Esileht Kodunurk Külmkapi ost

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Külmkapi ost

Postitas:

Kes on hiljuti ostnud uue külmiku – kas tuuakse samal päeval koju ja pannakse paika? Mis vanast kapist saab, kas sama firma viib ära? Meil 10 a vana integreeritav kapp jäi nüüd lõplikult vait. See paigaldati enne sissekolimist remondi lõpus, nii et kogemused puuduvad.

Ühtlasi võib soovitada vaikset ja energiatõhusat külmikut.

Teine variant on otsida parandajat, aga kas nii vana enam hakatakse remontima …

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 08:04; 26.10 12:43; 27.10 16:03; 27.10 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tarnetingimused sõltuvad konkreetsest ostukohast. Hästi ei usu, et lausa samal päeval tuuakse.
Ja miks peaks keegi sinu vana kapi niisama kuhugi ära viima? See on sinu organiseerida, mis vanast kapist saab.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on hiljuti ostnud uue külmiku – kas tuuakse samal päeval koju ja pannakse paika? Mis vanast kapist saab, kas sama firma viib ära?

 

Eks ikka nii, nagu sa tellid. Selle lepid ju enne ostmist kokku, et kas transport kuulub hinna sisse või tuleb see teenus eraldi juurde osta/tellida, kas transport toimub samal päeval ja kas vana kapi äraviimine kuulub tehingusse.

Pole ju ometi nii, et ostad uue masina ja siis automaatselt hakatakse toimetama sellega!?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 08:35; 26.10 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks peaks keegi sinu vana kapi niisama kuhugi ära viima? See on sinu organiseerida, mis vanast kapist saab.

 

Me kunagi ostsime ON/OFFist külmiku ja mingi Europrojekti raames nad tõesti võtsid vana külmiku utiliseerimiseks vastu. Aga transport tuli neilt kas osta või ise korraldada, seega me kasutasime oma transporti ja tõime vana külmkapi pärast neile (Sikupilli keskusesse)

 

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 08:35; 26.10 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühtlasi võib soovitada vaikset ja energiatõhusat külmikut.

Kõik muidugi näevad sinu kapi mõõtmeid kuskilt selgeltnägija.ee lehelt.
Või unustasid, et mainisid integreeritavat?

Ja vana kapi eest pead muidugi eraldi kokku leppima/peale maksma; ma isegi ei kujuta ette, mida nad nendega teevad, sest külmkappe ei taha isegi metalli kokkuostud: näiteks https://cronimet.ee/

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 08:38; 27.10 14:21; 27.10 16:15; 28.10 05:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sõltub sellest, kas sul veab või mitte.

Mina ükskord tellisin Euronicsist külmkapi, veebipoe kaudu. Ja oh imet, juba mõne tunni pärast oli külmik kohal. Ma olin valmis selleks, et peab vähemalt nädala ootama. Tõsi, minul ei olnud seda kappi vaja kuskile integreerima hakata. Ja vana külmik oli mul töökorras, selle müüsin odava raha eest maha, nii et uus omanik tuli järele.

Kui sul onkülmikuga kiire, siis lihtsalt helista erinevate poodide klienditeenindused läbi. Aga alustada võiks sellest, et ehk ikka saab parandada ja polegi midagi hullu seal. Mul tahtis ema hakata uut pesumasinat ostma, sest arvas, et vana on lootusetult katki, aga ma kutsusin talle sinna parandaja ja selgus, et ei ole seal midagi lootusetut. Vahetas ühe jupi ära ja korras.

Kui sul on sellest vanast külmikust kõrini ja tahad uut saada, siis on iseasi. Aga kui see eelmine kõlbaks veel ka, siis las enne keegi vaatab üle, mis tal viga on, äkki saab vana korda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsime Euronicsist ja tellisime ka transpordi ja vana kapi äraveo. Ega meil endal poleks see palju odavam tulnud, rääkimata sellest, et oleks pidanud abimehi otsima tassimiseks. Toomise kuupäev pandi juba ostmisel paika, meil oli see vist 3. päeval. Kokkulepitud päeva õhtul helistasin, et kus kapp on? Nad olid midagi sassi ajanud ja unustanud. Nii et kulus veel paar päeva.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodumasinatest toodi sama päev ja viidi ka vana ära. Transport oli 35 eur. Vahest on kampaaniad ka transport tasuta. Asi toimus nädalasees tööpäeval.

 

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 09:11; 26.10 14:34; 27.10 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uut külmikut ostes peab pood soovi korral vana külmiku tasuta vastu võtma ja utiliseerima, aga nad ei pea seda tasuta transportima. St kas viid ise neile poodi (või lähimasse jäätmejaama, kus võetakse neid samuti tasuta vastu) või maksad, et nad selle ise minema viiksid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on hiljuti ostnud uue külmiku – kas tuuakse samal päeval koju ja pannakse paika? Mis vanast kapist saab, kas sama firma viib ära? Meil 10 a vana integreeritav kapp jäi nüüd lõplikult vait. See paigaldati enne sissekolimist remondi lõpus, nii et kogemused puuduvad.

Tundub, et sul üldse elamisega kogemused puuduvad.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis vana kappi puudutab, siis guugelda kõigepealt mudelit. meil läks 15 a vana samsungi kahepoolne katki ja oli täiesti parandatav. kodumasinate paranduse kaudu oleks võinud muidugi ka nii kalliks minna, et poleks otstarbekas olnud, aga mul mees tellis varuosa ja vahetas ise ära. läks kokku tugevalt alla 100€. hea teada, et 15 a vanus ei tähenda automaatselt, et varuosi enam ei toodeta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seekord hakkas tõesti jälle mõneks tunniks tööle ja nüüd seisab. Uurin remondivõimalusi.

Aga aitäh vastuste eest! Pidasin silmas konkreetseid firmasid, äkki mõne firma omad teevad kõvemat häält vmt. Loomulikult ma ei mõelnud tasuta transporti, vaid selle võimalust üldse.

Kes kahtlustas, et ma elada ei oska, siis tõepoolest, ma olen suutnud elada nii, et 10 a juba sama külmik ja ei vahetagi kahe aasta tagant. Mööbli vahetamisega olen siiamaani hakkama saanud.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 08:04; 26.10 12:43; 27.10 16:03; 27.10 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub ka sinu rahaotist. Mina vaatasin ainult a++ kappe ja Beko või Atlant. DB näitab kui vaikselt töötab. Minu Atlant on vaikne , asub avatud köögis.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 09:11; 26.10 14:34; 27.10 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kunagi ostsime ON/OFFist külmiku ja mingi Europrojekti raames nad tõesti võtsid vana külmiku utiliseerimiseks vastu. Aga transport tuli neilt kas osta või ise korraldada, seega me kasutasime oma transporti ja tõime vana külmkapi pärast neile (Sikupilli keskusesse)

Ostsin eelmisel suvel OnOffist pesumasina just selle pärast, et pakkusid ka vana tasuta äravedu. Kohapeal muidugi selgus, et eramaja teiselt korruselt ei suuda ta kuidagi seda masinat alla transportida (sama laia uue õnneks üles suutis), mu trepp vastab evakuatsioonitee laiusele st on 90cm lai. Pidime siis ise selle mehega alla tassima, mingi remondifirma on varem küll probleemideta trepist üles ja alla käinud.

Vastu peavad nad vana kodumasina kõik võtma, iseasi palju see transport eri firmadel maksab. Minul ei tahtnud keegi poes mingit paberit näha, et olen uue just nende firmast ostnud. Ära viimas käisin üksi, seega läksin ja palusin, kas keegi aitaks mul selle vana masina autost välja tõsta. Tulid 2 meest, minu abi seal enam ei vajatud kuigi olin selleks ka valmis.

Olen ise ka uue külmkapi otsingul, tegudeni pole veel jõudnud sest vana ikka veel töötab, alla A++ ei vaata, A+++ praktiliselt pole.  Ühtegi Atlanti ma küll ei leidnud, teisi imelisi firmasid ikka oli. Praegu on mul valikusse jäänud Samsung või Bosch, aga päris ideaalne pole neist kumbki. Vana külmik mul ligi 20a, aga seda firmat pole juba aastaid, seega parandusse ka eriti ei usu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seekord hakkas tõesti jälle mõneks tunniks tööle ja nüüd seisab. Uurin remondivõimalusi.

Mida ta selle reguleernupu peale arvab või kuidas ja kas reageerib?
Kas seal kapis sees tal mingi jahutusvõimalus on ja õhk läbi käib? Kas radikas taga on tolmust puhas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 08:38; 27.10 14:21; 27.10 16:15; 28.10 05:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seekord hakkas tõesti jälle mõneks tunniks tööle ja nüüd seisab. Uurin remondivõimalusi.

Mida ta selle reguleernupu peale arvab või kuidas ja kas reageerib?

Kas seal kapis sees tal mingi jahutusvõimalus on ja õhk läbi käib? Kas radikas taga on tolmust puhas?

Reguleerimisele ei reageeri. Nüüd käibki mitu korda päevas 2 tunniks väljas ja soojeneb ca 2 kraadi selle ajaga.

Radikat pole ma ausalt öeldes kunagi näinud, see on integreeritav kapp ja tuleb puhastamiseks ilmselt maha monteerida. Võimalik, et vajabki lihtsalt hooldust, ootame remondimeest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 08:04; 26.10 12:43; 27.10 16:03; 27.10 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Radikat pole ma ausalt öeldes kunagi näinud, see on integreeritav kapp ja tuleb puhastamiseks ilmselt maha monteerida. Võimalik, et vajabki lihtsalt hooldust, ootame remondimeest.

Integreeritav tähendab seda, et ta istub kapis sees ja väljas on köögimööbli uks.
Aga kui meister juba tellitud, ma arvan, et saab korda.
2 tundi kapp välja ja kaks kraadi soojeneb? – Mida halba see teeb, ei saa aru? 4 kraadi või 6, jahe on ikkagi ju.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 08:38; 27.10 14:21; 27.10 16:15; 28.10 05:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Radikat pole ma ausalt öeldes kunagi näinud, see on integreeritav kapp ja tuleb puhastamiseks ilmselt maha monteerida. Võimalik, et vajabki lihtsalt hooldust, ootame remondimeest.

Integreeritav tähendab seda, et ta istub kapis sees ja väljas on köögimööbli uks.

Aga kui meister juba tellitud, ma arvan, et saab korda.

2 tundi kapp välja ja kaks kraadi soojeneb? – Mida halba see teeb, ei saa aru? 4 kraadi või 6, jahe on ikkagi ju.

Meil on 8 ja 10, vahepeal ka veeloigud kapis. Mul on rohud, mis nõuavad kindlaid temperatuure.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 08:04; 26.10 12:43; 27.10 16:03; 27.10 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on külmikul ees 2 ratast ja taga 2 jalga, tõmban seinast eemale ja tolmuimejaga puhastan selle resti. Juhendis oli soovitus 1x aastas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 09:11; 26.10 14:34; 27.10 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on külmikul ees 2 ratast ja taga 2 jalga, tõmban seinast eemale ja tolmuimejaga puhastan selle resti. Juhendis oli soovitus 1x aastas.

Eks ta jah hea oleks, see rest ongi see nö. tagumine radikas.
Kuigi, ta õige nimetus on kondensaator.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 08:38; 27.10 14:21; 27.10 16:15; 28.10 05:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Kodunurk Külmkapi ost