Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Külmaring ja positiivne test – palun jagage kogemust.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Külmaring ja positiivne test – palun jagage kogemust.

Postitas:
MarVar

Tere,

31.10 oli külmaringi siirdamine. 5 päevane ja veretest homme.
Ootamine kõige hullem ja muidugi täna tegin testi mis näitas vaid ühte triipu. Tean see ei tähenda veel midagi aga jagage oma kogemusi millal teil testid hakkasid näitama.
Samuti kellel ei õnnestunud millal teil päevad hakkasid.

Minu esimene ivf katse ja tõesti kõik naised kes seda teevad supernaised. Soovin kõigile palju edu ja jõudu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul positiivne test oli paar päeva enne veretesti (siirdati ka 5 päevane, veretest 10ndal päeval). Aga veretestil oli HCG 29, mis siis paar päeva hiljem 0 oli. Varasemalt kui ei õnnestunud, siis päevad hakkasid kas päev enne veretesti või päev hiljem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle siirdati 5päevane ja tegin 3 päeva enne veretesti ja sain siis negatiivse vastuse ja veretest ise ka lõpuks positiivseid uudiseid ei toonud… mis ei tähenda, et Sul see negatiivne kohe ebaõnnestumist tähendaks. Tuleb positiivselt mõelda 🙂
Päevad hakkasid mul 5 päeva pärast seda, kui sain teada, et rase ei ole ja kõik ravi katkestasin.
Järgmise katseni, ükskord peab ikka meil ka hästi minema 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Enda kogemusest ütleks, et parem oleks muidugi üldse end mitte ette närvi ajada ja kodust testi teha, aga igal-juhul ära ette muretse negatiivse tulemuse pärast, aga ootuseid liialt kõrgeks ajada ka ei tasu jah.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Külmaring ja positiivne test – palun jagage kogemust.