Esileht Ilu Kulmud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Kulmud

Postitas:
Kägu

Tere

Olen 35-aastane naine ja kui olin varajastes kahekümnendates, kujutasin ette, et väga peenikesed kulmud on moes ja suutsin enda omad täiesti ära kitkuda ja seeläbi ära rikkuda. Olen kasutanud erinevaid õlisis ja muid “ime” tooteid, mis ei ole kulmukasvu kuidagi suurendanud. 

Kas keegi on olnud sarnases olukorras ja kuskil salongis enda kulmud ilusaks saanud? Hetkel tõesti häirib – väga koledad on. Kuna ma muidu olen pigem loomuliku ilu austaja ja isegi ei meigi ennast igapäevaselt, siis ma ebaloomulikke tatoveeritud kulme endale ei sooviks. Või on see ainus võimalus? 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Olen 35-aastane naine ja kui olin varajastes kahekümnendates, kujutasin ette, et väga peenikesed kulmud on moes ja suutsin enda omad täiesti ära kitkuda ja seeläbi ära rikkuda. Olen kasutanud erinevaid õlisis ja muid “ime” tooteid, mis ei ole kulmukasvu kuidagi suurendanud.

Kas keegi on olnud sarnases olukorras ja kuskil salongis enda kulmud ilusaks saanud? Hetkel tõesti häirib – väga koledad on. Kuna ma muidu olen pigem loomuliku ilu austaja ja isegi ei meigi ennast igapäevaselt, siis ma ebaloomulikke tatoveeritud kulme endale ei sooviks. Või on see ainus võimalus?

Kulmuvärv püsib karval – kui karva pole siis “püsivalt” millegagi kulme värvida lihtsalt pole. Võib ju nahale kulmud värvida kuid see ei püsi.

Kui karva ei kasva (sibulat pole enam/kahjustada saanud) siis seda enam tagasi ei tekita. Kulmuseerumid pigem “kiirendavad” kuid kiirendada saab kasvu, mida on kasvada. Okei – mõned sibulad võivad olla nö uinunud ja ehk annab nende kasvu taasaktiveerida (vt nt dermarolling).

Kulmupüsimeiki on nii erinevas tehnikas ja see kui loomulik või ilus jääb oleneb tegijast. Peab arvestama, seda, et jah – mõnelt nahalt kulub kiiremini, mõni värv/mõnel nahal võib pärast toon hoopis halliks/roheliseks kuluda (uute värvidega enam vist mitte) jne.

Tuleb teha oma valikutest parem – võid proovida dermarolleri ja seerumitega, kas karvakasv taastub (aga kui oled proovinud siis ilmselt mitte). Seega ongi variant, kas näiteks iganädalaselt ise kodus kulmi “nahale” värvida ja/või kulmupliiatsi jmt täita kulmi. Kindlasti arvestada suvel higi ja veekindlust.

On ka kulmuttattood, mis nö värvidki nahale, tõmbad kilena maha ja jätab sellise täidetud/värvitud kulmukuju. Minu kogemus on esimene päev/kaks on ilus ja saab ujumas käia. Kuid juba peale näopesu kulub laiguliseks ja muudab värvi. Pole muidugi väga erinevaid neid proovinud. Neid tuli peal hoida ca tund kuni üleöö – kulmuvärv ca 5-15min.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea kohe püsimeiki tegema, lase salongis kulmud hennavärviga värvida. Henna ei tähenda vaid punaseid toone, sobivad toonid on nii blondidele kui brünettidele. Henna värv jääb ka nahale ja aitab täita tühikuid ning anda kulmule ilus kuju.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis ma ebaloomulikke tatoveeritud kulme endale ei sooviks

Miks ebaloomulikke?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on väga hõredad ja ebakorrapärase kujuga kulmud ja niisama värvides ma neid ilusaks pole saanud. Ongi ainult püsimeik aidanud. Kui värvimas käisin, tehti mingid hirmsad tumedad kulmud, mis joonistati naha peale ja see nahal olev osa oli kolme päevaga läinud, mis järgi jäi, oli ülimalt kole. Püsimeigiga on ilus kuju ja õige heledamapoolne toon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on väga hõredad ja ebakorrapärase kujuga kulmud ja niisama värvides ma neid ilusaks pole saanud. Ongi ainult püsimeik aidanud. Kui värvimas käisin, tehti mingid hirmsad tumedad kulmud, mis joonistati naha peale ja see nahal olev osa oli kolme päevaga läinud, mis järgi jäi, oli ülimalt kole. Püsimeigiga on ilus kuju ja õige heledamapoolne toon.

Kuidas seda püsimeiki tehakse? Kas see on ka nagu tätoveering? Ja kui kaua see kestab? Kus tegemas käid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis ma ebaloomulikke tatoveeritud kulme endale ei sooviks

Miks ebaloomulikke?

Ma ei saa ka sellisest halvustavast suhtumisest aru, kui endal asjaga kogemusi ei ole.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis ma ebaloomulikke tatoveeritud kulme endale ei sooviks

Miks ebaloomulikke?

Tätoveeritud kulmud on ju ebaloomulikud? Kõik ju näevad, et need on joonistatud, kulmuKARVU ju ei ole?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis ma ebaloomulikke tatoveeritud kulme endale ei sooviks

Miks ebaloomulikke?

Ma ei saa ka sellisest halvustavast suhtumisest aru, kui endal asjaga kogemusi ei ole.

Millist kogemust on vaja? Tätoveeritud kulmud on ju nahale joonistatud. Õiged (naturaalsed) kulmud koosnevad kulmukarvadest, mis on nahapinnast eristuvad, tõelised karvad, nahast kõrgemal. See on ju esimese pilguga nähtav – kas kulm on nahale joonistatud või koosneb reaalsetest karvadest.   Joonistatud (tätoveeritud) kulmud on täiesti midagi muud kui naturaalsed kulmud.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis ma ebaloomulikke tatoveeritud kulme endale ei sooviks

Miks ebaloomulikke?

Tätoveeritud kulmud on ju ebaloomulikud? Kõik ju näevad, et need on joonistatud, kulmuKARVU ju ei ole?

Microblading või hajutustehnikas kulmud on hoopis teine asi kui “joonistatud kulmud”. kulmu”karvadega” püsimeik on täiesti olemas.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ju esimese pilguga nähtav – kas kulm on nahale joonistatud või koosneb reaalsetest karvadest.   Joonistatud (tätoveeritud) kulmud on täiesti midagi muud kui naturaalsed kulmud.

Jah, midaagi muud, kuid ainuvõimalik, et kulmu asendada. Erinevus kulmukarvadega inimeste tattoost on tehnika, et tätoveeritakse imiteeritud karvad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis ma ebaloomulikke tatoveeritud kulme endale ei sooviks

Miks ebaloomulikke?

Ma ei saa ka sellisest halvustavast suhtumisest aru, kui endal asjaga kogemusi ei ole.

Millist kogemust on vaja? Tätoveeritud kulmud on ju nahale joonistatud. Õiged (naturaalsed) kulmud koosnevad kulmukarvadest, mis on nahapinnast eristuvad, tõelised karvad, nahast kõrgemal. See on ju esimese pilguga nähtav – kas kulm on nahale joonistatud või koosneb reaalsetest karvadest. Joonistatud (tätoveeritud) kulmud on täiesti midagi muud kui naturaalsed kulmud.

Tegelikult ei ole suurt vahet, kuna paljud täidavad oma kulme (nahapinnal) nii et kulmukarvad eemalt vaadates pole nagunii eristatavad, vaid nö täidetud kulmud. Seega isegi kui kasutada muud tehnikat, mis on ilusti tehtud (mitte roheliseks tõmbunud) vmt siis tänavapildis ei hakka silma.

Lambine näide – eemalt ei ütle, kas pliiatsiga/puudriga tehtud või tattoo

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katseta seda https://www.ruthiebelle.com/beauty/b-ee/brow-filler/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis ma ebaloomulikke tatoveeritud kulme endale ei sooviks

Miks ebaloomulikke?

Tätoveeritud kulmud on ju ebaloomulikud? Kõik ju näevad, et need on joonistatud, kulmuKARVU ju ei ole?

Microblading või hajutustehnikas kulmud on hoopis teine asi kui “joonistatud kulmud”. kulmu”karvadega” püsimeik on täiesti olemas.

Pluss veel see, et olemasolevad kulmukarvad värvitakse ka sobivasse tooni, et, nii et kui oma kulm päris olematu ei ole, jääb kokkuvõttes ikka vägagi loomuliku kulmu mulje.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis ma ebaloomulikke tatoveeritud kulme endale ei sooviks

Miks ebaloomulikke?

Ma ei saa ka sellisest halvustavast suhtumisest aru, kui endal asjaga kogemusi ei ole.

Millist kogemust on vaja? Tätoveeritud kulmud on ju nahale joonistatud. Õiged (naturaalsed) kulmud koosnevad kulmukarvadest, mis on nahapinnast eristuvad, tõelised karvad, nahast kõrgemal. See on ju esimese pilguga nähtav – kas kulm on nahale joonistatud või koosneb reaalsetest karvadest. Joonistatud (tätoveeritud) kulmud on täiesti midagi muud kui naturaalsed kulmud.

Tegelikult ei ole suurt vahet, kuna paljud täidavad oma kulme (nahapinnal) nii et kulmukarvad eemalt vaadates pole nagunii eristatavad, vaid nö täidetud kulmud. Seega isegi kui kasutada muud tehnikat, mis on ilusti tehtud (mitte roheliseks tõmbunud) vmt siis tänavapildis ei hakka silma.

Lambine näide – eemalt ei ütle, kas pliiatsiga/puudriga tehtud või tattoo

No need kulmud on ikka vägagi võltsid ju.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No need kulmud on ikka vägagi võltsid ju.

LAMP näide, et kaugelt pole aru saada kas pliiatsiga täidetud või tattoo.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No need kulmud on ikka vägagi võltsid ju.

Lisaks kole-koledad ka. Kisub sinna Angry Birds teemasse.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No need kulmud on ikka vägagi võltsid ju.

Lisaks kole-koledad ka. Kisub sinna Angry Birds teemasse.

Äkki ei tasuks neid siis endale (eesti tavalisele kartulikoorele) pähe kujutada, need sobivad eksootilisemale naisele. Eks eestlasele tehakse ikka heledamad ja ka paranedes lähevad palju heledamaks. Aga kui nüüd mõni ette kujutab, et karvutust kulmust saab kuidagi imeväel tugevate karvadega loomulik kulm, siis seda ei juhtu mingi nipiga. Kulme lamineeritakse, mis teeb karvad veidi jämedamaks, aga kui kulmu endal üldse pole, siis seda ka kuskilt ei tule.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks kole-koledad ka. Kisub sinna Angry Birds teemasse.

Väga ilusad kulmud.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks kole-koledad ka. Kisub sinna Angry Birds teemasse.

Väga ilusad kulmud.

Ebaloomulikud ja koledad.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ebaloomulikud ja koledad.

Tahaks kohe sinusugust “iludust” näha.

Kulmud ei jää selliseks, nagu värskelt tehtuna. Pealegi ei vahi sa luubiga nagu siin.

 

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks kole-koledad ka. Kisub sinna Angry Birds teemasse.

Väga ilusad kulmud.

Ebaloomulikud ja koledad.

Sul on oma tumedamaks värvitud juuste juures oma loomulikud kartulikoorekulmud, eks? Ja pealaelt kasvab ka kartulikoor välja, et loomulikum oleks.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks solvama kukute? Loomulikkuse hindajale on need kulmud tõesti koledad ja ebaloomulikud, aga inimeste arusaam ongi ju erinev. Mis ühele ebaloomulik, tundub teisele võlts. Ja mis sellele pildikulmuhindajale “kartulikoorekulmud”, ongi teise jaoks loomulik ja ainumõeldav. Ega see ei tee teise meelest  võltsi asja ilusamaks, kui talle nähvata,  et siis oled “kartulikoor”.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on oma tumedamaks värvitud juuste juures oma loomulikud kartulikoorekulmud, eks? Ja pealaelt kasvab ka kartulikoor välja, et loomulikum oleks.

Tegelikult hallid juuksed ja tumedad kulmud- kõik loomulik, ei värvi, ei kitku.  Iluga ei hiilga aga see ei huvita mind ka absoluutselt. Võltskulme igal juhul ei soovi.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on oma tumedamaks värvitud juuste juures oma loomulikud kartulikoorekulmud, eks? Ja pealaelt kasvab ka kartulikoor välja, et loomulikum oleks.

Tegelikult hallid juuksed ja tumedad kulmud- kõik loomulik, ei värvi, ei kitku. Iluga ei hiilga aga see ei huvita mind ka absoluutselt. Võltskulme igal juhul ei soovi.

Kui sul neid ei oleks, küllap siis sooviks. Ja kui sind ilu “absoluutselt ei huvita”, miks sa siis ilufoorumis kommenteerimas käid? Mine loe elektroonikafoorumeid.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on oma tumedamaks värvitud juuste juures oma loomulikud kartulikoorekulmud, eks? Ja pealaelt kasvab ka kartulikoor välja, et loomulikum oleks.

Tegelikult hallid juuksed ja tumedad kulmud- kõik loomulik, ei värvi, ei kitku. Iluga ei hiilga aga see ei huvita mind ka absoluutselt. Võltskulme igal juhul ei soovi.

No siis sa oled ilmselgelt vales teemas! Või sa sõidadki igasse teemasse sisse ja hakkad rääkima, mida sina ei tee?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või sa sõidadki igasse teemasse sisse ja hakkad rääkima, mida sina ei tee?

Selliseid on siin väga palju. Igas paksuteemas on mingi tädi, kes räägib, kuidas ta on eluaeg sale olnud ja kaaluprobleemi pole elus olnud. Ükskõik mida keegi küsib, ilmub keegi välja, kes ütleb, aga see on ju üldse väga nõme asi, MINA küll üldse seda ei osta, ei tarbi, ei kasuta, MINA teen hoopis seda. Ülim enesekesksus on selle nimi.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult hallid juuksed ja tumedad kulmud- kõik loomulik, ei värvi, ei kitku.  Iluga ei hiilga aga see ei huvita mind ka absoluutselt. Võltskulme igal juhul ei soovi.

No sa oled ilmselgelt vales teemas, kui enda eest ei hoolitse-hallid juuksed küll mingi äge asi pole, kui sa just 70+ pole.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma lasin pysimeikida oma olematud kulmud. Väga rahul ja aasta möödas ning kulumist ega värvimuutust ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti tee tätoveeritud kulmud – täna tehakse neid nii hästi ja loomulikult, et oled aastaid rahul. Ära vaid raha kokku hoia ning vali väga hea tegija – soperdised võivad aastateks näo tuksi keerata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Ilu Kulmud