Esileht Ilu Külm on

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Külm on

Postitas:

Kontoris ka 19 kraadi, näpud külmetavad, varbad külmetavad. Mida esinduslikku kannate, kui sooja vaja hoida? Mu kleidiaeg nüüd läbi…

+9
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Esinduslikku? Kui on külm, tuleb ennast riidesse panna, mitte mõelda esinduslikkusele. Korralikud püksid ja korralik kampsun on piisavalt esinduslikud. Ja ausalt mina paneksin täiesti rahulikult villased sokid või karvased sussid jalga. Kui tööandja kulude kokkuhoiuks hoiab  temperatuuri nii, et ei saa tavalise kingadega olla, siis peab leppima sellega, et inimesed ongi soojalt riides. Kätega on muidugi hullem, kindad käes häsi arvutit ei kasuta. Eks soendad vastu teetassi ja paned vahepeal kindad kätte.

Või ütled tööandjale, et külm on ja jääd kodukontorisse, seal soojem.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontoris ka 19 kraadi, näpud külmetavad, varbad külmetavad. Mida esinduslikku kannate, kui sooja vaja hoida? Mu kleidiaeg nüüd läbi…

Aga ära ole esinduslik. Küll tööandja märkab.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, soojalt riidesse ning pleed õlgadele – kui töö ei võimalda kodus olla.

Mul on kodus ka 19-19.5 kraadi (täitsa vabatahtlik valik), et sellega näpud külmetama hakkaks, pole küll märganud. Aga jalad keeran küll teki sisse või paksude sokkide sisse.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soojalt riidesse ja kogu moos. Mina kannan käte külmetamise puhul sõrmedeta kindaid (neid on igasuguses paksuses saada, ja ka peenema välimusega poolkindaid), aitab hästi ja ei sega arvutiga-paberiga-pliiatsiga töötamist.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meriinovillane pallon ja pintsa, 200 den sukkpüksid. Saabaste sisse topeltsokk. Ekstreemsetes juhtudel soepesu.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli eile kontoris 18 kraadi. Ja leian, et seda on siiski vähe. Tõesti käed kohmetuvad ja terve olemine on üks rist ja viletsus. Ma tõesti loodan, et nii madalana temperatuuri siiski edaspidi ei hoita.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millalgi olibajakirjanduses ka lõik, et kontorites on külm. Ja siis üks naine oli pildil seeliku, õhukeste sukkade ja eest lahti triiksärgiga. Jäin mõtlema, kas seal ikka on külm või keegi mõtleb üle.

Minul on kontoris paksud sussid, vahepeal tõmban salli ümber õlgade, väga mõnus on!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõmbad selga esindusliku kootud kleidi ja esindusliku  kampsuni. No mida vingu. Meil ongi talv. Kootuid asju müüakse lademetes.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil oli eile kontoris 18 kraadi. Ja leian, et seda on siiski vähe. Tõesti käed kohmetuvad ja terve olemine on üks rist ja viletsus. Ma tõesti loodan, et nii madalana temperatuuri siiski edaspidi ei hoita.

Juurde ei saa kusagilt keerata? Meil soojuspumbad, ise keerame, kuhu vaja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on vildist kontorikingad, no vähe paremad kui sussi sahistada. Ja villane pleed on ka.

TAlvel imehead asjad on seest karvased sukkpüksid ja püksid, on ka viigipüksi lõikega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juurde ei saa kusagilt keerata? Meil soojuspumbad, ise keerame, kuhu vaja.

Meil on suur büroohoone, meil küll igaüks midagi kruttimas käia ei saa. Tubades on termostaadid, mida saad kruttida, aga need ongi maksimumi peal ja see maksimum on keskselt 19 kraadi peale pandud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõmbad selga esindusliku kootud kleidi ja esindusliku kampsuni. No mida vingu. Meil ongi talv. Kootuid asju müüakse lademetes.

Vingu tõlgendad küll Sina siin vaid 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kontoris kantakse nii villaseid sokke kui sooje susse. Külmakartlikumad istuvad arvuti taga pleedid ümber. Kleidikandjatel paksud soojad sukkpüksid ja kardigan peal. Sooja teed ikka ka kulub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiklik soojapuhur sea või jalgade soojendus att.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kontoris kantakse nii villaseid sokke kui sooje susse. Külmakartlikumad istuvad arvuti taga pleedid ümber. Kleidikandjatel paksud soojad sukkpüksid ja kardigan peal. Sooja teed ikka ka kulub.

Ma saadaks sellise kontori lurele või paneks isikliku kuumatöotja kontori arvelt tööle. Osad kütteseadmed on suht nähtamatud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu nüüd kõik need perekoolikad kadunud on, kes olid nõus ilma kütte ja sooja veeta elama, kui saaks vaid Venemaad karistada?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lülitaks puhuri sisse ja ennast ei külmetaks!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kontoris kantakse nii villaseid sokke kui sooje susse. Külmakartlikumad istuvad arvuti taga pleedid ümber. Kleidikandjatel paksud soojad sukkpüksid ja kardigan peal. Sooja teed ikka ka kulub.

ja mis selle mõte on, vabatahtlikult külmetate?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil tõi üks infrapunakiirguri ja nö salaja kütame ruumi soojemaks. Ülemus keeras kütte 18 kraadi peale ja kui teda majas pole, siis keerame tagasi. Hommikul tööle tulles on kontor päris külm.

Kui nüüd elekrtiarve kätte saab, siis sõimab valitsust, aga meil on vähemalt soe.

TA kas kuidagi mõnd puhurit ei saa sisse smuugeldada? Kui riigiasutus, siis tehke kaebus tööinspektsioonile.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA kas kuidagi mõnd puhurit ei saa sisse smuugeldada? Kui riigiasutus, siis tehke kaebus tööinspektsioonile.

Mille pärast kaebus? See on paljudes kohtades nii, sel kütteperioodil soovitatud käitumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kontoris kantakse nii villaseid sokke kui sooje susse. Külmakartlikumad istuvad arvuti taga pleedid ümber. Kleidikandjatel paksud soojad sukkpüksid ja kardigan peal. Sooja teed ikka ka kulub.

ja mis selle mõte on, vabatahtlikult külmetate?

Ei külmeta. Kirjeldasin lihtsalt kuidas külmakartlikumad meie kontoris toimivad. Ei pea kandma pliiatsseelikut ja kontsakingi, käiaksegi soovi korral soojades sussides ja kasvõi pleedi sisse mässituna. Endal on üks kampsik, mille peale tõmban kui tark maja pole end piisavalt ruttu jõudnud soojaks kütta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kontoris ka 19 kraadi, näpud külmetavad, varbad külmetavad. Mida esinduslikku kannate, kui sooja vaja hoida? Mu kleidiaeg nüüd läbi…

Noh, kui ikka külm on siis äkki sobivad selleks külmaperioodiks villased sokid või sussid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No +19 ei ole külm. Isegi mitte jahe. Ning ma olen külmavares. Kodus pole isegi sokke jalas, paljajalu käin ringi. Suvel käiakse sellise kraadiga päevitamas.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen külmavares. Tööle minnes on mul kabinet soe aga mingil hetkel tark süsteem leiab, et meil vist õhku vähe ja siis vendist tuleb külma värsket õhku. Mul on teel pleed. Võtan selle, kui sõrmed külmad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

19 kraadi on küll külm sisetemperatuuri jaoks. Kui oleks füüsiline töö ja pidevalt ringi rapsiks, siis mitte, aga kui ikka 8 tundi järjest peaaegu liikumatult kontoritööd teha, hakkab väga kiiresti külm.

Need, kel selle temperatuuriga külm ei ole – see teema ei ole teie jaoks. Siin ei ole võistlus, et kellel on ja kellel pole külm, küsimus oli selles, kuidas tööpäevad sellise temperatuuriga üle elada.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

19 kraadi on küll külm sisetemperatuuri jaoks. Kui oleks füüsiline töö ja pidevalt ringi rapsiks, siis mitte, aga kui ikka 8 tundi järjest peaaegu liikumatult kontoritööd teha, hakkab väga kiiresti külm.

Need, kel selle temperatuuriga külm ei ole – see teema ei ole teie jaoks. Siin ei ole võistlus, et kellel on ja kellel pole külm, küsimus oli selles, kuidas tööpäevad sellise temperatuuriga üle elada.

Mõtled, kuidas Putin kannatab ja sees lööb kohe soojaks 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meriinovillane pallon ja pintsa, 200 den sukkpüksid. Saabaste sisse topeltsokk. Ekstreemsetes juhtudel soepesu.

Pallon? Pintsa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meriinovillane pallon ja pintsa, 200 den sukkpüksid. Saabaste sisse topeltsokk. Ekstreemsetes juhtudel soepesu.

Pallon? Pintsa?

Pallon öeldakse pulloveri kohta vahel, “pintsa” ilmselt kaotas K tähe ja mõeldi pintsakut…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meriinovillane pallon ja pintsa, 200 den sukkpüksid. Saabaste sisse topeltsokk. Ekstreemsetes juhtudel soepesu.

Pallon? Pintsa?

Hakkab jälle pihta, arenemispuudelised laiavad oma olematu sõnavara ja loogilise mõtlemise puudumisega.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Ilu Külm on