Esileht Hobinurk Külmikumagnet Camino de Santiago

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Külmikumagnet Camino de Santiago

Postitas:

Juhtus selline jama, et mu laps viskas puruks külmkapimagneti, mille üks lähedane oli just oma rännakult toonud. See tähendab talle palju ja nüüd selline pahandus. Mul on tõeliselt kahju ja lapse peale olen kuri, kuid magnetit see ei paranda.
Täitsa lootusetus olukorras küsin, kas keegi on seal palverännaku rajal või sinna minemas ja saaks tuua uue magneti? Saadaksin pildi ja korvaksin kulu.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 19:32; 15.05 20:25; 17.05 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viska ebaysse pilk peale, nad on suure tõenäosusega kõik on made in china.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viska ebaysse pilk peale, nad on suure tõenäosusega kõik on made in china.

Ei leia kahjuks ebayst samasugust. Ega üldse googlist sellist pilti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 19:32; 15.05 20:25; 17.05 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Camino de Santiago

Kindlasti on. Kui neid seal müüakse siis vaevalt sugulane ainueksemplari sai. Lisaks ei usu, et taevased töökojad neid sinna otse vorbivad. Kas sellise otsinguga oled proovinud http://www.google.com/search?client=firefox-b-d&biw=1608&bih=1271&tbm=isch&sa=1&ei=fKDdXPCjHuWorgS62bawCw&q=im%C3%A1n+de+nevera+camino+de+santiago&oq=im%C3%A1n+de+nevera+camino+de+santiago&gs_l=img.3…58561.59960..60348…0.0..0.56.101.2……0….2j1..gws-wiz-img.JQKozZxEYqw
Katseta hispaania keeles. Otsingutulemused on hoopis teistsugused kui inglise keeles. Hispaaniakeelne maailm on nii suur, et nemad tihtipeale ingl. keelde tõlkima ei vaevu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, ma arvan, et mingi asendus seda kahjuks ei korva. Oluline on just isetoomine. Aga mis materjalist see magnet oli, kui keraamiline, siis ehk saab kuidagi kokku liimida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katseta hispaania keeles. Otsingutulemused on hoopis teistsugused kui inglise keeles. Hispaaniakeelne maailm on nii suur, et nemad tihtipeale ingl. keelde tõlkima ei vaevu.[/quote]

Väga õige märkus. Kuid ma ei leidnud sinu lingi pealt ka.

Tead, ma arvan, et mingi asendus seda kahjuks ei korva. Oluline on just isetoomine. Aga mis materjalist see magnet oli, kui keraamiline, siis ehk saab kuidagi kokku liimida.

Keraamiline jah, ja ta proovibki liimida. Kuid kui saaksin talle uue ja terve hankida, tunneksin ennast paremini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 19:32; 15.05 20:25; 17.05 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestlasi käib Caminol omajagu, otsi Facebookist nende gruppi, äkki keegi viitsib tuua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane trip.ee-sse see teema. Seal liigub rohkem reisirahvast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga milline sul in? Pane foto

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Külmikumagnet Camino de Santiago

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.