma ise hakkan otsi kokku tõmbama.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 13:04; 08.06 18:18; 08.06 20:19; 09.06 23:06; 09.06 23:24; 09.06 23:25; 21.06 23:50; 22.06 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean ikka ise end kokku võtma ja sellest asjast välja rabelema. Samas ma tean,et sellisel juhul ta mingiks hetkeks muutub,kui ma ise hakkan otsi kokku tõmbama.

Mitte ära “hakka otsi kokku tõmbama” aga tõmbagi kiirelt ja konkreetselt.
Ütlegi talle konkreetselt, et sina oled sellest väsinud ja sulle aitab ja kõik.
Ma saan aru, et seda võib olla raske teha, kuna sul on ikkagi ju lootus, et äkki ta muutub ja et äkki sa oled asja ära lõpetamisega ennatlik ja et kui sa annaks talle veel ühe võimaluse, siis äkki lõpuks läheb asi hästi.
Aga SEDA EI JUHTU! Sa raiskad oma ainukest ja ainukordset elu mingi tölli peale ja ainus, kes sind sellest seisust päästa saab oled sina ise.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 14:30; 08.06 18:35; 08.06 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsiks selliselt käituva mehe peale isegi mingit selgitust raisata. Lihtsalt kaoks ta elust sujuvalt, iga kord kui kontakti otsiks, vastaks, et ei tea ja vaatame kas kohtume jne jne lõpuks tüdineb ta ise ära.

Kui sa talle kohe peale lendad mingi dramaatilise kõnega, et sina enam ei jaksa ja on sulle haiget teinud, siis hakkab niikuinii mingi hetk sul kummitamas käima (kuna saab ju aru, et ta siiski tähendab sulle midag). Kui ise talle ‘külma’ mängid, vaevalt selline mees midagi selgitama hakkaks, et mis juhtus ja miks te enam ei suhtle nii nagu varem, sest siis peaks hakkama võibolla ausalt ja otse suhetest rääkima.
Veelkord… tal pole su vastu tundeid. Kui ka miskit on, siis mitte piisavalt, et karta, et mõni teine mees su endale saab.

Vastus küsimusele, jah olen loomulikult sellistes olukordades olnud ja mitte iialgi pole neist mingit normaalset suhet arenenud. Täielik ajaraisk.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsiks selliselt käituva mehe peale isegi mingit selgitust raisata. Lihtsalt kaoks ta elust sujuvalt, iga kord kui kontakti otsiks, vastaks, et ei tea ja vaatame kas kohtume jne jne lõpuks tüdineb ta ise ära.

Minu arvates on konkreetne joone alla tõmbamine ikkagi parem, sest kui mees hakkabki kontakti otsima, korra.. kaks.. kolm… siis on oht, et teemaalgataja lõpuks ikkagi murdub ja hakkab arvama, et asi on muutunud ning on lõpuks jälle kaelani pasas.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 14:30; 08.06 18:35; 08.06 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige rohkem kahju on sellest, et ma tõesti armastan teda,juba aastaid,elangi nagu selle hetke nimel mil ta taas ühendust võtab ja ütleb nagu tavaliselt, “kiired ajad olid”.
Enne tänast on olnud nii palju ilusaid koos veedetud aegu, hetki kus ta oli olemas ja hoolis palju enam,kui praeguseks.
Ma tahaks ikka ja alati mõelda, et äkki ma eksin temas,ehk on siiski lootust, äkki ta ikka sisimas armastab jne.
Mälestused on ilusad,soojad ja hoopis teistsugused, kui tänane päev,see on see mida ma tean.
Kes olnud sellises olukorras, saab ilmselt aru,kui valus mul on aastaid nii elada suutmata lahti lasta. Ikka vaatad messengeri kas ta on olnud active,ootad kirja mida ei tulegi jne.Nii püsibki aastate vältel see “õhkõrn” lootus ja unistus, et kõik on kord nii nagu lootsin ja ette kujutasin.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 13:04; 08.06 18:18; 08.06 20:19; 09.06 23:06; 09.06 23:24; 09.06 23:25; 21.06 23:50; 22.06 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on lausa kahel korral olnud kogemus meestega, kes ühelt poolt tundusid väga huvitatud ja teisalt justkui kõhklesid. Mõlemal korral ei tulnud sellest midagi head ja sain tohutult haiget.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sa pead selgeks mõtlema, mida sa tahad. Saad ju selle mehega nii ka elada, et lepid tema vahelduvfaasidega, mingi aeg kärab küll, kui ta sulle ikka väga meeldib.
Ainult et, naised tavaliselt pole nii programmeeritud, tahaks ikka kindlust ja päriseks jms.
Üldiselt kipuvad sarnaselt käituma nartsissistlikud inimesed (nii mehed kui naised). Neile on eluliselt vajalik teiste inimeste imetlus ja tähelepanu, nad saavad sellest heaolutunnet ja kinnitust oma väärtusele.
Tegelikkus on see, et nad ei taha sind (tegelikult, päriselt ei taha sinuga oma elu jagada, seksi ja vahel koos olla või lohutust või igavuse peletust tahavad), aga nad teavad, et sina oled neist sisse võetud ja oled ilma pikema jututa nõus nendega olema ja isegi imetled neid.
Siis käibki hooti, kui nad tunnevad mingit vajadust, mida sa saad rahuldada (meestel seks, lähedus, naistel lohutus, lähedus; ego mõlemal juhul), siis otsivad su üles. Nad on veenvad, oskavad öelda asju, mis sulle meeldivad ja kipuvad keskmisest pisut karismaatilisemad inimesed olema.
Sa ei pruugi neile isegi meeldida, nende enda vajadus karjub kõvemini.

Selliseid suhteid võib ka mõlemapoolsete sõltuvussuhetena vaadata.
Nartsissist on sõltuvuses heakskiidust ja imetlusest, mida talle pakud.
Ja sina oled sõltuvuses temast. Sest sa loodad, et kunagi… Sest sa oled temast palju rohkem huvitatud, oled armunudki. Siin on veel palju lõkse, nt sa loodad talle oma headust/kõlbulikkust tõestada või sa ei taha kaotada ja oma lüüasaamist (temast ilmajäämist) tunnistada või tunnistada, et ta ei valigi sind (sinu ego lõks).

Välja tulla ehk aitabki, et sa teadvustad olukorda. Ja hakkad mõtlema enda elu peale ja oma valikute peale ja teadvustad endale, mida sa saad muuta ja mida ei saa – teise inimese iseloomu enamasti ei saa muuta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõitsin tööasjus tema kodulinna(elame kumbki teises eesti otsas) ja pidime sööma minema.
Ütlesin ajaliselt millal olen seal ja ootasin, et tema oma tööasjad samuti lõpetaks, seeljärel saaks siis kuhugi välja sõita.

Kas sa tal kodus oled käinud? On ta üldse vaba mees? Olete kunagi suhtes ka olnud või niisama paar korda aastas kohtunud, kui suvatuttavad?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 18:26; 10.06 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks ikka ja alati mõelda, et äkki ma eksin temas,

… ei eksi!

ehk on siiski lootust,

… ei ole lootust!

äkki ta ikka sisimas armastab jne.

… ei armasta!

Kui sul ühel päeval tema suhtes silmad avanevad, siis tahaksid peaga vastu seina taguda. Vabandust, aga jube loll oled praegu, ja ma olen kindel et saad sellest ise paremini aru kui keegi teine.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaikselt juba tahaksin taguda jah,kui aus olla. Nartsissistlik võib ta olla küll jah,kui teda lähemalt analüüsima hakata.
Jälle meenus meie viimane vestlus,milles ta juurdles selle üle kas minna sõpradega teise linna ühele mõnusale istumisele.
St-ideid ja aega jagub tegelikult kõigeks,aga mina ta plaanidesse ei mahu-nii mille paistab.See on nii-nii kurb,ta on tõsiselt muutunud viimase poolaastaga,varem kestis tal see kadunud olek paar päeva, nüüd lausub paar sõna kahe nädala jooksul. Ma ei mõista, tean et annan taas alla, kui ta kontakti otsib, kuradi nõrk olen, aga vot, suudan sellist idiooti armastada.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 13:04; 08.06 18:18; 08.06 20:19; 09.06 23:06; 09.06 23:24; 09.06 23:25; 21.06 23:50; 22.06 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaikselt juba tahaksin taguda jah,kui aus olla. Nartsissistlik võib ta olla küll jah,kui teda lähemalt analüüsima hakata.

Jälle meenus meie viimane vestlus,milles ta juurdles selle üle kas minna sõpradega teise linna ühele mõnusale istumisele.

St-ideid ja aega jagub tegelikult kõigeks,aga mina ta plaanidesse ei mahu-nii mille paistab.See on nii-nii kurb,ta on tõsiselt muutunud viimase poolaastaga,varem kestis tal see kadunud olek paar päeva, nüüd lausub paar sõna kahe nädala jooksul. Ma ei mõista, tean et annan taas alla, kui ta kontakti otsib, kuradi nõrk olen, aga vot, suudan sellist idiooti armastada.

Mida sa teed kogu selle aja kuni ta kadunud? Istud, ootad millal sind kutsutakse? Millal oma elu plaanis elama hakata? Kes see inimene on, et paned oma ressursid tema peale, samas, kui ise oled tema jaoks ümmargune null

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 23:15; 24.06 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ma teen?
Trenni, tööd, avastan eestimaad ja suhtlen sõbrannadega aeg-ajalt.
Ja igal õhtul, kui voodisse jõuan mõtlen temale, kahjuks.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 13:04; 08.06 18:18; 08.06 20:19; 09.06 23:06; 09.06 23:24; 09.06 23:25; 21.06 23:50; 22.06 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaikselt juba tahaksin taguda jah,kui aus olla. Nartsissistlik võib ta olla küll jah,kui teda lähemalt analüüsima hakata.

Jälle meenus meie viimane vestlus,milles ta juurdles selle üle kas minna sõpradega teise linna ühele mõnusale istumisele.

St-ideid ja aega jagub tegelikult kõigeks,aga mina ta plaanidesse ei mahu-nii mille paistab.See on nii-nii kurb,ta on tõsiselt muutunud viimase poolaastaga,varem kestis tal see kadunud olek paar päeva, nüüd lausub paar sõna kahe nädala jooksul. Ma ei mõista, tean et annan taas alla, kui ta kontakti otsib, kuradi nõrk olen, aga vot, suudan sellist idiooti armastada.

Ohvrikest ei tasuks mängida. ????

Mis sa sellega öelda tahad täpsemalt?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.06 13:04; 08.06 18:18; 08.06 20:19; 09.06 23:06; 09.06 23:24; 09.06 23:25; 21.06 23:50; 22.06 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei välista, et tal on mujal suhteid,naisi kellega koos aega veedab,kuid siis võiks ju kuidagi asja ära lõpetada mitte inimesel lasta nii nööri otsas sitsida.

Loomulikult on. Mis sa arvad, et mees kuudeviisi kuival, kui teie omavahel ei “chati”?
Aga miks ta peaks lõpetama? Naised igal pool üle Eesti ainult ootavad, et ühendust võetaks. Ise veel ajavad sinu moodi taga teda. õsiselt, MIKS ta peaks lõpetama?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 13:59; 10.06 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ei taha aru saada, et tema tundel pole mitte mingit pistmist armastusega. Sirvi kas või viimaste nädalate teemasid. Varasemalt ka inimesed siin seda fenomeni maininud. Sa lihtsalt ootad neid leivakoorukesi, minimaalset tähelepanu, mis ta sulle osutab. Siis saad oma kaifi kätte. Oled lihtsalt sõltuvuses. Mitte mingit armastust sa tema vastu ei tunne, lõpeta enesepettus! See on lihtsalt hea vabandus, mis jätkuvalt selles suhtes/suhtluses kinni olla. Ma ju nii armastan, ma kuidagi ei saa ega suuda teda unustada…Olen ise ka kunagi endale selliseid lugusid rääkinud ning olnud kinni mõttetus kaaslases. Tõsi küll, temaga oli suhe siiski. Aga vahet pole. Samamoodi ärakadumine, ilmselge hoolimatus, külmus.
Ta kingib sulle tähelepanu paar sõna paari nädala jooksul! Kuidas sul üldse tema vastu mingi huvi säilib.

Sinu ainuke probleem on see, et ei suhtle teiste meestega. Hakka seda tegema. Ükskõik kus. Kas või Tinderis. Ja saad märksa kiiremini üle. Kui selles olukorras edasi istud, endale muudkui korrutad, et armastad, siis jäädki sellesse seisu veel liiiiiga kauaks.
Mina just nii saingi oma mõttetust suhtest ja kaaslasest üle. Lihtsalt sundisin end teiste meestega suhtlema. Ja avastasin, et on ka hoolivaid, tähelepanelikke mehi. Ja isegi tekkis üsna kiirelt sümpaatia ühe meesterahva vastu. Tänu sellele kadusid viimsedki tunderaasud ja “armastus” oma nn kaaslase vastu. Ja sain kiirelt üle ning suutsin lõpuks lahti lasta. Muidu, jumal teab kaua läinud oleks.

Ära raisku oma elu! Üks hetk sulle jõuab niikuinii kohale, kui asjatult oma aega ja energiat raiskasid. Lasid end nartsuna kohelda. Aga aega tagasi keerata ei saa. Ja siis sa ei jõua ära kahetseda, kuidas oma elu raiskasid.

Sa tahad lihtsalt tähelepanu ja tunnet, et sinu vastu huvi tuntakse. Igati arusaadav ja inimlik. Aga mees, kes sinust reaalselt huvitub, hoiab ise kontakti ja võtab pidevalt ühendust. Teda ei pea taga ajama. Mitte kontakteerumine on juba parim indikaator mehe huvi kohta. Kui ta seda ei tee, siis ilmselgelt naise vastu huvi pole. Usu mind – regulaarselt kontakteeruva, ise pingutava mehe tähelepanu on palju nauditavam kui kellegi, kes sulle lihtsalt 2 nädala tagant 2 sõna kirjutab.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ma teen?
Trenni, tööd, avastan eestimaad ja suhtlen sõbrannadega aeg-ajalt.
Ja igal õhtul, kui voodisse jõuan mõtlen temale, kahjuks.

Sa ei vastanud-oled tema kodus käinud? Sõpradega kohtunud? Vanematega kohtunud? On teil varasemalt suhe olnud?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 18:26; 10.06 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tõesti arvad, et inimesed klikivad suvalistel linkidel? Minu poolt kindel ei. Edu teema edasiarendamises.

youtube on nüüd küll eriline ohtlik keskkond mille üle iriseda

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Külm ja kuum mäng