Esileht Väikelaps Külmetus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Külmetus

Postitas:

Kuidas ravite 5-aastasel lapsel nohu ja köha?

Laps on väga harva haige ja vahel  olen kasutanud, kas Quixx ninaspreid, Hustagili, Astelpaju-saialilleõli või auru teinud.

Aga tegelikult ei tundu need aitavat. Kuna laps juba suurem, siis sooviks midagi “tõhusamat”.

Ei soovi mingeid looduslikke nippe, vaid soovin konkreetse rohu soovitust. Jah tean, et apteegist saab küsida, aga kuna ei ela Eestis, siis puudub see võimalus ja pean laskma omale saata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seal elukoha riigis ei ole apteekides nohuravimeid?

Nohu mu arust tuleb läbi põdeda, ega miski seda otseselt ei ravigi. Unede ajaks olen pannud Otrivini või Xymelini laste ninatilku, et hingata saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prospani siirup. Mina annan seda kohe kui nohu tuleb, kuigi see on köhasiirup. Teeb tati vedelamaks ja see voolab välja, mitte ei löö kõrva. Paar esimest korda ma ei teadnud, et see olemas on ja laps sai kõrvapõletiku. Ja ninaspreid, et magada saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Protargol on retseptiga nohurohi. Segatakse apteegis kokku. Ûli hea ja tôhus.

Vipise ninatilgad https://www.apotheka.ee/vipis-ninatilgad-10ml-pipetiga-pmm0044366ee

Allergiarohi zyrtec. Aitab limaskesta turset  vähendada.

Mingit auru.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kui hull köha-nohu on. Kui laseb lapsel elada, siis ei kasuta mingeid ravimeid. Kinnise köha puhul annan mingit siirupit ja kui nina on kinni, siis paar korda päevas ninaspreid-rinogel v quixx on tavaliselt kodus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Külmetus