Esileht Kodunurk Külm lõunasöök tööle.

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Külm lõunasöök tööle.

Postitas:

On lõputult töökohti, kus pole ruumi mingi külmiku jaoks (nt kaubakeskuste või turumajade pisikesed boksid, kõikvõimalikud müügiletid jne) või võimalustki (töö ratastel). Siseruumides pole vahet, kas suvi või talv, temperatuur on sama. Nt külmakott hoiab toidu 4-5 h piisavalt jahedana, kui on hirm, et miski pahaks läheb. Neid on mitmes suuruses.

Ahah, see on muidugi huvitav lähenemine. Pane soe supp termosesse ja siis külmakotti jahutuspakkidega külmakotti!
Ma pakuks veel radikaalsemat viisi toidu säilitamiseks ja valmistamiseks. Peale toidu valmimist see sügavkülmutada ja sealt saad soovi korral lõigata külmunud viilu toitu kaasa. Ostad endale priimuse ja selle peal saad toidu ülesse soojendada ja kohe tarbida.

+1
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 09:26; 07.02 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, see kõik on hea söök, aga… kaua sa seda ikka sööd, nädala, kaks-kolm ja siis on sul neist nii kõrini, et kohe on! Aga vaja on läbi aastate 5 päeva nädalas. Kas tõepoolest mitte ühtki söögikohta pole läheduses teemaalgatajal?

No kuule inimene, mida sa tahad, et sulle keegi teeks aasta tööpäevade jagu menüü, et ei oleks igav ja kõrini ja just sinu maitse järgi. Ideid on siin küllalt, ikka ise teed ja vaatad, et oleks vaheldust.
Viimases hädas kui külmast söögist on sajaga siiber, ostaksin odava lauaahju või mikroka (ma ei armasta mikrokaid): lauapliit on ca 20.-, lauaahi 39 ja pliit+ahi 75. https://www.euronics.ee/tooted/s/379/kodumasinad/lauapliidid

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 13:01; 06.02 18:08; 07.02 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On lõputult töökohti, kus pole ruumi mingi külmiku jaoks (nt kaubakeskuste või turumajade pisikesed boksid, kõikvõimalikud müügiletid jne) või võimalustki (töö ratastel). Siseruumides pole vahet, kas suvi või talv, temperatuur on sama. Nt külmakott hoiab toidu 4-5 h piisavalt jahedana, kui on hirm, et miski pahaks läheb. Neid on mitmes suuruses.

Ahah, see on muidugi huvitav lähenemine. Pane soe supp termosesse ja siis külmakotti jahutuspakkidega külmakotti!

Ma pakuks veel radikaalsemat viisi toidu säilitamiseks ja valmistamiseks. Peale toidu valmimist see sügavkülmutada ja sealt saad soovi korral lõigata külmunud viilu toitu kaasa. Ostad endale priimuse ja selle peal saad toidu ülesse soojendada ja kohe tarbida.

Pole ma termosest ega supist sõnagi rääkinud. Vastasin inimesele, kes pidas kõige kummalisemaks, et firmas pole külmkappi ja toit suvel ei säili, kui kappi ei osteta.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 08:24; 07.02 10:21; 07.02 17:33; 10.02 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salatile tasub kaste põhja panna ja koostisosad tugevamast õhulisemani kihiliselt, lehtsalati osa kõige peale. Sööma hakates raputad või kummutad taldrikusse.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan tööle tavalist õhtul tehtud toitu kaasa ja söön seda alati jahtunult, sest ei armasta mikros soojendamist. Nt riis + kana, kala, hakkliha

Hangunud hakkliha ei kõla just eriti isuäratavalt.

Ma ei osta rasvast hakkliha, nii et hanguda ei ole seal millelgi. Sina osta soojaletist mingit kuuma lobi, see ei ole hangunud, kui kiirelt alla kugistad.

+1
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 22:00; 07.02 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidu soojendamise ja külmiku võimalus puudub.

Just see oleks see asi, millega mina tegeleks.
(selle kohanemise asemel, mida sina õigeks pead)

Mikrokas ei maksa palju; kui asutus selle ostmisest keeldub, pange raha kokku ja ostke kasutatud.
Mingi NÄITEKS 75€ kamba peale ikks jaksate koguda?
Külmikuga sama teema.
(kuskil osta.ee-s on nad üldse eurode eest)

Kui sa oledki metsas puulangetaja ja tõesti voolu pole ja midagi pole, siis lase soe lõuna omale kulleril kohale tuua. Raske töö nõuab head sööki.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 16:36; 11.02 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain siit päris mitu head ideed. Tänud.
Lihtne asi, nagu termose kasutamine, ei tulnud mul rumalale üldse pähegi. On üks termos täitsa kodus olemas.

Töökohast nii palju, et ma töötan Soomes trepikodade koristajana. Seega sõidan päevas kuus objekti läbi.
Lõuna üldjuhul pean autos, mis kestab 30min. Toidukohti ümberringi on palju aga ajapiirangu tõttu ja ka loomulikult rahalises mõttes(nädalas 5x 8-9 eur maksta teeb kokku üsna suure summa) on parem söök kaasa võtta.
Talvel probleemi pole, auto on jahe ja toit säilib. Suvel kuumaga mul väga isu polegi ja eelistangi mingit puuvilja või jätan üldse lõuna vahele.
Aga isegi suvel pole autos võileivad halvaks läinud(vorst näiteks, juust ja või küll sulab aga halvaks ei ole midagi läinud).

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 18:19; 09.02 19:35; 11.02 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talvel probleemi pole, auto on jahe ja toit säilib. Suvel kuumaga mul väga isu polegi ja eelistangi mingit puuvilja või jätan üldse lõuna vahele.

Autoga on lihtne, autosse saad suvel panna külmakasti või autokülmiku. Odavaim autokülmik maksab 50 eurot.

https://www.photopoint.ee/search?&search_query=auto+k%C3%BClmik&fg=802&os=1&new=0&pp=36&view=grid&s=price_asc

Ja sellisel autokülmikul on ka soojendusfunktsioon kuni 60 kraadi:

https://www.photopoint.ee/auto-lisaseadmed/1484048-autokulmik-mpm-26-cbm-07y-12-230v

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 18:52; 10.02 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need odavad autokülmikud tasuvad end ära pikka maad sõites, töötavad ainult siis, kui süüde on sees. Nii kui välja lülituvad, tekib ka kondensvesi, mis kogu kraami märjaks leotab.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 08:24; 07.02 10:21; 07.02 17:33; 10.02 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tarta või tandupuder anti vanasti meestele põllule või metsa kaasa. Keev vesi või piim tangudele peale ja siis soojalt pakitud potti. Lõunaks on puder valmis!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

töötavad ainult siis, kui süüde on sees.

Need töötavad ka siis, kui süüde ei ole sees.
MIKS sa oma lihtsa sõiduauto kogemust siia pressid? Sel muidugi on nii.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 16:36; 11.02 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta toidutermos ja võta siis sooja toitu kaasa. Näiteks suppi.

Rate this item:Submit Rating00

See võib seal termoses hapuks minna, kujutad ette toitu, mis seisab tunde mingis ebamäärases temperatuuris. Arvasin ka, et hea asi see termos, aga 10-st 9-l juhul läks supp seal mürisema. Supp sinna pandud keevalt ja piinlikult puhtasse termosesse.

Ma hoopis imestan, et kas need võileivad ja salatid ei lähe teemaalgatajal hapuks – külmkappi ju ka pole.

Termoskotid ja külmaelemendid on ju olemas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 17:19; 12.02 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

töötavad ainult siis, kui süüde on sees.

Need töötavad ka siis, kui süüde ei ole sees.

MIKS sa oma lihtsa sõiduauto kogemust siia pressid? Sel muidugi on nii.

Minul, teemaalgatal, on tööautoks vana pann, millel töötab see tõesti vaid siis, kui süüde on sees. Telefoni ka muidu ei lae.
Eraautot ma tööl retsida ei soovi. Sellel töötab ka niisama. Külmakast on täitsa olemas ka aga kui juhe ikka 4+ tundi taga on, kasutab see samas ka palju akut. Pärast jända sellega, et auto käivitamiseks lõpuks aku tühi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 18:19; 09.02 19:35; 11.02 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

töötavad ainult siis, kui süüde on sees.

Need töötavad ka siis, kui süüde ei ole sees.

MIKS sa oma lihtsa sõiduauto kogemust siia pressid? Sel muidugi on nii.

Minul, teemaalgatal, on tööautoks vana pann, millel töötab see tõesti vaid siis, kui süüde on sees. Telefoni ka muidu ei lae.

Eraautot ma tööl retsida ei soovi. Sellel töötab ka niisama. Külmakast on täitsa olemas ka aga kui juhe ikka 4+ tundi taga on, kasutab see samas ka palju akut. Pärast jända sellega, et auto käivitamiseks lõpuks aku tühi.

Et hoida toit 4 tundi jahe, ei ole vaja mingit elektriga käivat külmikut. Piisab sügavkülmast võitud külmaelementidest ja korralikust külmakastist. Ma olen mitmeks päevaks ka nii kaasa võtnud, et sügavkülmutasin enne ka kaasavõetava lihakraami. Isegi piim ei läinud kaks päeva hapuks, sest nii külm oli.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 17:19; 12.02 01:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Kodunurk Külm lõunasöök tööle.