Esileht Kodunurk Külmsuitsulõhest mida?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Külmsuitsulõhest mida?

Postitas:
Kägu

Mul on palju külmsuitsulõhet, viilutatud kujul. Mida sellega teha enne kui pahaks läheb? Võileivale oskan ise panna, enamat mitte. Kas seda külmutada kannatab?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kannatab külmutada hästi.

Guugeldades “külmsuitsulõhe retseptid” leiad ilmselt palju võimalusi kasutamiseks. Mulle meeldib tartar, meeldib ka kartulivormides ja lahtisel pirukal. Pastakastet olen  teinud. Ja ka lihtsat riisisalatit.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Külmutada kannatab kenasti, aga ise teeksin kas quiche laadset lahtist pirukat (nt brokoliga koore-juustukate) või vormirooga (kasvõi kartulivormi).

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen alati pastasse ära kasutanud. Vahukoore ja merevaiguga kastmeks.

Või ciabattale ja ahju -nt jääsalatit, tomatit, parmesani ja balsamicosiirup (viimasena)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tükelda, sega sibulatükkide. tilli ja hapukoorega ja täidiseks pannkookidele, võileibadele, korvikestesse. Lisandiks keedumuna. Erinevatesse salatitesse segada, kas siis riisiga või ka heeringa asemel kasuka-tüüpi kihilisse salatisse. Ja lõpuks sobib suurepäraselt ka koorese kalasupi sisse viilutatuna (Lisada viimasena, kui supp juba valmis, jumala pärast mitte keeta).

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahjaa – eelmise kirjutaja tükeldamise jutu peale tuli meelde, et edukalt saab ahjuomletti teha (pisikesse ahjuvormi või muffinivormi). Sisse nt kala, murulauk, juust põhja, siis muna maitseainetega segi kloppida ja ahju küpsema. Või jahu ja muude lisanditega ka soolaseid muffineid.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan retsepti võileivatordile külsuitsulõhest. Kui seda töökaaslastele pakkusin oma sünnipäeval, siis tagasiside oli tõesti ülevoolav ja retseptiküsijaid jagus.

 

https://www.meiekaopesa.ee/whats-for/pidupaevaretsept-rikkalik-ja-mahlane-voileivatort-kulmsuitsulohega/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koorekastmega pasta sekka, pirukatesse ja vormiroogadesse, omleti sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lavashi teeks.  Kui suur kogus on? Ma söön 100g juba kahe saiaga ära. Mulle ei meeldi suitsulõhe soojas toidus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on üks hea lõhequiche retsept:

http://siljafoodparis.blogspot.com/2012/04/lohe-brokkoli-quiche.html

Ma kasutan selle täidise retsepti nt ahjupastavormis.

Siljal on palju teisi häid lõheretsepte veel, sirvi seal lõheretsepte.

Ma paneks külmsuitsulõhe koore-tillikastmega minipliinide peale.

See soe salat on väga mõnus:

https://tuuliretseptid.ee/2019/05/noore-kartuli-salat-suitsulohe.html/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pastat. Riisi sisse. Praekartuli kõrvale. Mingit salatit muna ja majoneesiga. Sööjs niisama ilma lisandita ära, kui nii palju üle

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sööjs niisama ilma lisandita ära, kui nii palju üle

No seda oskab ilmselt igaüks. Raputan sidrunipipart peale ja sööngi niisama. Aga isu saab kiirelt täis. Kui ikka on palju, tasub külmutada. Ma külmutaks väikeste portsude kaupa, eks siis edaspidi vaatad, mida teha tahad. Pärast sulatamist sobib samuti nii võisaiale kui paljalt söömiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teeksin terriini.

Tükeldatud kala segatakse toorjuustu ja hapukoorega. Lisada musta pipart, sidrunit, tilli.

Kuna minu jaoks on suitsukala maitse liiga intensiivne, siis tükeldan ka värsket kurki sisse, see muudab maitse mahedamaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Külmsuitsulõhest mida?