Esileht Kodunurk Külmkapi otsinguil No Frost

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Külmkapi otsinguil No Frost

Postitas:
Kägu

Mis mudelid on Berk ja Midea ?
Kuhu poodidesse võiks vaadata, vaatasin Hansaposti samuti.

Millised on head?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Käi läbi suuremad kauplused ja lase endale seletada.
Kui omale külmikut otsisin, võtsin selleks terve pika päeva ja sain igast kauplusest midagi kasulikku kõrva taha panna.
Lõpuks erinevatest poodidest kuuldud jutu põhjal siis otsustasingi.
Kogu tehnika ja elektroonika ju muutub nii kiiresti, et mitte keegi ei saa sulle ette ennustada, et just tema ostetud mudel on parim ja töötab ka 5 aasta pärast.
Vali oma vajaduste järgi, mudeleid on ju tohutult.
Kui suurt sügavkülma osa vajad? Mitu sahtlit oleks ok?
Kas vajad eraldi suuremat aedviljasahtlit?
Kas vajad kiirkülmutussahtlit?
Kas vajad eraldi sahtlit, mis hoiaks tavalisest külmikuosast erinevat (reguleeritavat) temperatuuri?
Küsi ka mootorite kohta, millise firma omi peetakse parimaks.
Ja kindlasti uuri eri firmade kappide kohta, miks üks on kallim kui teine, kuigi näevad sarnased välja 🙂
Käid mitmed poed läbi ja saad väga palju targemaks.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma valin endale kylmkappi juba mingi 4 kuud. Loen ja valin ja siis ei ole mingil lehel piisavalt infot. Teen uue tab-i lahti, googeldan seda mudelit- ei sobi. Scrollin edasi-hinnad lähevad liiga kõrgeks-panen selle lehe kinni. Järgmine leht – scrollin, loen, googeldan, lasen standardit madalamaks, hakkan algusest peale.
Tõesti keeruline on. Valikut on palju ja selle vahelt parima hinna ja kvalittedi suhe leida on raske. Mul oleks see esimene oma ostetud külmkapp ka (oman alles 2a oma kodu) ja pinge on laes.
Mul kriteeriumid:
Vähemalt A++
No-frost
3 sahtlit sügavkülmal
Suurte veepudelite hoidik
Lahtise ukse alarm

1 on praegu välja valitud aga lahtise ukse alarmi pole. See on oluline, sest ausõna(!) mu abikaasa jätab iga 5. kord ukse lahti. Seega osta pole seda siiski tihkand.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Midea on hiinakas, Berki praegu ei leidnud (üks mul küll ka valikus).
Kindlasti no-frost, no ei soovi kord aastas mingi käterätiga sügavkülma sulatusvett kuivatada nagu poes soovitati (praegusel kapil mul juukseb vesi ilusasti madalasse anumasse sulatades). Tahaks kitsast kappi (55cm), aga selliseid no-froste Eestis pole. Pudelhoidikud ukse sees on ka väga laiad, 2l piima jaoks head, aga kui midagi kitsamat ja sahtel päris täis pole, siis hakkavad ilmselt ümber kukkuma. A++ kindlasti, A+++ valikus eriti pole.
Mõned haisesid jah poes plastmassi järgi. Üle 180cm kapid tundusid mulle poes liiga kõrged, ülemise riiuli peaks vist mehele või pojale jätma või siis taburetti kasutama.
Tõenäoliselt võtan mingi Samsungi või Boshi, üle 600 euro eriti maksta ei tahaks kui näitajad 400stega samal tasemel.
Ja sügavkülmaga on mul ka selline kiiks, et tahaks et sahtlid oleks täielikult suletavad, mingil firmal oli ülemine sahtel täiesti lahtine. Kui sügavkülma ukse avan ja mingist muust sahtlist midagi võtta tahan, siis see avatud sahtel jääb kohe sooja õhu kätte.
Kõik suuremad poeketid läbi käidud, eriti targemaks pole saanud, no võib-olla pole lihtsalt õigete inimeste peale sattunud või pole nad minus ostjat näinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on 2a LG. 204cm ja no frost. Maksis 750 ringis.
Kui valisin siis käisin ja proovisin kuidas uksed avanevad, kuna eelmisel lõhkusid lapsed tihendid ära kui näppe vahele toppisid.Nüüd on mul mugavate käepidemetega külmik.ja odavatel külmikutel avanevad uksed raskemalt. ka on digitaalne temp näit, helisignaal kui uks lahti.
Üks oluline asi oli minu jaoks ka see et tagune oleks kaetud. Et sinna tolmu ei koguneks. Ukse sisse mahub ka 2l piimapakk.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on oluline, sest ausõna(!) mu abikaasa jätab iga 5. kord ukse lahti.

Kas see “ausõna” abikaasa jätab ka oma autol iga 5. kord ukse lahti?

Kui autol ei jäta ja kodus külmikul jätab, siis pole ta mitte ausõna mees vaid lihtsalt pahatahtlik jobu.
Kes mingil põhjusel ei arvesta sinuga.
Miks, ei tea. Aga eks sa ise näed.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui võtad elektroonika e-poed lahti, mitte hansaposti vmt, siis seal peaks saam aka filtreerida no-frosti järgi. Vali välja sobiv mudel ja siis otsi, kust saad soodsamalt.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pakun, et ta ei jäta.
Lihtsalt meelega kotib oma koduseid ja naist. Sest talle meeldib kottida ja sest ta tahab ja ta saab. (põhjused võivad olla seinast seina)

Aga miks need naised selliste meestega elada tahavad, on muidugi arusaamatu.
Ju siis paremat ei leiaks, arvavad. Ma arvan, et nad leiaks, kui vaid viitsiks otsida.
Laiskus lihtsalt.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma valin endale kylmkappi juba mingi 4 kuud. Loen ja valin ja siis ei ole mingil lehel piisavalt infot. Teen uue tab-i lahti, googeldan seda mudelit- ei sobi. Scrollin edasi-hinnad lähevad liiga kõrgeks-panen selle lehe kinni. Järgmine leht – scrollin, loen, googeldan, lasen standardit madalamaks, hakkan algusest peale.

Tõesti keeruline on. Valikut on palju ja selle vahelt parima hinna ja kvalittedi suhe leida on raske. Mul oleks see esimene oma ostetud külmkapp ka (oman alles 2a oma kodu) ja pinge on laes.

Mul kriteeriumid:

Vähemalt A++

No-frost

3 sahtlit sügavkülmal

Suurte veepudelite hoidik

Lahtise ukse alarm

1 on praegu välja valitud aga lahtise ukse alarmi pole. See on oluline, sest ausõna(!) mu abikaasa jätab iga 5. kord ukse lahti. Seega osta pole seda siiski tihkand.

Mina ka hullult kaua valisin, ja otsustasin mahukuse tõttu Samsungi oma kasuks – selle sügavkülm on liitritelt palju suurem, kui teistel samas mõõdus külmikutel mingi õhukese seina tehnoloogia tõttu. Aasta aega olnud, olen rahul. Üksesignaal ka olemas 🙂 Vaata tehnikapoodide otsingust Samsung margi külmikuid, ja kindlasti vaata sügavkülma liitreid! Oli küll päris kallis, aga minu jaoks on oluline, et palju asju mahuks. Eri poodidel oli lausa ligi 100 euroseid hinnavahesid, ja jälgi sooduspakkumisi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pakun, et ta ei jäta.

Lihtsalt meelega kotib oma koduseid ja naist. Sest talle meeldib kottida ja sest ta tahab ja ta saab. (põhjused võivad olla seinast seina)

Aga miks need naised selliste meestega elada tahavad, on muidugi arusaamatu.

Ju siis paremat ei leiaks, arvavad. Ma arvan, et nad leiaks, kui vaid viitsiks otsida.

Laiskus lihtsalt.

Hoopis teine teema, kui TA algatas aga mu abikaasa on tegelikult minu meelest väga normaalne inimene. Mina ka muide, enda arvates. Meie suhe toimib – kõrvalt teiste suhteid vaadates oleme veel eriti üksteisega rahul.
Ma tõepoolest arvan, et ta positiivseid omadusi on 2x rohkem, kui negatiivseid ja fakt, et ta kõike jooksujalu teeb ja külmakpi ukse suhtes tähelepanematu on ei pane mind eales temast lahutama kyll aga anduriga külmkappi otsima 😀

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hansaposti ei soovita, tellitud kaup on tihti laost otsas või pole seda saada (e-poes samas endiselt saadaval), keegi mingit infot ei jaga, kui ise ei küsi. Kunagi oli VivaElektroonika, mees tellis pesumasina,koguaeg lubati et kohe saabub (mitu kuud), lõpuks nentisid,et tjah, pole saada ikka. Samas Kaup24 tellin tihti, alati õigel ajal kohal.

OnOff-i ka ei soovita, nad on tarbijakaitse mustas nimekirjas. Kodumasinad müüb tuntud kaubamärke, aga vanad mudelid suhteliselt kõrge hinnaga. Euronicsit soovitan, hinnatase on teistega võrreldes märgatavalt kõrgem, aga kui ilmneb tootega mingi jama, on alati garantiikorras korda tehtud /ära vahetatud. Ostsin ise pürolüüsiga praeahju, mis oli saalinäidis. Kodus selgus, et pürolüüs ei tööta, samas ahju muud funktsioonid töötasid. Läks garantiiremonti, seal teda korda ei saadud, maksti raha probleemideta tagasi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui võtad elektroonika e-poed lahti, mitte hansaposti vmt, siis seal peaks saam aka filtreerida no-frosti järgi. Vali välja sobiv mudel ja siis otsi, kust saad soodsamalt.

Soovitan ka tuntumatest elektroonikapoodidest otsimist alustada ja siis leitud mudelit googeldada.
Minu jaoks oli külmiku leidmisel üheks piiravaks tingimuseks ka selle sügavus – enamus on tohutud kobakad. Ma ei taha, et mul külmik muust köögimööblist 10-20cm ettepoole ulatub, ukse jagu on vajalik ja ok.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis asi on No Frost? Eks ikka et pole jääd (niiskuse ehk vee eemaldamine). Jää on vesi. Kurk on vesi, tomat on vesi. Ülehomme saate kapist suht nigela kurgi/tomati, kui karpi ei pane. Siis jälle jama: bifenüülid jne…

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie ostsime aasta algul Boschi. Valikukriteeriumiteks kapi mõõtmed ning külmiku riiulite-kastide käsitletavus ning sügavkülma low-frost (mitte no-frost). Energiaklass A+++, detsibelle 38.
Oluline oli suure sahtli lõpuni väljatõmmatavus. Ja et see ka tagasi kergelt läheks, mitte kusagile kinni ei kiiluks. Selles samas kastis on võimalik õhu liikumist teatud määral reguleerida.
Lahtise ukse alarm on ka olemas.
Ja veel, meie kapp ei haisenud plastmassi järele.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ostsin eluxist Whirlpooli. Neil on seal pidevalt erinevaid kampaania pakkumisi. No frost ja mulle just meeldib et ülemine sügavkülma riiul on ilma sahtlita.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ostsin kahepoolse külmkapi LG, aga hind oli ikka väga kõrge. Hirmus rahul olen, TA ja 10.09.2020 00:44 käo soovitud omadused on tal kõik olemas, v.a hind, lisaks veel mõned mugavad lisad.

Kui autol ei jäta ja kodus külmikul jätab, siis pole ta mitte ausõna mees vaid lihtsalt pahatahtlik jobu.

Ja mille kallal sa siis iriseksid ja riidu kisuks kui sel TA abikaasal polegi autot ja ei taha ka?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina ostsin paar aastat tagasi sellise. https://www.klick.ee/amp/p/RQ562N4AC1/hisense-sbs-rq562n4ac1-181cm Olen väga rahul. Soovisin just laiemate riiulitega, et mõni suurem kandik/tort kappi mahuks. Tagant sein kinni ja No frost. Kui paar korda on mõni laps sügavkülma ukse lahti unustanud siis paari päevaga kaob sinna tekkinud nö härmatis ise ära. Ülemisel uksel ka signaal, kui uks lahti jääb. Alumised sügavkülmad saab sättida erineva temperatuuriga. Digitaalne näidik olemas.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei arvesta sinuga? Mis seos sellel küll peaks olema? Naisel on isiklik külmkapp?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hansaposti ei soovita, tellitud kaup on tihti laost otsas või pole seda saada (e-poes samas endiselt saadaval), keegi mingit infot ei jaga, kui ise ei küsi. Kunagi oli VivaElektroonika, mees tellis pesumasina,koguaeg lubati et kohe saabub (mitu kuud), lõpuks nentisid,et tjah, pole saada ikka. Samas Kaup24 tellin tihti, alati õigel ajal kohal.

OnOff-i ka ei soovita, nad on tarbijakaitse mustas nimekirjas. Kodumasinad müüb tuntud kaubamärke, aga vanad mudelid suhteliselt kõrge hinnaga. Euronicsit soovitan, hinnatase on teistega võrreldes märgatavalt kõrgem, aga kui ilmneb tootega mingi jama, on alati garantiikorras korda tehtud /ära vahetatud. Ostsin ise pürolüüsiga praeahju, mis oli saalinäidis. Kodus selgus, et pürolüüs ei tööta, samas ahju muud funktsioonid töötasid. Läks garantiiremonti, seal teda korda ei saadud, maksti raha probleemideta tagasi.

Mis jama On Offil on ,kas siis sealt järelmaksuga ei tasu osta?

0
0
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Kodunurk Külmkapi otsinguil No Frost