Esileht Beebi ja mitmikud Külmetus

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Külmetus

Postitas:

Poiss haige, palavikku pole, aga on nohu ja köha alates reedest, hääl ka ära.
Apteegist sain köhasiirupi Prospan, kui seda annan lusikaga, siis sülitab enamuse välja, ainult natuke õnnestub lõuga tõstes ka alla neelata. Kas on mingi parem viis või teil samuti ja polegi midagi parata?

Veel ostsin apteegist sinepipulbri, apteeker ütles, et panna villase soki sisse lusikatäis, nii kirjas ka pakil, aga seal veel, et võib nahakahjustust põhjustada. Kas keegi on nii pisikesel seda kasutanud? Ja kas on ok?

Eile õhtul avastasin, et kui tatt ninast tuleb, siis seal sees verekiud. Kas peaks muretsema? Endal ju ka teinekord nii, aga kas lapse puhul see mingi paha märk või ongi lihtsalt pika nohuga teinekord nii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Köhasiirupit ürita süstlast anda. Kui laps lamab läheb libedamalt. Eks välja tuleb ka aga mitte nii palju. Väikeste kogustena lased süstlast.
Mina tampisin mingi 4-6 küünt küüslauku õhema käterätti sisse ja panin selle umbes 20 cm kaugusele. Ta magas siis minu kõrval ja tema voodi oli minu oma vastu. Küüslaugu panin siis tema voodisse. Nohu ja köha kadusid umbes 5-6päevaga.
Nina jaoks kasutasin rihomeeri ja quixx.
Tärpentinisalv pidi ka väga hea olema. Määrid talla alla. Aga seda ma ei proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Beebi ja mitmikud Külmetus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.